Październik 2013

Wysłane przez grejfrutowa 

serene5 (offline)

11-09-2013 20:00:02

Świętochłowice

morelcia29 (offline)

11-09-2013 21:03:05

Świętochłowice
olenka to się strachu najadłaś, ale tak to jest z tymi naszymi facetami, że wołami ich do lekarza nie zaciągniesz, ale teraz argument powinien być dla nich jasny będą tatusiami i muszą być w dobrej formie. smiling smiley

lenka dobrze, że byłaś i sprawdziłaś te objawy i cieszę się, że niunia jeszcze posiedzi w brzuszku...smiling smiley

szyszunia cieszę się, że zrobiłaś Kubusiowi ten bilans, dobrze, że czujesz się lepiej, to maleństwo jeszcze troszkę poczeka. No i super że Kubuś załapał się na tą szczepionkę, fajnie, że jest refundowanasmiling smiley

A u nas bez zmian. Dalej żadnych skurczy, bóli, tyle, że troszkę kłuje w pochwie, ale to nic. Sama się zastanawiam czy rozpoznam skurcze ??grinning smileygrinning smileygrinning smiley
No i toczę się bardziej, niż jeszcze miesiąc temu smiling smiley Widzę, że forum nam lekko obumiera, ale nie dziwię się, że niektóre nie mają czasu czy ochoty siedzieć przed kompem.
Ciekawe co u Kornelii? Ma ktoś do niej numer telefonu, czy może ktoś pisał do niej?
Dziewczynki proszę się odmeldowywać czy jeszcze w dwupaku jesteście??? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

katerina81 (offline)

11-09-2013 21:34:13

Toruń
Hej. My byliśmy dzisiaj na wizycie i nasza kruszynka waży 3 kg - nie wiem czy to mało czy dużo jak na ten czas. Teraz wizyty będą odbywać się co tydzień. Na razie tak mówił lekarz w tym tygodniu nie zapowiada się na poród więc jeszcze czekamy. Wszystko ok - zrobił wymaz czekamy teraz na wynik. Liczyłam na wrzesień ale chyba jednak będzie to październik. Zastanawia mnie tylko waga maleństwa jak ma już 3 kg to ile będzie w trakcie porodu.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

szyszunia87 (offline)

11-09-2013 22:04:06

Częstochowa
Katerina moja dzidzia w 35 tyg.też miała 3 kg i lekarka powiedziała że zapowiada się duża dziewczynka, więc pewnie u Ciebie to samo. Teraz tylko zależy ile tam będzie siedziała. Ja mam przeczucie że jednak we wrześniu przywita nas maluszek. coraz częściej zdarzaja mi się bóle krzyża i brzucha jak na miesiączkę.

Morelcia uwierz mi, nie przegapisz skurczy. Każdy różnie odczuwa, ból jak na miesiączkę albo ból krzyża, albo to i to, z czasem nasilający się, coraz częściej. ciesz się że narazie żadnych takich tego typu dolegliwości nie masz. Co nie oznacza że za tydzień może zaczniesz rodzić :-p


[link widoczny po zalogowaniu]

szyszunia87 (offline)

11-09-2013 22:05:16

Częstochowa
Lenka dobrze że z dzidzią wszystko ok i że jeszcze to nie były wody. lepiej niech posiedzi jeszcze troszkę :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

iguanka (offline)

11-09-2013 22:10:11

Warszawa
Hej hej hellołsmiling smiley

ja nadal 2 in 1smiling smiley

Co do Korneli to chyba urodziła bo juz 2 dzien jej nie ma a kontaktu do siebie nie podałasad smiley

Oj szyszunia nie gadaj mozna przegapic poród tzn oznaki zaczynającego sie porodu tongue sticking out smiley jednym z oznak jest np. oczyszczanie sie oprganizu ja tak mialam z najstarsza czyli wymioty i biegunka + cały dzien spałam i bylo mi cos nie tak po czym trafiłam okolo 23 na ip i sie okazało ze 4 cm rozwarcia i mnie zostawiająsmiling smiley a byłam swiecie przekonana ze poprostu sie przytrułam bo dzien wczesniej wieczorem jadłam pizze mrozoną ze sklepusmiling smiley a wymioty i biegunka zaczeły mi sie o 6 ranosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-11 22:21 przez iguanka.

AniaPol (offline)

11-09-2013 22:11:33

Ćmińsk/obecnie Moordrecht NL
Kochane a ja sie rozpakowalam smiling smiley. Max urodzil sie wczoraj po 15 godzinach porodu o 14:43. Wazy 3120 g i mierzy okolo 50 cm. Zaskoczyl nas przychodzac na swiat o 3 tygodnie za wczesnie, ale ciesze sie niezmiernie, ze juz jest po wszystkim.

Mialam bardzo trudny porod, wszystko co mialam zaplanowane wzielo w leb, bo musialam lezec na plasko, uzyli pompy (?) zeby go wyciagnac bo okrecil sie pepowina i byl zwrocony w nieprawidlowa strone. Oprocz tego zostalam nacieta mimo, ze protestowalam i mialam rowniez podlaczona oksytocyne bo moje skurcze nie chcialy sie wyregulowac. Generalnie bylo strasznie ale widok tej slicznej buzki wynagrodzil mi wszystkie trudy i bole.

Dodam jeszcze, ze moj maz spisal sie na medal, zmuszajac mnie do prawidlowego oddychania i zachowujac zimna krew nawet jak przy 7 cm rozwarcia chcialam isc do domu smiling smiley tak, ze polecam szkoly rodzenia, bo w naszym przypadku bylo warto.

iguanka (offline)

11-09-2013 22:20:57

Warszawa
Ania gratuluje urodzinowe baloniki mamy pierwsze pierwszego pazdziernikowego dzieciaczka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mojanatus (offline)

11-09-2013 22:22:15

Warszawa
AniaPol Wielkie gratulacje! Super, że już jesteś po a Mały zdrowy bo to najważniejsze.


madia (offline)

11-09-2013 22:46:53

szczescie:)
Gratulacje dla pierwszej pazdziernikowkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.