MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

madziasta88 (offline)

21-04-2009 21:22:28

JuKej
Asiek a dziekuje smiling smiley Podziwiam z tym karmieniem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asiek23 (offline)

21-04-2009 22:13:08

dziewczyny biore udzial jeszcze w innym konkursie prosze was o glosiki [link widoczny po zalogowaniu]


Kolejna wizyta 21.12.2012

[link widoczny po zalogowaniu]





ciążaPierwszy kopniaczek 16.11.2012ciąża
[link widoczny po zalogowaniu]

madziasta88 (offline)

21-04-2009 22:27:45

JuKej
Asiek zalogowalam sie na Smykach, chce zaglosowac, ale pisze z emusze miec 200 punktow. Hmmm nie wiem o co kaman smiling smiley

Sympatyczna kurcze pominelam przedtem Twojego posta :/ No to chyba wszystko ze mna wporzadku, jak pierwsza zwykle tak wyglada smiling smiley A co do 'paseczkow' to uwielbiamy jak Oliviera ma ubrane cos w paski grinning smiley Mowimy na nia nasz pasiak hehe



Nikogo juz nie ma wiec sie zegnam smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-21 22:58 przez madziasta88.

violus (offline)

21-04-2009 23:03:42

Kielce, NI
madziasta na smykach punkty otrzymujesz za różne działania, np jak dodajesz wpis do swojego bloga, lub jak Ty dostajesz komentarz od innych


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Nasza eBobasowa Galeria - Zapraszamy!

Sympatyczna (offline)

21-04-2009 23:08:46

Violus - u nas też tak będzie smiling smiley

dobrej nocki smiling smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Samantha (offline)

22-04-2009 07:43:04

Witam i ja

Madziasta ja karmiłam piersią dwa miesiące.Jak skończyła to dostałam okresu od razu. Więc chyba nie ma na to reguły. Każdy organizm jest inny. Powiem Ci, z mojego doświadczenia, że te pierwsze miesiączki po porodzie jednak są bolesne, ale z czasem to przechodzi. Musisz być silna.

A ciekawe jak miewa sie Effika i jej synuś? Czy wszystko w porządku? Wiecie coś?


Prosimy dzisiaj również o głosiki i dziękujemy za poprzednie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

violus (offline)

22-04-2009 10:42:47

Kielce, NI
Kasiu i u nas blogi by się przydały smiling smiley

miesiaczka u mnie przed zajściem w ciąże przechodziłam boleśnie pierwsze dwa dni. karmiłam 4 miesiące, po następnych dwóch dostałam okres. obfitszy, ale nie bolesny. później z każdym kolejnym wszystko powoli wracało do normy. czyli teraz znowu muszę polegać na lekach przeciwbólowych winking smiley

Effika no właśnie kochana!! wyłaź zza kanapy i chwal sie tu nam Dawidkiem!!! CZEKAMY!! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Nasza eBobasowa Galeria - Zapraszamy!

madziasta88 (offline)

22-04-2009 11:51:31

JuKej
Violus no ja tez zawsze mialam bolesne, i jak na razie nic sie nie zmienilo grinning smiley tylko ciezko po przerwie rocznej sie do tego znowu przyzwyczaic smiling smiley
Ja na smykach zalozylam wczoraj bloga, ale musze nad tym posiedziedziec, bo pierwszy raz to robie i nie wiem dokladnie od czego zaczac smiling smiley
My juz po szczepieniu, Olivka zaplakala tylko przy wkuciu, bidulka sad smiley przytulila sie do mnie i zaraz przestala smiling smiley Teraz sobie spiocha a ja musze wziasc sie za pakowanie w koncu a tak mi sie nie chce:/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MAMA (offline)

22-04-2009 12:03:40

Warszawa
Na bobasie tez beda blogi, i nie tylko. I tez bedzie punktowana każda aktywność na portalu, nie tylko posty na forum. Juz za kilka dni będą oddane galerie zdjęć winking smiley


madziasta88 (offline)

22-04-2009 12:08:52

JuKej
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.