MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

Batusia (offline)

08-03-2010 13:40:25

Łódź
Oskardmowski z jakich utworów masz korzystać?Możesz sobie wybrać utwory z poszczególnych epok?Ten temat brzmi jak takie maturalne wypracowanko!!!!
A jeśli chodzi o basen to my pierwszy raz byliśmy z małym w maju ale miał wtedy 3,5 miesiąca,a potem regularnie co miesiąc zimą też tyle że zimą siedzieliśmy z pół godziny tam na miejscu po wysuszeniu i ubrani,no i dopiero po tym czasie do samochodu.


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

elejka (offline)

08-03-2010 13:56:12

PIŁA
i jak tam dziewczyny, panowie pamiętali o Dniu Kobiet? smiling smiley czy tylko my nawzajem o sobie pamiętamy? winking smiley
Młody właśnie siedzi w krzesełku do karmienia i wcina chrupki, więc jest chwila spokoju smiling smiley ma je już na rzęsach, w uszach i we włosach grinning smiley ale będę miała mycia winking smiley
Sylwia ja niestety nie pomogę - jak tylko slyszę słowo "wypracowanie", od razu mi się umysł blokuje grinning smiley
aniolka ano chodzi ten mój diabeł smiling smiley jeszcze się trochę boi, woli podejść raczkując, ale po kilka razy dziennie się puszcza i robi 5-6 kroków, więc myślę że nieźle smiling smiley ma jeszcze czas, żeby nad tym popracować smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] Szymek

Mikuś [link widoczny po zalogowaniu]

erka (offline)

08-03-2010 13:58:03

International
oskardmowski chętnie Ci omogę, wkońcu jestm filologiem, więc siłą rzezcy muszę być dobra z polskiegosmiling smiley
Napisz mi na pw czego potrzebujesz dokładniegrinning smiley
A co do tematu, to strasznie rozległy. Możesz wykorzystać praktycznie każdą lekturę... wystarczy dobra argumentacjagrinning smiley

aniolka hahaha goźdźik i rajty hahah Znając poczucie humoru mojego męża - właśnie to dostanęsmiling smiley

Wszystkiego najlepszego dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ps. co do basenu - kto jeszcze nie był z maluszkiem, musi się koniecznie wybrać. Zame zalety! Ja ostatnio nie mam czasu, więc mój A. w sobotę rano pojechał z Hanią a w niedzielę z Zuziąsmiling smiley

Mam problem: szukam pracy i zanleźć nie mogęsad smiley W internecie jest sporo ofert, ale kandydatów na jedno stanowisko cała gromadasmiling smiley A interesowało by mnie coś w rodzju redaktora treści internetowych. Złożyłam kilka podań, ale bez echa... niektóre są jeszcze rozpatrywane, ale większość odrzucona. Wszędzie chcą doświadczenia, ale jak mam je zdobyć...? Błędne koło. Mam małego doła... Chciłabym już pracować....


...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-08 14:02 przez erka.

OLkaa (offline)

08-03-2010 14:14:53

Wrocław
ERKA oj ja też intensywnie szukam pracy, bo pomalutku świrka dostaje od siedzenia w domu... Ale jakoś marnie mi idzie... sad smiley


OLkaa

mamusia19 (offline)

08-03-2010 14:17:29

Dziewczyny smiling smiley Z okazji naszego święta wszystkiego naj;** Aby wasz pociechy zdrowe były i grzecznesmiling smiley Buziaki;**...Dziękuje za wspaniałe wsparcie;*** Jesteście kochane :sleeping_baby_55: moja Nadi śpi juz spokojniesmiling smiley nie ma gorączki wiec jest szczesliwasmiling smiley Mamusia dostała wspaniały prezent na Dzień kobietsmiling smiley


Mamusia19

cozzii (offline)

08-03-2010 14:24:59

Kraków
hej

mała śpi wiec biorę się za prasowanie,co do basenu stale się wybieramy ale mała raz w miesiącu ma antybiotyk zaczekamy aż będzie ciepło.

Z okazji Dnia Kobiet;

Domku z okiennicami, fury z mocnymi zderzakami, perfum bez liku, pieniędzy pliku i samej słodyczy grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]







Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-08 14:48 przez cozzii.

lolcia (offline)

08-03-2010 15:20:42

mamusia napisz cos wiecej jak to siestało ze miasz 3 kochana jak zareagowałas na to jestem w szoku ...jak sobie radzisz ......


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

malaaga123 (offline)

08-03-2010 15:52:35

Polkowice
cześć dziewczynki

z okazji naszego święta i ja Wam życzę wszystkiego naj..., pociechy z naszych maluszków i zero choróbsk oraz zadowolenia z naszych drugich połówek.

ja tam dzisiaj miałam wenę na sprzątanie. rano poszłyśmy na zakupki z małą, jak wracałyśmy to mała mi we wózku zasnęła więc nie przenosiłam już jej i spała we wózku dalej, więc nastawiłam sobie ogórkową, poczytałam w między czasie książkę i mała wstała. zjadła obiadek a ja się wzięłam za mycie mebli kuchennych, potem za kurze, odkurzanie, mycie łazienki, podłóg i takie to ja mam święto kobiet hihi.

co do basenu, to poszliśmy z Amelką pierwszy raz jak miała 6 miesięcy, na początku się bała ale później szybko się oswoiła i nie chciała wychodzić, ma to po mamusi. a jak miała 8 miesięcy to jak pojechałam z nią i rodzinką brata nad wodę to na raczkach zwiewała mi z koca do wody smiling smiley na nk są zdjęcia z jej wyczynów smiling smiley tu też wrzucę jak je znajdę smiling smiley

no a do gin idę dopiero 26 kwietnia, bo ma takie obłożenie ten mój doktorek, chyba że coś się wydarzy i pójdę do niego prywatnie.

szatynka ja już wcześniej też miałam torbiel, też ją tabletkami antykoncepcyjnymi "leczyłam", bo przez tę cholerę nie mogłam w ciążę zajść, a jak się już jej pozbyła to po 3 miechach już Amelcia w brzuszku była. była dosyć duża a to dlatego, że mój poprzedni lekarz nie zrobił mi ani razu usg żeby dowiedzieć się co się dzieje, ale jak zmieniłam lekarza to szybka reakcja była. na szczęście smiling smiley

moja mała to na szczęście do nosa sobie nic nie wpycha, ale za to lubi brać wszystko do buzi, więc też mam ją wiecznie na oku smiling smiley

miłego popołudnia dziewczyny smiling smiley
do wieczorka!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oskardmowski (offline)

08-03-2010 16:03:19

mamusia19 to chyba jeden z najwspanialszych dni kobiet w Twoim zyciu, co?smiling smiley


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

oskardmowski (offline)

08-03-2010 16:25:12

Cytuj
Batusia
Oskardmowski z jakich utworów masz korzystać?Możesz sobie wybrać utwory z poszczególnych epok?Ten temat brzmi jak takie maturalne wypracowanko!!!!
A jeśli chodzi o basen to my pierwszy raz byliśmy z małym w maju ale miał wtedy 3,5 miesiąca,a potem regularnie co miesiąc zimą też tyle że zimą siedzieliśmy z pół godziny tam na miejscu po wysuszeniu i ubrani,no i dopiero po tym czasie do samochodu.

bo to jest wypracowanie chyba z matury z tamtego roku z tego co tu w internecie czytam winking smileyNa podstawie Inny świat,opowiadania Borowskiego i jakiegoś wybranego przez siebie.


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.