Październik 2013

Wysłane przez grejfrutowa 

katerina81 (offline)

07-02-2013 19:46:57

Toruń
Ja się trochę martwię bo byłam u lekarza i jeszcze nic nie widać tak jak bym ja chciała. Czy to jest normalne na 5 tydzień ( tak wyszło z badania krwi)że widać tylko pęcherzyk na usg.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Mysza9 (offline)

07-02-2013 21:10:17

Dobrze, że chociaż pęcherzyk widać smiling smiley
Wydaje mi się, że to normalne, jak też ok. 4 tygodnia poszłam to kazał mi przyjść za dwa tygodnie, bo niewiele na tym etapie mógł zobaczyć.


[link widoczny po zalogowaniu]

morelcia29 (offline)

07-02-2013 21:56:18

Świętochłowice
Ja z badań narazie ogólnie morfologia i mocz, oraz betka, mam nadzieję,że będzie dobrze. A wizyta we wtorek i mam nadzieję,że będzie maleństwo widać...
katerina81 dobrze,że jest pęcherzyk, widocznie jest jeszcze za wcześnie, musimy być cierpliwe i pozwolić naszym maleństwom rosnąć... POZDRAWIAM WAS


[link widoczny po zalogowaniu]

oka82 (offline)

07-02-2013 22:54:37

Kraśnik
Fajnie tak poczytać przyszłe paźdzernikówkismiling smileyŻyczę miłego ciążowania i szybkiego porodusmiling smileyJakby co walcie smiało z pytaniamismiling smileyWRZEŚNIÓWKA(WB SUMIE TO PAŹDZIERNIKÓWKA)2010 I PAŻDZERNIKÓWKA 2012smiling smileyPozdrawiam!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

katerina81 (offline)

08-02-2013 07:07:44

Toruń
Dzięki dziewczyny macie rację żeby się nie stresować i myśleć pozytywnie. Będzie dobrze idę do ginekologa teraz w waletynki i myślę że już będzie pewnie na 100% że wszystko jest dobrze.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

olenka1310 (offline)

08-02-2013 08:02:21

Sochaczew
Ja chyba w poniedziałek bete powtórze ,żeby zobaczyć jak przyrasta . wczoraj dopadło mnie porządne przeziębienie nos zatkany , straszny suchy kaszel sad smiley musze popatrzeć na necie co mi może pomóc z domowych sposobów . Katerina ja też idę w walentynki do lekarza smiling smiley więc razem będziemy przeżywać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

grejfrutowa (offline)

08-02-2013 10:02:08

Jelcz-Laskowice
Katherina oczywiście, że jest za wcześnie na zobaczenie czegoś poza pęcherzykiem. Ja poszłam w 4t i 5d i nie było nawet pęcherzyka. Ja to mam powody, żeby się martwić. Gin kazał mi przyjść za 3 tyg. Siedzę w domu jak na szpilkach, ale wszystkie objawy, a przede wszystkim testy dały mi do zrozumienia, że fasolek jest w środku i ma się dobrze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

madia (offline)

08-02-2013 13:24:09

szczescie:)
Jest grej na miejscu i rosnie sobie zdrowo smiling smiley)
nie możemy się stresować bo to nam szkodzi dziewczynki a co do paczkow wczoraj zjadłam ich troszkę ale sama nie wiem ile bo nie liczyłam smiling smiley)
miłego dnia smiling smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

grejfrutowa (offline)

08-02-2013 13:46:43

Jelcz-Laskowice
Madia zostaje mi wierzyć Tobie winking smiley Skoro fasolkę mi wyczarowałaś to musi być ok winking smiley
Ja wpierdzieliłam 7 pączków i nadal mi mało grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

08-02-2013 17:02:43

hej dziewczynki zrobiłam drugi raz bete w srode i wyszla 15694 dla przypomnienia pierwsza z poniedzialku 11628 niestety magnez mam baaardzo niski 0,97 ale dzwonilam do gi i biore 3 razy magnezin a jak u ciebie morelcia druga beta?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546840, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.