MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

catrinka (offline)

16-11-2012 14:28:13

Godziesze Małe
Reszta zajmuje się dziećmi smiling smiley
Moje jedno śpi w swoim łóżeczku, a Lena drzemie przy piersi

Asiu na Kulisiewicza w Kaliszu


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-16 14:34 przez catrinka.

asia0105 (offline)

16-11-2012 14:33:45

Doruchów
catrinka dzięki za info,dobrze miec takie wiadomoścismiling smiley

No tak,wszystkie zajęte dzieciaczkami.To ja też pakuje moje dziewczyny i jade na kawke do mamygrinning smiley


BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

16-11-2012 14:34:52

Godziesze Małe

ulinka (offline)

16-11-2012 16:32:48

Gdynia
Niektóre to są zajęte pracą winking smiley

Co do usg bioderek to u nas NFZ tego nie finansuje, chyba że ma się skierowanie od ortopedy. W Gdyni finansuje to Urząd Miasta pod warunkiem że dziecko ma skończone 2 miesiące. Z Piotrusiem bylam za darmo a z Madzia 2 miesiące skończyłą w grudniu i jak poszłam na umówioną wizytę to się dowiedziałam że w grudniu już nie ma na to kasy i że na przyszły rok na razie nie ma tego programu. Normalnie bym to olała i nie poszła w ogóle ale jak się MAdzia urodziła to w szpitalu powiedzieli że może mieć problemy z bioderkami więc zapłaciłam za wizytę i faktycznie okazało się żę musi być pieluchowana.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

16-11-2012 18:09:32

Gliwice
Piszecie o katarkach.. moje dziecko przez katar przy ssaniu cycusia aż się dusi.. woda morska, sól fizjologiczna, kładzenie na brzuch nic nie pomaga..

Patinka bardzo dużo zapłaciłaś za USG.. w Gliwicach kosztuje 30zł(NFZ nie refunduje)..

Catrinka zazdroszczę Ci tak dobrego i taniego lekarza..

Cały dzień się męczymy... ja z przeziębieniem, a Miłosz z katarkiem, bólami brzuszka, oraz zaparciami.. sad smiley


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

16-11-2012 20:08:16

pomorze
patinka a czemu płaciłaś za usg bioderek? No i jak tam Twoja pierś?

catrinka i jak tam Lena? Lepiej? I widze, że u Ciebie mglisto któryś dzień z kolei. Tylko nie gnaj tej mgły na pomorzewinking smiley

ulinko ja z chłopcami tez w Gdyni korzystałam z tych finansowanych przez UM badań usg bioderek.

AnimaVilis zdrówka dla Was i lepszego samopoczucia!


Tak, no to mamy weekendsmiling smiley Czuję się padnięta, a tylko porządki dzis w kuchni porobiłam. Na obiad zrobiłam rybkę doradę i powiem szczerze - ROBIŁAM JĄ PIERWSZY I OSTATNI RAZ! Nie smakuje mi ta ryba.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

16-11-2012 20:54:32

Katowice
Witam .
Nie wiem czemu płaciłam az tak dużo az Sama się zdziwiłam ;/ ... ale cóż trzeba było a pediatra powiedziała że musiałabym najpierw dostać skierowanie od niej do ortopedy i wtedy on wtedy wystawia skierowanie i mam za darmo . A na ortopedę czeka się ponad miesiąc ;/ to wybaczcie nie bd tyle czekała ..
Ale co do 2 to ide w next tygodniu po skierowanie i niech mi da a nie bd płaciła tyle ;/ .. Za badanie które trwa zaledwie 2 minuty porażka ... :| .

A pierś już dobrze Sama doszłam do wniosku że muszę bardziej uwarzyć i cieplej się ubierać by nie przeziębić i siebie i przy okazji piersi nie przewiać .
Dziękuje za wszytskie rady smiling smiley


RudeZuo (offline)

16-11-2012 21:05:41

Zawiercie
No to nie wiem...Myślałam, że NFZ to jakoś jedne zasady ustala, a tu proszę..... My dostałyśmy skierowanie do poradni preluksacyjnej od pediatry i to od razu na cały rok ważne, żeby nie kazali następnego donosić po pierwszej wizycie. A do lakarza od bioderek zapisałam Lentilkę jak nawet skierowania nie miałam... Po porstu poszłam do okienka i kobieta nas zapisała (kazała przynieść tylko tego dnia ze sobą skierowanie i książeczkę).... Aż jestem w szoku. Serio. Co miasto, to inaczej i płacimy od kilkunastu złotych do ładnych kilkudziesiąt....Albo jest program, albo nie.... Cały cvzas się zastanawiam na co my w końcu to ubezpieczenie płącimy, skoro się okazuje, że wszystko płątne dodatkowo? Ja rozumiem jakieś fanaberie, ale zwykłe usg bioder dziecka? Bez sensu.....

catrinka my korzystając ze słońca (tak, na Śląsku 10 stopni i piękne słoneczko) poszliśmy na spacer z Zenitem. A potem po pracy Małżon przyszedł i wróciliśmy razem...Ach. Uwielbiam te nasze spacery.
Poza tym Ty się zabieraj za prezent dla Nikosia tongue sticking out smiley

AnimaVilis zdrówka!!!

Kto jeszcze chory??? smiling smiley Ja jakoś się trzymam, choć kilka dni temu myślałam, że umrę.....


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

16-11-2012 21:26:00

pomorze
patinka a no o cycki trzeba dbać!!!

RudeZuo a no widzisz, co misto to inaczej mają.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

16-11-2012 21:43:15

Gliwice
Jak zrzucić brzuszek po ciąży? Przed ciążą miałam rozmiar S, a teraz mam rozmiar L.. waga niby leci w dół, ale brzuch i biodra w ogóle! sad smiley

P.S. Tatuś uspał mi małego.. co ja zrobię jak tatuś wróci do pracy?

Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-16 21:44 przez AnimaVilis.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548680, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.