MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

asia0105 (offline)

14-12-2012 23:41:22

Doruchów
Hej !
rudeZuo GRATULACJE!!!Ja w 2 ciąży też miałam takie nerwy,no normalnie pszeszkadzało mi wszystko.Pózniej byłam sama na siebie zła bo coś komuś nie miłego powiedziałam ale nie umiałam się powstrzymać.
catrinka jednak nie.Dobrze że sprawa się wyjaśniła

Ja też do 30 zdążyłam urodzić dwójke dzieci,ale marzy mi się trzecie ale tak do 35 lat.Ale zobaczymy


BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

RudeZuo (offline)

15-12-2012 13:27:33

Zawiercie
Dziewczynki, która mi jeszcze gratulowała, to dziękuję smiling smiley Faktycznie zdaję sobie sprawę, że będę miała dwa razy więcej roboty, ale właściwie u mnie zawsze im więcej obowiązków, tym lepiej się organizuję i sprawniej mi idzie winking smiley Na razie jestem zmęczona, ale później mi to przejdzie (tak jak w ostatniej ciąży), więc póki co się nie przejmuję smiling smiley

catrinka Ty wyglądasz bardzo młodziutko i w ogóle masz taką figurę, że siedzę przed kompem i zazdroszczę !! No u mnie chyba sporo to potrwa, by wrócić do wagi sprzed ciąży....
Możesz sobie pomarudzić- każda z nas ma takie chwile, że smuta i ma zły humorek! smiling smiley

sylwia wiem, że na obczyźnie zazdrości się przygotowań do świąt, ale ja to mam już serdecznie dość smiling smiley Chodź, przyjedź, pomożesz mojej mamie tongue sticking out smiley

U nas też już resztę prezentów kupujemy i wszystko będzie dopięte na ostatni guzik smiling smiley Także spoko lokosmiling smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

15-12-2012 14:16:54

Kanada
witajciewinking smiley u mnie jeszcze wszystcy spią 6,10 winking smiley
RudeZuo- dasz radewinking smiley) oczywiscie poczatek z 2 hm, chwile biegania winking smiley ale pozniej mowiłam ze przy 2 jest o polowe mniej roboty, jak kazdy mowił ze mam ciezką- to nie rozumiałam co oni do mnei mówiąeye popping smiley super sprawa 2 rocznikami blisko- jeszcze raz gratulaki,
Asia- jej no witaj w klubie tez bardzo bym chciała 3 no i to w Twoim przedziale wiekowym, jej marzy mi sie winking smiley
Sylwia- jeszcze sie przy swietach narobiszwinking smiley) a teraz odpoczywaj i ciesz kruszynkąwinking smiley ps drogi nie zazdroszcze.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

15-12-2012 18:36:31

Godziesze Małe
Asiu na szczęście sie wyjaśniła. Nie mogłam już spać po nocach.
Sylwia bardzo dziękujemy
RudeZuo nie marudź. Widziałam zdjęcia i nie widzę zbędnego tłuszczyku. A jak Maleństwo się urodzi to będziesz jeszcze chciała trochę kg. Zobaczysz jak szybko zlecą


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

RudeZuo (offline)

15-12-2012 20:18:41

Zawiercie
catrinka dobra dobra winking smiley Już ja tam wszystko wiem smiling smiley Ale marudzić nie mam zamiaru smiling smiley A czy tak będą znikać?? Się okaże smiling smiley

pasia no też myślę, że dwa będą spokosmiling smiley A jak się uda, to i trio zrobimy smiling smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justine_Ch (offline)

15-12-2012 22:15:58

Karlino
Cytuj
pasia24
Justine- ładnie to opisałas o dzieciach... Ja jestem za samodzielnosci, duzo wymagałam od Zosi a maja wszystko SAMA SAMA i nic nie moge jej pomoc, Zosi faktycznie tłumacze a Zosia tłumaczy siostrez co zabawnie brzmi gdy powtarza po mnie i jeszcze jedno uwolnilam sie od dziaków naopiekunczych i mam teraz spokój z podziałem zdan.. im jest szkoda dziec gdy wymagałam od nich.. eh ale to poki co juz za mnąwinking smiley

Pasia24, wiesz z tymi dziadkami to urwanie głowy bardzo często - szczególnie od strony mojego męża (ale to pewnie dlatego że częściej się z nimi widzimy). Wiem, że chcą dobrze, ale czasem ich uwagi i "dobre rady" wyprowadzają mnie z równowagi.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

15-12-2012 22:43:26

Gdynia
catrinka Nigdy nie miałam badanego potasu, wezmę to pod uwagę.

pasia Ja też już myślę o większym foteliku dla Madzi, bo jej ciasno, nie ma gdzie trzymać nóg a w zimowych ciuchach to pasy mam wyciągniete na maxa, teraz ma romer king 9-18 a chcę jej kupić romer kid 15-36 taki sam jak ma Piotruś tylko aktualnie nie mają fajnych kolorów.

Ja kiedyś chciałam 2 dzieci, teraz jak mam siostrzeńca to chciałabym trzecie ale świadomie się na chyba nie zdecydują, tym bardziej że najpierw muszę wyzdrowieć.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

15-12-2012 23:43:03

Gliwice
Catrinka ja też jestem z końca stycznia-też wodnik.. tylko, że ja 30 styczeń. winking smiley


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

15-12-2012 23:54:32

Kanada
witam, w sobotnie popoludnie a ja dalej w pizamie;/ nie znosze takich dni;/
AnimaVilis- jestem wodnik 24.01
Ulinka- no ja tez zdaje sie sie chyba na los winking smiley) ale Ty no zdrowia życze, a co do fotelika romery- tak to dobra mysl na kolejny fotelik dziekuje winking smiley)
Justine- hihi no własnie te ich dobre rady.. jestem od dnich oddalona o jakies 9000 km i nigdy u nas nie byli a potrafia mi przez kompa powiedziec ze u mnie w domu jest zimno i dzieci marzną diabełek od razu usłyszeli moj gniew, no i dzis dziadek tez cos powiedzial ale od razu miał odpowiedz... eh
oki ostatnie prezenty na allegro dla dzieci kupione - (przyjda pod koniec stycznia), jeszcze 1 kalendarz dla moich rodzicow musze zrobic i juz bedzie z głowy, no a potem cos dla Mwinking smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

16-12-2012 09:56:10

Katowice
Witam smiling smiley


My dziś jedziemy z Małym na zakupy bo nie mamy z kim go zostawić ... Ale mam nadzieje że nie bd stała w kolejce godziny bo chyba umrę tam ..
ale trzeba zrobić w końcu zakupy .
Chodź na wigilię idziemy najpierw do Moich rodziców potem do Mojego Męża rodziców . Z tego powodu iż to nasze wspóle święta

W ogóle dziś Nam mija pół roku po ślubie grinning smiley uhh jak ten czas leci smiling smiley. grinning smiley

Proszę o codzienny głosik smiling smiley
Głosik dla Kubusia smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548350, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.