Październik 2013

Wysłane przez grejfrutowa 

darinka216 (offline)

11-02-2013 08:23:47

gubin
madia jeszcze raz Ci gratuluje smiling smiley
A reszcze dziekuje za gratki.... cos tu cicho narazie... dziewczynki piszczie cos...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

morelcia29 (offline)

11-02-2013 08:54:05

Świętochłowice
darinka216 gratulacjesmiling smiley
Ja jutro mam wizytę i dalej czekam na wyniki z piątku, ponoć dalej nie przyszły z laboratorium:/ a ja cały czas myślę i zastanawiam się, czy wszystko w porządku... nie lubię czekaniasad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

morelcia29 (offline)

11-02-2013 08:56:54

Świętochłowice
madia i Aguska28 również gratulacjesmiling smiley
madia fajnie,że już masz potwierdzenie od ginekologa, moja wizyta jutro a ja nie mogę się doczekaćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kwiatek8 (offline)

11-02-2013 11:33:49

Łódź
a ja byłam u gin w pt, wykryl jakas nadzerke i powiedzial ze przez nia moze byc zle umiejscowiony zarodeksad smiley myslalam ze moze zrobi usg, da mi jakies skierowanie na badanie krwi, moczu itp itd a tu nic sad smiley ustalil kolejna wizyta dopiero na 22.02 sad smiley nie wytrzymam do tego czasu przeciez... jutro jestem umowiona do innego gin, moze on zdziala cos wiecej...
kurcze, wiem ze nie powinnam sie stresowac, ale caly czas o tym mysle :/

monique203 (offline)

11-02-2013 17:00:29

morelcia no niezle cie przetrzymują z tymi wynikami,mozna zgłupiec,ja to mam wyniki zawsze w ten sam dzien,krew mi pobierali o 7 rano i o 12 juz odebrałamsmiling smileybylam prywatnie dodam moze to ma jakies znaczenie,zazdroszcze ci jutrzejszej wizyty ja dopiero 22 luty,matko jak to sie dłuży hehe


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

11-02-2013 17:01:45

kwiatek8 ale wymyslil ten gin naprawde dobrze robisz ze idziesz do innego gin,nadzerka nie zaszkodzi twojemu dzidziolkowi,powodzenia i daj znac jak po wizycie?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

grejfrutowa (offline)

11-02-2013 17:30:54

Jelcz-Laskowice
Aguśka witaj i gratuluję.
Wracam po małej przerwie. Szkołę miałam w weekend, a w dodatku choroba lokomocyjna powróciła ze zdwojoną siłą. Wczoraj do domu wróciłam jakbym była pijana. Dzisiaj trochę pobolewał mnie brzuch po prawej stronie jak na @, leżę cały czas. Od rana jest mi nie dobrze, nie mam ochoty na jedzenie, a pić to bym mogła litrami. Znowu wróciła śpiączka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

morelcia29 (offline)

11-02-2013 19:55:19

Świętochłowice
Dziewczyny mam wreszcie wynik bety 14665 robiony w 6 tygsmiling smiley
monique Rzeczywiście mnie przetrzymali z tymi wynikami i żeby było śmieszniej to jest prywatne ubezpieczenie tongue sticking out smiley Jutro wizyta mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze. Martwi mnie tylko moje bolące gardło, narazie ssie propolki i herbatka z miodem mam nadzieję,że mi pomoże bo ja mam ostatnio często infekcje gardła ,które się ciągną i ciągną, mam nadzieję,że tym razem zwalczymy to z fasolką szybciej...
grejfrutowa Ja dziś byłam u mamy i też non stop bym spała, mama się dziwiła,że w sumie 4 godziny w ciągu dnia tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

renia123mala (offline)

11-02-2013 21:03:21

Turek
Dziewczynysmiling smiley
Ale super że dołączają kolejne mamusie październikowe,ja pewnie zaraz będę gratulować mamusiom listopadowym 2013 które pojawią sie w marcu, kwietniu, ja jestem mamą Listopadową z 2011 r i jakoś tutaj zagnieździłam sie, jak coś - pytajciesmiling smiley gratuluję i trzymam kciuki za kolejne miesiące.


www.suwaczki.com/][/url]
www.suwaczki.com/][/url]
Gabriel naszsmiling smiley

Mam roczek
Mam dwa latka

monique203 (offline)

11-02-2013 21:53:38

No piekna beta morelcia to teraz czekamy na newsy po wizycie ja tez niby bete mialam ok bo 15645 ale i tak sie stresuje czemu to jest takie silniejsze od nas,?ok dobrejnocki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546840, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.