MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

Batusia (offline)

05-03-2010 21:28:37

Łódź
karolinaa,ale ekstra,że twoja ślicznotka też z 8-go!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

Batusia (offline)

05-03-2010 21:29:20

Łódź
A jeszcze pytanko karolinaa na kiedy miałaś termin porodu?


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

kkarollinaa (offline)

05-03-2010 21:31:37

wejherowo
batusia ja również się cieszę, szkoda,że dopiero teraz to odkryłyśmy, bo zrobiłybyśmy im wspólne e-bobaskowe urodzinkismiling smiley ale może w przyszłym rokugrinning smiley

madzik witaj witaj, napisz coś o sobiesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem." K.Hadley

kkarollinaa (offline)

05-03-2010 21:33:06

wejherowo
batusia termin miałam na 18 lutego ... a ty?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem." K.Hadley

Batusia (offline)

05-03-2010 21:44:08

Łódź
Jej faktycznie,szkoda,że wcześniej nie wiedziałyśmy fajne byłyby takie wspólne forumowe urodzinkismiling smiley
Ja miałam termin na 13-go lutego,teraz też lekarz z drugim maluchem wyznaczył mi termin też na 13-go,zastanawiamy się z partnerem czy też nie przyjdzie na świat 8-gosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

szatynka240 (offline)

05-03-2010 21:52:14

Puławy
aniolka ja nie bałam żadnego bromku po skończonej laktacji - szkoda bo może by to spowodowało, że piersi bardziej by się skórczyły. Karmiłam małego tylko miesiąc, a potem prze blisko 2 miesiące ściągałam mleko laktatorem i karmiłam małego butelką. Bartek nie chciał ssać piersi - był jeden wielki krzyk - nic nie pomagało, noce nie przespane, dziecko głodne - wytrzymałam tylko miesiąc i powiedziałam dość - przeszliśmy na butelkę.

Nie mam ostatnio czasu na nic - siedzę i uczę się ustaw, gdyż dostałam zaproszenię na rozmowę kwalifikacyjną do urzędu (za jakieś półtora tygodnia). Pewnie nie mam za dużych szans, ale trzeba coś tam wiedzieć żeby się nie skompromitować smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Weronika to nieźle was córeczka zaskoczyła - dobrze, że jej się nic nie stało - że sobie ostrożnie zeszła z tego łóżka.

Batusia ja też nie lubię przeprowadzek - tyle przy tym zamieszania i pracy. Ale z drugiej strony lepiej teraz gdy masz jeszcze mały brzuszek i nie ma maleństwa - bo wtedy by było gorzej.

laska wszystkiego najlepszego dla Patryczka z okazji skończenia 11 miesięcy urodzinowe baloniki. Masz jeszcze miesiąc do urodzinek i napewno dasz sobie radę. Ja o imprezce zaczełam dopiero myśleć na tydzień przed. Torcik sama robiłam i nie wyszedł najgorzej.

erka fajnie, że mąż załatwił ci dalsze studiowanie. Może to jakiś dobry znak, może warto się jeszcze troszkę pomęczyć - żeby po latach nie żałować swojej decyzji.

ulinka super, że jesteście już w domciu. Domowa atmosfera postawi twojego synka na nogi. Dbaj również o swoją fasoleczkę!!!

kkarollinaa , batusia ja miałam termin na 10 lutego, a synek urodził się 3 lutego. Oj widać maj każdego roku był owocny smiling smiley smiling smiley smiling smiley

madzik9901 witamy w gronie i zapraszamy do wspólnego plotkowania.

Ja dziś poskładałam karty zgłoszeniowe do żłobków, żeby mały zaczął chodzić od września. Mieszkam pośrodku dwóch mniejszych miast i w jednym żłobków powiedzieli mi, że na dzień dzisiejszy są wolne miejsca - aż się zdziwiłam. Narazie cały czas szukam pracy, jak coś znajdę to dopiero małego poślę jak jeszcze będą mieli miejsca.


Mateuszek urodził się 30 lipca 2013r. o godz. 15.40
[link widoczny po zalogowaniu]

Bartoszek urodził się 3 lutego 2009r. o godz. 3.45
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-05 21:57 przez szatynka240.

madzik9901 (offline)

05-03-2010 21:52:27

Kędzierzyn-Koźle
Hmmm... o mnie mam 29 lat (choć niestety wyglądam na duuuuuużo mniej ) mam męża i kochaną córeczke Paulinke która 15 marca skończy 8 miesięcy.Aaaa nie moge zapomniej o moim piesku ktory jest tak przywiązany do mnie jak druga córeczka :p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oskardmowski (offline)

05-03-2010 21:52:48

kkarollinaa to ten filmik smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu] to liczenie jest pod koniec filmiku, na początku jest nauka czytania. (STRASZNE TE METODY W TEJ SZKOLE NA TYM FILMIKU:O) az wszystko mnie boli jak to ogladam grinning smiley

madzik9901 witamy witamy grinning smiley No to czekamy, przedstaw się nam i wogóle i wogólegrinning smiley


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

madzik9901 (offline)

05-03-2010 21:55:59

Kędzierzyn-Koźle
Jej tu tak kolorowo a ja zielona jestem i niestety tylko bedzie na czarno biało ;P
Musicie mi to wybaczyć smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oskardmowski (offline)

05-03-2010 21:59:12

madzik 9901 niestety?smiling smiley to chyba dobrze jak się wygląda na mniej moim zdaniem hehehesmiling smiley a jakiego masz pieska?smiling smiley


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.