Październik 2013

Wysłane przez grejfrutowa 

serene5 (offline)

05-02-2014 20:34:18

Świętochłowice
pomarancza idź do innego lekarza wielkie oczy oskrzela i bez antybiotyku? chcesz sie zapalenia płuc nabawić? masakra... karmisz małego piersia? to chyba lepsze to, ze przejdzie na butle a ty szybciej wyzdrowiejesz niz obydwoje będziecie sie męczyć, bo nie znam się czy z mlekiem coś nie przechodzi... Ci lekarze obłęd jakiś...
My dzisiaj kolejny dzień ze śmiechem i marudzeniem na zmianę. Około 18 poslzismy do teściów to po pewnym czasie mała tak bardzo się rozpłakała że aż się zanosiła... To szybko do domu kąpiel - Kinga jest super, tylko poczuła wodę to spokój a jak wyszła znowu krzyk smiling smiley I okazało się, że taka głodna była. I już ładnie zasnęła. A 11.02 idziemy na bioderka jestem ciekawa co tam się dzieje...
I w ogóle zmarł dziadek od męża więc w sobotę na pogrzeb idziemy. Niestety spodziewalismy się tego, bo juz stary i schorowany był ale jednak przykro się robi.
Nartika mam juz 4 dla ciebie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

mojanatus (offline)

05-02-2014 21:09:41

Warszawa
Nartika gratulacje! I głowa do góry :-) ja znam taki przypedek, że matka i córka urodziły w tym samym dniu :-) obydwie leżały na sali.


nartika (offline)

05-02-2014 23:08:30

Niemcy
mysza lekarzem nie jestem,ale od lekarza wiem,Ze z kazdej Twojej choroby podczas karmienia piersia dziecko otrzymuje przeciwciała,cos zblizonego do szczepionki.Z drugiej strony nie oznacza to iż dziecko nie zachoruje, ale moze lagodniej przejsc.Mi przy przeziebieniu zalecila maseczke.A Tobie radze tylko obserwowac mala bo ta jelitowka to nic innego tylko rotawirus.I cholerstwo roznosi sie latwo.TRZYMAM KCUKI OBY OMINELO POLUSIĘ.


Dziewczyny dzieki za gratki i slowa otuchy.Narazie oswajam sie z sytuacja...

serene szalona kobito zapierdzielasz jak maly samochodzik grinning smiley Kupilas maszyne??? grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

nartika (offline)

05-02-2014 23:19:12

Niemcy
pomarancza moj R byl u lekarki dala mu antybiotyk ,po tygodniu drugi,w rezultacie trzy tyg na chorobowym w tym dwa z zapaleniem płuc a poszedl ze "szczekajacym" kaszlem.Angina jest niebezpieczna(powiklania) nie leczona,u tescia poszlo na serce a Tobie juz krok dalej poszlo. Wiec idz moze do kogos innego?S Nasza lekara lubi leczyc syropem z cebuli,witamin dzieciom nie dawac bo to najgorsze co moze byc i takie tam duperele. A przeciez sa antybiotyki ktore mozesz brac i nadal karmic.

I mi tez maseczke kazala zakladac jak sie przeziebilam i inhalacje sola morska smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

serene5 (offline)

06-02-2014 09:35:49

Świętochłowice
nartika pożyczyłam winking smiley teraz przystopuje bo muszę czekać na materiały i wypełnienie a w tym czasie kotka zrobiłam xD Korzystam póki mój szkrab mi pozwala smiling smiley
Co to za maseczki na przeziębienia? Pierwsze słyszę i jakoś nie chce mi się wierzyć, ze to pomaga winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

nartika (offline)

06-02-2014 11:30:06

Niemcy
serene zwykla maseczka z gumkami na usta i nos zeby nie chuchac na dziecko grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileythe finger smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Aleksa27 (offline)

06-02-2014 14:13:36

Hej dziewczynywinking smiley

A u NAs zaliczony pierwszy spacer z Zuzią w chuście. Narazie pożyczyłam chustę elastyczną od kuzynki ale Zuzia tak cudownie w niej dziś na spacerku spała, że postanowiłam spróbować jeszcze w weekend wybrać się na dwa spacerki troszkę dłuższe tym razem a jak mała nadal będzie w niej taka spokojna to w poniedziałek kupuję swoją własną. Mówię Wam dziewczyny polecam taką chustę wszystkim mamom które mieszkają wysoko w bloku albo poprosru nie mają siły same z wózkiem wojować. Dziecko sobie spokojnie siedzi przytulone a ja mam wolne ręce i mogę chociażby do sklepu sama iść winking smiley

Poza tym Zuzia nadal marudna jest, już widać ząbki dwie dolne jedynki prześwitują przez dziąsło ale jeszcze żadna się nie przebiła, eh więc czekamy.
Jutro pobranie krwi i muszę Wam się przyznać , że jestem mega zestresowana. Pół nocy nie spałam a dzisiaj to pewnie wogóle oka nie zamknę eh... Niech już będzie po wszystkim. Muszę jeszcze siku złapać ale to będę próbowała przed kąpielą winking smiley

myszami się wydaje , że dla bezpieczeństwa maseczkę zakładaj. Z tego co się orjętuję grypa żołądkowa rozprzestrzenia się drogą kropelkową tak jak zwykła. Co do tego czy mała się zarazi jak piersią karmisz to nie wiem ale wydaje mi się , że nie, dla bezpieczeństwa sonsultuj to najlepiej z lekarzemwinking smiley Będziesz pewna winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

serene5 (offline)

06-02-2014 20:22:49

Świętochłowice
A ja myśkałam, że taką jakąś leczniczą na twarz LOL nieźle... i jak niby to ma wyleczyc angine czy zapalenie oskrzeli? bo to tylko zabezpiecza dziecko, ale nie leczy organizmu. Co za bezsens. Ja w ciaży miałam anginę i miałam antybiotyk bezpieczny dla płodu taże tym bardziej dla karmiących piersią też będą. Co za lekarze...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

nartika (offline)

06-02-2014 21:45:02

Niemcy
Jesooo serene oplulam monitor ze smiechu, maseczka do wklepywania przeciw anginie grinning smileygrinning smiley

Aleksa ja to bym moze i wyprubowała chuste ,ale moje big cyce zadusily by Alankagrinning smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pomarancza_ (offline)

06-02-2014 22:13:35

Bochum
jejjjjj niefortunnie okresliłam maseczke na ustasmiling smiley

ja w ciazy brałam 2 opakowania antybiotyku na zapalenie pecherza, bo z krwiomoczem trafiłam do szpitala. Wiec sie jej dziwie skoro wiedziała:/ Kupiłam sobiw syropy na kaszel dla dzieci,,, jadłam troche czosnkuI( naturalny antybiotyk) ale mały nie chciał pic mleka z piersi bo niestety smak przelazł:/ kaszel ustepuje... ale nadal w maseczce po mieszkaniu chodze zeby niczego niezakasłac i czesto dezynfekuje rece. Oby brzdaca nie zarazic. Ja zdrowieje temp utrzymuje sie nisko ok 37,2smiling smiley juz jest dobrzesmiling smiley
pozdrawiam dziewczynkismiling smiley o dziekuje za radysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.