MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

maks (offline)

23-04-2010 08:34:25

Bratian
hejka babeczkismiling smiley
jak tam minela wam nocka u nas nawet nawet tylko maks obudzil sie o 1.40 i nagle zaczal plakac jak nie wiem,no ale wzielam go do nas do lozka i spal do 6.50 a teraz siedzi w chodziku i buszuje, no a ja siedzialam wczoraj do 22.30 zeby znalezc w necie wypadek naszego sasiada ktory zginal po zderzeniu sie z ciezarowka mowie wam masakra 49 lat zostawil gospodarke zone i 4 dzieci bopze jaki ten los jest zdradliwy oki ja uciekam bo maks krzyczy na mnie bo nie ma sie z kim bawic a ciocia z wujem mucki doja hehe buziole
a misia a jak sie wiktorek czuje??


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

misia84 (offline)

23-04-2010 09:03:03

Kędzierzyn-Koźle
Czesc dziewczynysmiling smiley
Wczoraj juz nie pisalam bo sil juz niemialam.Zasnelam na wersalce i m mnie budzil zebym do sypialni poszla.Wogole na oczy nie widzialam ze zmeczenia i wpadlabym na sciane ale m mnie zlapaleye rolling smileyWikus nawet przespal noc tylko od 1ej budzil sie co godzine a o 4ej tak sie rozplakal ze wzielam go do nas i spal prawie do 7ej ale sie strasznie krecil.
Laska ide z nim do lekarza.Wizyte mam na 11.40.Wysypka jeszcze jest.Masz racjesmiling smileyWole to sprawdzic bo wekend a ja niemam zamiaru potem po szpitalach jezdzic:confused:Malego polozylam juz po 8ej do lozeczka zeby sie przespal.Zawsze chodzi po 9 i spi do 11 a ja muisze wyjsc juz o 11ej z domu bo do przychodni mamy dosc kawalek a z mojego osiedla zaden autobus pod ta przychodnie nie podjezdza.
Maks dzieki za troske o Wiktorkasmiling smileyWidze ze ty tez masz nocki nieciekawe.Maksiowi pewnie zabki wychodza tak jak mojemuradośćtylko skad ta wysypkaconfused smiley
Effiko milej imprezysmiling smiley
Lasko dobrze ze znalezliscie transport na meblesmiling smileyFajna mialas przygode z autkiemradośćJa tez zapominam o swiatlachthe finger smiley
O co chodzi z tymi smoczkami pod zdjeciem????
Uciekam pranie powiesic:washing:i podlogi umyc bo Wiktor wtral mi chrupki w kafelki:cleanning:
Potem sie odezwe

Zrobilam malemu fotke tej wysypki ale wyszlo troche niewyrazne:confused:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-23 09:45 przez misia84.

maks (offline)

23-04-2010 09:46:04

Bratian
no misia ja sie tez tak zastanawiam czy nie jechac z nim do lekarza,bo chwilami jest niby dobrze to sie smieje to krzyczy a za chwile placze nie mam pojecia co mu jest moze i masz racje ze na te zabki.
wiesz mnie tez zastanawia o co tu chodzi jedne maja po kilka zaznaczonych a inne tylko 1 nie wiem co to moze byc dobra ja ide jesc sniadanko poki maks spi
potem jeszcze cos napisze


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

23-04-2010 09:57:06

witam piatkowe przed południe....

u nas pogoda lepsza słonko wyszło choc wieje zimny wiatr...wryyyyyyyyyyyyyyy

bede pozniej ////


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

maks (offline)

23-04-2010 10:18:36

Bratian
u nas tez sloneczko wyszlo ale rano byl lekki mrozik teraz to nie wiemn bo nie bylam jeszcze ale chyba dosc cieplo i


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

23-04-2010 13:03:48

Byliśmy na spacerku ale zimo było jak słonko zaszło to ups strasznie i wiało a jak wyszło to ciepełko
porąbana ta pogoda....Paweł pomagał wywozić śmieci zagrabine mama duza tacza Pawełek mała....
potem bawił sie w piaskownicy az poszedł pomagać maminie sadzic kwiatki wyobraźcie sobie jak on pomagał.
Ledwo wszedł na ogródek to juz w grzanki podeptał uczył sie chodzić po Ścieszkach mały łobuz

tu sa filmiki jak sie smieje....
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

a tu z dzisiejszego popołudnia

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

obiecuje ze doczytam


Misia wiesz za duza ta fotka i nie ba zbytnio widać krost


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

karlita (offline)

23-04-2010 13:03:48

Lublin
locia też już bym chciała to mieć za sobą bo na razie gbai podchodzi pod szafki szarpie i w płacz bo są związane winking smiley

muszę zerknąć i poszukać tych zabezpieczeń bo w salonie mamy taki słupek z szufladami który bardzo ciągnie Gabi - szuflady są ciężkie ja nie wiem skąd Ona ma tyle siły!!

maks a dajesz schłodzone gryzaki ?? może piętka chleba ?? Ja Gabi też dawałam takie grube paluszki smiling smiley bardzo lubiła je memłać winking smiley

Effika miłych przygotowań wpadnij do nas z fotkami winking smiley


smoczki oznaczają aktywność na forum winking smiley im więcej jesteś aktywna tym więcej smoczków winking smiley


co do nocek wczoraj Gabi padła przed 22 i ... wstała o 24 .... usnęła mi dopiero przed 2!! myślałam że oszaleję!!


na moim blogu wstawiłam filmik z Gabi i z kotkiem smiling smiley


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

maks (offline)

23-04-2010 13:32:34

Bratian
gryzaki to on mi wyrzuca a skurke chleba to troche sie boje mu dawac zeby sie nie zakrztusilsad smiley no teraz spi a ja zaraz mykam obrac ziemniaczki na obiadek u nas pogoda z rana byla super cieplutko a teraz zimno ponoc jak
nie wiem az strach wychodzic
a to o to chodzi wtych smoczkachsmiling smiley no odezwe sie jeszcze potem a jak narazie ide te ziemniaczki obrac


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

maks (offline)

23-04-2010 13:35:20

Bratian
lolcia obejrzalam 1 filmik reszte obejrze potem no widze ze macie weolo z tym waszym pawelkim buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

julkuba (offline)

23-04-2010 13:40:44

Jaworzno,Czeska Republika
Witam drogie panie w piatkowe wczesne popoludniesmiling smiley mam chwilke by cos naskrobac bo Kubus spi a Julka lezy w lozeczku i tez sie uklada do spaniadrinking smileybiadek juz prawie gotowy bo tylko makaron ugotowac bo spagetti mi sie dzis zachcialosmiling smiley pogoda u nas piekna a na niedziele 20 stopni zapowiadajasmiling smiley noi musze leciec bo Kubus maszybkie spanie 10 min i juz smiling smileywlasnie poplakuje smiling smileyzajrze potemsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.