!!!! smiling smiley Wrześniówki 2008 smiling smiley !!!!!

Wysłane przez Nutelka 

zena (offline)

14-02-2010 12:36:18

tczew
OOOO WIDZE JAKIŚ RUCH SIĘ TU ZROBIŁ ALE FAJNIE dziecko na huśtawceDZIEWCZYNY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU WALENTYNEK :romantic_dinner:

jmijeczka (offline)

14-02-2010 14:49:39

Wlkp
wkretka - wlasnie J. byl. Od czwartku z nami.. smiling smiley A teraz juz pojechal przed chwila bo jutro ma wazne spotkania smiling smiley
Ale wczoraj sobie urzadzilismy mini walentynki, dziisaj dostalam piekna roze.. smiling smiley

jmijeczka (offline)

24-02-2010 15:20:55

Wlkp
wkretka - ja polecam zawssze Tran.. poza tym czy masz jakies wskazania do podawania witamin? Mala ma dobre wyniki badan? Bo jesli wszystko jest ok, to ja bym sobie darowala witaminy, a wzbogacila diete w owoce i warzywa..

itka (offline)

04-03-2010 14:17:45

Witam

Jestem mamą Bartusia urodzonego 26 września 2008r. przez cc. MOgę dołączyć? Cos mało tych wrzesniowych mamus na tym wątku jest. A fakt na e-mamie tez mnie zablokowali bez zadnego ostrzezenia :/ Przykre to troche bo sporo czasu tam przegadałam . Ale naszczescie jest to forum i tutaj się udzielam.

Nutelko witam grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Mamusie mam takie pytanko. Moj Bartulo za cholere nie chce jest nowych rzeczy, nawet obiadki odstawił- gotowane przezemnie, owoce. Jak cos ,mu sie wizualnie niepodoba to poprostu kiwa głową "nie nie nie" i nie je.Wczesniej jadl bardzo ladnie obiadki i rozne inne rzeczy, a teraz to ma tylko chec jesc mleko.:/ Strasznie jestem tym zmarwtiona i nie wiem co mam robic? Karmienie na sile odpada. Przegryzek zadnych w ciagu dnia nie dostaje, nawet soczki mu odstawilam. A jesc chce i tak tylko chleb i mleko. Nie wiem czy to ten okres buntu dwulatka juz?

piszcie co tam macie za metody ... bo ja nie wyrabiam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ptysiowa_mama (offline)

06-03-2010 20:41:57

Warszawa
Zapraszam do udziału w nowej zabawie - oceniamy najlepsze książki dziecięce

Więcej o Skali eBobasa można poczytać na eBobasowym blogu winking smiley


zena (offline)

10-03-2010 22:56:47

tczew
płaczcześc kobitki smiling smileykupe czasu mnie nie było aż trudno mi wszystko nadrobić winking smileycóż u mnie w miare ok hehedziecko na huśtawce mój M był aż na 4 dni i już nie ma go 2 prawie 3 tygodnie no ale będzie na tworzenie pisaneki jestem szczęśliwa bo to jeszcze 3 tyg winking smiley....następnie moja smerfetka ma bunt na siadanie nocnikowekupka jakiś czas było nawet super i wołała ale teraz jest wszystko na NIE no i robi a potem wielkie zdziwenie że ma mokro bo bez pampersa tylko tetrówka ale musiałam zrezygnować bo przez te tetrówki miała tyłek załatwiony a ja więcej prania i :cleanning:.mysle że to przez zębole po części bo idą 2 naraz i wiecie jakie to przyjemne jak maluszki są marudne a do tego cały czas siedziałaby na mnie powoli wymiękam....CZasami mam ochotę pójśc do pracy ale jak sobie pomyśle że jakaś obca kobitka miałaby mnie zastąpić bo po części ona by też wychowywała ponieważ większość by była z nią to jakoś niemogę sobie tego wyobrazić.DZiewczyny czy ze mną coś jest nie tak bo mam takiego chopsa na punkcie mojej małej że jak jej chwile nie widzę to myśle że coś jej się dzieje nawet jak jest z moją mamą lub teściówką która jest super babką.podam głupi przykład położyłam córcię spać w dzień a była moja mama więc ubrałam się i poszłam w miasto mogłam zwiedzić i pobaraszkować po sklepach to wiecie co zrobiłam przeleciałam miasto jak torpeda i szybko do domu bo już nie wiedziałam co dzieje sie z małąmłody rycerzchyba przesadzam nieco:joliecouette:....no i mam problem ...od grudnia nie mam okresu -robiła testy i nic sad smiley myśle że znowu zaczynają się moje problemy z miesiączką kiedys nie miałam nawet 3-4 m-ce ach aż szkoda gadać co przeszłam ...sad smileymuszę odwiedzić lekarza zaskoczony.....A tak wogóle o mnie była dziś super pogoda tylko szkoda że jak szłam na spacerek to chciałam zaczerpnąc świeżego powietrza ...a tu pełnokupka a smrud aż zatyka aż żałuje że zima odchodzi bo wszystko było zakryte ..papa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-10 22:59 przez zena.

zena (offline)

12-05-2010 23:04:42

tczew
witam szukam i szukam a "wrześniówki" wywiało hen hen smiling smiley,ale mnie dawno tu nie było że nawet nie próbuje nadrabiać .moja smerfetka rośnie,nawija jak nakręcona hihi az nie mogę sie nadziwić że ona już jest taka duża i rozumie co do niej mówie hehe .muszę sie pochwalić że moja niusia za 4 dni będzie miesiąc jak nieużywa smoka chociaż miała go tylko do spania .na początku nie było łatwo ale daliśmy rade.podeszłam małą sposobem że jak się bawiliśmy ze smokami to ja udawałam że je zjadłam-głupie nie smiling smiley ale mała to załapała i postanowiłam to wykorzystać .i tak jak czasami pyta sie o smoka to sama sobie mówi że mamusia zjadła i jest w brzuszku haha jak to śmiesznie brzmi .LASKI JESTEŚCIE CZY WAS WYWIAŁO poszłooo!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.