WRZEŚNIÓWECZKI 2013 ;-)

Wysłane przez Anexik1985 

Karola86 (offline)

04-02-2013 19:44:04

Różańsko
Dzień dobry mamusie!!!
Awika współczuję Ci takiego samopoczucia i huśtawki hormonalnej. Może faktycznie powinnaś isć na L4. Jazda samochdem jeszcze wzmaga Twoje wymioty. Ja dostałam l4 bardzo szybko, i ze względu na pracę wzięłam, chociaż czuje się bardzo dobrze,zero mdłości, zawrotów itd. Chętnie bym jeszcze popracowała zamiast siedzieć w domu no ale cóż dzieciatko najważniejsze.

aleksandra 26 Witaj też miałam taki straszny ból piersi ze nawet bluzki nie mogłam załozyć a sen był tragiczny. Anexik mi poleciła wkładki laktacyjne. Kupiłam sobie w gattcie biustonosz sportowy (trochę za duży), w aptece wkładki laktacyjne wkleiłam do niego no i od tamtego czasu śpię jak zabita. Piersi bolą ale już nie tak. Zakładam je też w dzień i mogę się ruszać. Polecam smiling smiley

dosiulka Myślę ze powinnaś się cieszyć ze lepiej się czujesz, rozumiem Twoje obawy bo ja od początku ciąży martwię się czy wszystko jest ok bo nie mam zadnych objawów jak mdłośći itd. Co chwilę sie zastanawiam że może coś jest nie tak bo tez nie czuję sie jakbym byla w ciąży. Jednak moj gin zapewnia mnie że wszystko jest ok. Wizyty mam co 2 tyg więc często kontroluję stan maleństwa.

25Moni25 (offline)

04-02-2013 19:51:17

Mikołów
Cześć dziewczyny

U mnie niestety po wizycie wesoło nie jest. Miało być serduszko ale nie masad smiley czekam jeszcze 10 dni a jeżeli nie będzie to w przyszły czwartek mam zabieg. Nie tego się spodziewałam ale chyba nie mam na to wpływu. Ryczeć mi się chce ale to też nie ma sensu ani nie pomoże. Mam wielką nadzieję że do przyszłej środy serduszko zacznie bić
Nie smucę więcej uciekam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Karola86 (offline)

04-02-2013 19:52:49

Różańsko
Moni25 Który masz tydzień ??? Trzymam kciuki żeby jednak było, bo az mi się łza zakreciła. Trzymaj sie mocno.

25Moni25 (offline)

04-02-2013 19:54:49

Mikołów
Teoretycznie pocżątek 8 ale dzisiaj na usg już dzieciątko wyszło o 5 dni młodsze. U mnie jest ciężko określić kiedy zaszłam bo miałam nieregularne cykle, blokady itp


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

04-02-2013 20:15:11

25Moni25 ja również wierzę że zobaczysz serduszko na nastepnej wizycie,bo różne z tym bywa


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Asienka21 (offline)

04-02-2013 21:03:06

Pieńsk
Moni25 wszystkie wrześnióweczki 3mają kciuki :*
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i że na następnej wizycie zobaczysz serduszko maleństwa smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

05-02-2013 08:38:58

kasiaa84 jak tam pierwszy dzien w przedszkolu?odebrałam wyniki hcg 11628 jutro ide jeszcze raz zobaczyć jak przyrasta,myślicie ze ten poziom hcg jest ok na 7 tydzien?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaa84a (offline)

05-02-2013 10:46:40

Kraków
hej dziewczynki!
U mnie nic nowego oprócz faktu że mała zakochała się w przedszkolu i uwielbia tam chodzić smiling smiley jestem bardzo zadowolona że póki co tak to idzie. Wczoraj poszłam ją odebrać o 13stej ale rozpłakała się że nie chce iść do domu, wróciłam drugi raz po nią o 14stej i też kręciła nosem no ale wróciłyśmy do domu smiling smiley Jest więc fajnie.
Moni bardzo Ci współczuję, wiem co to znaczy bo miałam podobną sytuację. Tylko u mnie wszystko było ok, serduszko biło, i w 9tc miałam wizytę i usg i nagle na tej wizycie okazało się że już serduszko nie bije. Znam to wszystko i bardzo współczuje, Trzymam kciuki żeby jednak wyszło na Twoje żeby się jednak udało, nic więcej nie zrobimy, trzeba wierzyć a jeśli się nie uda wierzyć że "ktoś" też miał jakiś cel w tym i widocznie tak musiało być... trzymaj się kochana! Ja uważam się nie powinnaś stresować się jeszcze przez 10 dni bo się wykończysz, powinnaś iść na betę, dzisiaj i pojutrze i wszystko będziesz wiedziała...
Monique no beta wysoka widzę smiling smiley ale muszisz miec porównanie po 48h zeby coś wiedziać bo tak to cieżko coś powiedzieć, zrobisz w srodę to wtedy bdzie widać czy rośnie, na pewno jest ok, nie stresuj się na zapas.
Kurcze dziewczyny nie mozemy sioe stresować i denerwować że coś jest nie tak, po pierwsze nic to nie zmieni a na pewno nie wpływa dobrze na nasze dzieciątka a po drugie nawet jeśli coś jest nie tak to i tak wiecie dobrze że nie mamy wpływu, nie naprawimy tego i mamy zwiazane ręce, po prostu co ma być to będzie....
Miłego dnia dziewuszki!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaa84a (offline)

05-02-2013 12:12:32

Kraków
Monique ja teraz jestem w 7tc i nie mierzę teraz bety. Więc nie wiem. Grunt żeby rosła, a o tym się przekonasz robiąc betę w środę. Nie martw się na zapas!!!!!!!! tyle razy już to powtarzam do znudzenia.... ja wizyte mam dopiero 16.02 i też myślę sobie czasem co to będzie, czy będzie serduszko czy nie, ale wiem że nie mam na to wpływu, więc nie zadręczam się i co ma być to będzie...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546840, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.