MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

becia (offline)

23-04-2009 15:14:55

Będzin
Ja przy okazji chciałam prosic bardzo o glosiksmiling smiley

[ebobas.pl]

serdeczne dziękismiling smiley

wiem ,ze to nie ta stronka na takie rzeczy,ale mimo to prosimysmiling smiley


Becia

asiek23 (offline)

23-04-2009 15:16:20

kamila w polsce juz w 6tyg zycia sie szczepi, oczywiscie po porodzie odrazu szczepia, no i pozniej kazda nastepna szczepionka co 6tyg od poprzedniej, nam zostala jeszcze jedna (5maja) i pozniej dopiero w 13mc zycia


Kolejna wizyta 21.12.2012

[link widoczny po zalogowaniu]





ciążaPierwszy kopniaczek 16.11.2012ciąża
[link widoczny po zalogowaniu]

asiek23 (offline)

23-04-2009 15:18:00

beda i kamila glosiki oddane winking smiley


Kolejna wizyta 21.12.2012

[link widoczny po zalogowaniu]





ciążaPierwszy kopniaczek 16.11.2012ciąża
[link widoczny po zalogowaniu]

KaMiLa (offline)

23-04-2009 20:42:34

Asiek to całkiem inaczej niż tu.. po porodzie nie ma żadnego szczepienia tylko zastrzyk z witaminą K i potem już się nie podaje.. Dajemy tylko wit. D.. no ale jak to sie mówi, co kraj to obyczaj.. winking smiley

Dzięki za glosiki i prosimy o wiecej.. bo cos słabo nam to idzie winking smiley [ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

23-04-2009 22:19:25

głosiki poszły smiling smiley prosimy o rewanżyk smiling smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

jmijeczka (offline)

23-04-2009 22:21:49

Wlkp
Uf.
Ciekawa jestem jak tam Effika.. jak jej porod, jak synuś.. jak sie czuje itp.. grinning smiley

Samantha (offline)

24-04-2009 07:50:26

Witam z samego rana

U nas nocka rewelacja, cała przespana. Lubię takie noce. Przynajmniej sie wysypiam.

Co do szczepień to my właśnie zaszczepiliśmy Nikolkę ostatni raz. Następne szczepienie dopiero w wieku 5 latek. Teraz czeka nas bilans dwulatka we wrześniu i robienie testów alergologicznych.

Prosimy o głosiki.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gosiastce (offline)

24-04-2009 08:52:46

Starachowice
Witam grinning smiley

Wczorajszy dzień był dla mnie kiepski jakis pech mnie przesladował i na forum czasu mi brakłoconfused smiley

No ale dzisiaj juz jestem smiling smiley

W koncu zakupiłam Antosiowi krem z filtrem ale tylko z 20 dr Iren Eris taki do skóry suchej i adopowej czy cos takiego nie było zadnego wyboru u nas w

aptece no ale coż muszę Małego zabezpieczyc przed słoneczkiem bo juz ma dosyc mocno buźkę opaloną grinning smiley

Co do spiralki to boję sie troszkę no ale jest bardziej ekonomiczna bo drugiego maluszka planujemy dużo później jak moja mama pójdzie na emeryturę

żeby mogła pilnować wnuczka lub wnuczkę grinning smiley

MIŁEGO DNIA grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

asiek23 (offline)

24-04-2009 10:10:47

witam z ranka. ja ide pic kawusie, pogoda sie robi bo wczoraj to bylo paskudnie..

my tez prosimy o glosiki winking smiley


Kolejna wizyta 21.12.2012

[link widoczny po zalogowaniu]





ciążaPierwszy kopniaczek 16.11.2012ciąża
[link widoczny po zalogowaniu]

Samantha (offline)

24-04-2009 10:31:56

gosiastce ja mam założoną spiralkę i bardzo sobie chwalę. Założyłam ją dwa miesiące po porodzie, czyli jak dostałam miesiączkę. Założenie nic nie bolało, tylko potem troszkę brzuch, ale szybko przeszło i krwawiłam, ale to normalne. I wiesz nie musisz się martwić, ze zapomnisz pigułki czy coś podobnego. Pełny komfort. Ja założyłam tę na 5 lat, ponieważ też nie planuje szybko drugiego dziecka. I wiadomo taniej wychodzi. Niby jednorazowo trzeba wydać kaskę, ale i tak wychodzi o wiele wiele taniej.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.