Październik 2013

Wysłane przez grejfrutowa 

serene5 (offline)

23-12-2013 20:12:54

Świętochłowice
Jakbym juz nie wchodziła to wesołych Świąt wszystkim!!!

U nas skaza białkowa jednak sad smiley Najgorsze jest to, ze coś mało mleka mam w piersiach i mam nadzieje, że mi nie zanika...
Lecę mała płacze.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

nartika (offline)

24-12-2013 14:33:39

Niemcy
Wesołych spokojnych oraz zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Żadnych kolek u dzieciaczków oraz przespanych noceksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

nartika (offline)

24-12-2013 14:37:37

Niemcy
serene nie będzie tak źle. Wiem ze dietka meczaca ale dasz rade. Jak malej chcesz mm podac na swieta to kup mleczko HA jest dla alergików lub w aptece bebilon pepti .

I nie smutaj siesmiling smileybuziak od dziecka będzie dobrze.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

nartika (offline)

24-12-2013 14:42:04

Niemcy
U nas jakieś zielonkawe kupki i sluzowate ,nie mam pojecia dlaczego. Nic nie zmienialam w diecie. Maly dalej buzke ma szorstka ale juz blade to jest. A na glowce to jakbym żwir wysypala. Smaruje go caly czas nawet podczas karmienia to albo glowke oliwka mu smaruje albo szczoteczka przeczesuje.
Jem pieczywo i wiem ze jest dodatek mleka, wiec moze to to. Niewiem juz nic.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Bambuska (offline)

24-12-2013 16:22:21

Małopolska
Tradycyjnie, jak co roku,
Sypią się życzenia wokół,
Większość życzy świąt obfitych
I prezentów znakomitych.
A ja życzę, moi mili,
Byście święta te spędzili
Tak, jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu,
Idąc na spacer do lasu,
Może w gronie swoich bliskich,
Jedząc karpia z jednej miski,
Może gdzieś tam w ciepłym kraju
Czując się jak Adam w raju,
Może lepiąc gdzieś bałwana,
Jeśli śniegiem ziemia zasypana.



MOJE KOCHANE DZIECI:

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

serene5 (offline)

25-12-2013 15:46:32

Świętochłowice
Wesołych i radosnych Świat!! smiling smiley

Nartika Na razie podaję małej te zwykłe i nic jej się nie dzieje. Wczoraj wieczorem dostała i grzecznie spała zaraz po kąpieli smiling smiley Z przerwami o 23, 4, 7 dospała do 9 smiling smiley Teraz znowu plamy jej wyskoczyły bo jem pierogi i pierniczki a tam jaja i inne bestalstwa, ale kurcze Święta są nie mogę sobie odmówić winking smiley Wiem, ze już jutro wszystko pójdzie w odstawkę i znowu ostra dieta a w piatek do lekarza. I ciemieniucha zaczyna się pokazywać także od dziś oliwkujemy.

Mam nadzieję, że u was też spokojnie z maluszkami i spędzacie rodzinne cudowne pierwsze Świeta smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

morelcia29 (offline)

25-12-2013 17:54:53

Świętochłowice
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze dziewczyny smiling smiley

Serene kochana ja próbowałam wrócić do nabiału i znowu wysypka, zielone kupki i prężenie. Byłam u lekarza i jeśli chcesz dokarmiać to tylko mleko dla dzieci ze skazą. My dostaliśmy na receptę bebilon pepti i nawet chciałam jej dziś podać bo sama się źle czuje ale Maja nie chciała jeść sad smiley była też ważona i już4800 g waży i 61cm dla mnie to dużo patrząc na wagę urodzeniową. Martwią mnie te zielone kupki nie wiem co zrobić z nimi ?
3 stycznia idziemy na szczepienie zobaczymy jak będzie.


[link widoczny po zalogowaniu]

morelcia29 (offline)

25-12-2013 17:57:04

Świętochłowice
A jutro chrzciny mam nadzieję że Maja będzie grzeczna i wszystko wyjdzie dobrze. Trzymajcie kciuki bo troszkę się stresuje. Pozdrawiam Was dziewczynki serdecznie.


[link widoczny po zalogowaniu]

Milka88 (offline)

25-12-2013 20:18:34

Tarnów
Hej Dziewczyny jak tam święta wam mijają? mam nadzieję że w miłej rodzinnej atmosferze smiling smiley A my z Amelką byłyśmy u pediatry w sobotę martwiło mnie jej głośne przełykanie i zadławianie się. Myślałam że to przez ślinę którą Mała produkuje w nadmiarze ale okazało się że ma refluks i treść żołądkową tak przełyka prawdopodobnie. Mamy na pół mieszać nan pro zwykłe z nan A.R. na ulewania. Po tych mieszankach Ami ma zielone kupy i takie wodniste plus że problem z ulewaniem ustąpił ehh i co tu robić?!
morelcia witaj w klubie my też jutro chrzcimy naszego aniołka i również tak jak Ty mam stresa. Mam nadzieję że Mała będzie grzeczna. Rok temu na chrzcie mój chrześniak dał taki popis że cały kościół zaczął się śmiać. Darł się jakby go ze skóry obdzierali nie słyszeliśmy co ksiądz mówił przez mikrofon. Nie chciałabym tego przeżywać z moją córą grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Link do PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013
[link widoczny po zalogowaniu]

Aleksa27 (offline)

26-12-2013 08:59:00

Hej kobitkiwinking smiley
Święta, Święta i zaraz po Świętach. U NAs było mało relaksująco bo Zuzia dwa dni przed wigilią dostała zaparcia i miała je do wczoraj więc przez ten czas ciągle towarzyszył Nam jej płacz eh... za to wczoraj jak sobie w końcu ulżyła to aż pielucha przesiąkławinking smiley Poza tym mamy problem z ciemieniuchą, będę musiała jutro coś na nią kupić. A Wy co stosujecie?
No i Zuzia ma katar, narazie zakraplam jej wodę morską zobaczymy czy zadziaławinking smiley

Milka88 Ami na zielone kupki na bank po mleczku nan, jak stosowałam je u Zuzi to też miała zielone kupki a wystarczyła zmiana mleka na inne i już jest dobrzewinking smiley Tylko, że Zuzia ma raczej skazę białkową. Kurczę będę musiała iść z Nią na pobranie krwi eh... nie wiem jak wytrzymam jej płacz ale nie ma innego wyjścia bo inaczej nie przyjmą Nas do tej cholernej poradni alergii pokarmowych... Nowy rok zapowiada się interesująco nie ma co....

Oki pozdrawiam Was kochane i mam nadzieję, że pod choinką wszystkie znalazłyście akurat to o czym marzyłyściewinking smiley A przynajmniej to co się Wam przydawinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.