MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

Effika (offline)

23-05-2009 22:45:23

xmamuska, asiek - dziekuje Dziewczynki smiling smiley Probowalam juz dodac, ale nici, bo moje zdjecia najwyrazniej za wielkie sa.
xmamuska - a ja nie moge wejsc na te strone, bo mi sie ciagle zawiesza.

Z rodzinka cyrki beda, wyrywaja sobie Dawidka. Ciuciaja, podrzucaja, kolysza, bujaja, a my tylko z R. myslimy kto potem bedzie go tak zabawial ?!
Padam, moi rodzice juz spia, my jeszcze z tesciami siedzimy, Dawidzio w koncu zasnal po chyba 5 godzinach zabaw.

Udanej nocki Mamusie.




edyta (offline)

24-05-2009 08:44:35

Stopnica
cyt.xmamuska juz nie trzeba, znalazlam i dalam 5 gwiazdek

kurcze dzien mamy juz niedlugo a ja nawet kasy niemam zeby prezencik kupic, a ona tak nam pomaga


Nie przejmuj sie,czasami w sklepach mozna kupic jakas fajna rzecz juz za 10,20 zl.Mama napewno zrozumie.W koncu nie kasa sie liczy.My wczoraj troche latalismy po sklepach i bardzo spodobal mi sie komplet swieczek zapachowych,sliczny w pudeleczku -juz za 8 zl.!!!Ja zawsze kupuje skromne prezenty,zreszta tego samego oczekuje od innych.Nie lubie dostawac drogich rzeczy.....
Pozdrawiam wszystkie mamusie.


[link widoczny po zalogowaniu]
Bo dzięki WAM wiem, że mam już wszystko...
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Nasza galeria..[ebobas.pl]
<script width="180" id="nk_card" type="text/javascript" charset="UTF-8" src="[link widoczny po zalogowaniu];

xmamuska (offline)

24-05-2009 09:32:13

Legnica
Dzięki dziewczyny za głosiki i bede wdzięczna jeśli któraś jeszcze może [link widoczny po zalogowaniu] Beata w żółtej bluzce z moją córcią smiling smiley ja mamusi kupiłam dres tongue sticking out smiley bo chciała grinning smiley ale taki piękny bukiecik też by się przydał była by mile zaskoczona smiling smiley Ja też nie lubie drogich prezentów, lubie dostawać coś skromnego ale od serca, a ja mam we wtorek Dzień Mamy i Taty w przedszkolu, ale bede rycześ, to mój pierwszy taki dzień mamy


[link widoczny po zalogowaniu]

Sandrunia ur.07.07.2004r waga 3900, 55c, godz 1.05
[link widoczny po zalogowaniu]

Julcia ur.16.01.2007r waga 4050, 55 cm, godz 2.15
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

violus (offline)

24-05-2009 09:49:18

Kielce, NI
asiek to przejścia z samochodem Ci się przytrafiły smiling smiley ale dobrze że tak czy siak popołudnie udane miałaś!
jmijeczka nie przejmuj się, coś do cholery w życiu musi być ważniejsze niż forum winking smiley i gratuluje postępów Emi! smiling smiley
Effika hihi Dziadki rozpieszczą to później będziesz miała los winking smiley
edytko całkowicie się z Tobą zgadzam. najważniejsza jest pamięć. a świeczuszki to według mnie super pomysł na prezent smiling smiley
xmamuska hehe...wiesz, ja jeszcze pamiętam przedszkolne wierszyki z takich przedstawień na Dzień Mamy właśnie smiling smiley a jeśli chodzi o ryczenie, to pewnie nie ty jedna będziesz smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Nasza eBobasowa Galeria - Zapraszamy!

Effika (offline)

24-05-2009 10:39:17

Hej Mamuski smiling smiley

My wlasnie po sniadanku, wszyscy drinkuja, a ja podgladam co pisalyscie winking smiley Mam chwilke, bo Dawi zasnal.
Pogoda u nas dzis do d...a przydaloby sie na spacerek z familia pojsc. Na razie nie pada, ale zachumorzone cale niebo, wiec pewnie lada moment.

violus - wlasnie wiem o tym, R. juz ktorys raz powiedzial, ze kto to bedzie potem tak go bawil...ale dalej to samo. Chociaz mnie wyreczaja winking smiley
xmamuska - cholera mnie bierze, nie moge otworzyc tego zdjecia ani nic zrobic, bo mi sie ciagle strona wiesza !!!

Co do Dnia Mamy, to kupilismy im alkoholik.
Synek "pospal" 5 min. i juz cyckujemy.








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-24 10:40 przez Effika.

edyta (offline)

24-05-2009 13:20:24

Stopnica
xmamuska-glosujemy oczywiscie.
PS.podalas zly link i troche sie ubiegalam zanim twoja mame znalazlam,link do zdjecia to [link widoczny po zalogowaniu]

Ps.twoje coreczki sa bardzo podobne do babci.


[link widoczny po zalogowaniu]
Bo dzięki WAM wiem, że mam już wszystko...
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Nasza galeria..[ebobas.pl]
<script width="180" id="nk_card" type="text/javascript" charset="UTF-8" src="[link widoczny po zalogowaniu];

mila (offline)

24-05-2009 14:10:33

Parczew
Witam młode mamy smiling smiley
jestem tutaj "nowa" dopiero sie rozglądam po stronce
mam nadzieję że zostanę tutaj na dłużejsmiling smiley
mam na imię Emilka, jestem mamą prawie 3 letniego synka.


[link widoczny po zalogowaniu]

jmijeczka (offline)

24-05-2009 14:15:02

Wlkp
Cytuj
violus
jmijeczka nie przejmuj się, coś do cholery w życiu musi być ważniejsze niż forum winking smiley i gratuluje postępów Emi! smiling smileysmiling smiley

Heh tak. Ale forum wciaga jak cholera. grinning smiley

mila witamy serdecznie! smiling smiley

Pinezka (offline)

24-05-2009 16:32:42

Radom
Dzień dobrysmiling smiley

Wstyd się przyznać ale nie mam wogóle czasu żeby do was zaglądać. Może jak dorobimy się internetu we własnym domu to wreszcie częściej będę zaglądała.

Mąż jutro jedzie w Polskę do pracy i zostaniemy same, strasznie się tego boję tym bardziej, że Ola coraz bardziej rozrabia i czasami daje popalić.

Są może na forum jakieś pracujące mamusie?? Ja własnie rozglądam się za jakimś ciekawym zajęciem. Już porozsyłałam CV do kilku firm i czekam na odpowiedź, tylko znowu pojawiają się obawy jak ja sobie z tym wszystkim poradzę.

jmijeczka oj wiem, co to znaczy gdy dziecko zaczyna się przemieszczać, Ola szaleje już na maksa, wszystko ją interesuje, wszystko ściąga, wyciąga, przewraca i pcha do buzi, aż boję się pomyśleć co to bedzie jak zacznie chodzić.


[link widoczny po zalogowaniu]

jmijeczka (offline)

24-05-2009 16:53:02

Wlkp
Pinezka no to wszystkiego dobrego dla Oli z okazji miesięcznicy - dziewiątejj! grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546410, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.