WRZEŚNIÓWECZKI 2013 ;-)

Wysłane przez Anexik1985 

monique203 (offline)

03-02-2013 11:44:01

anulka2409 ja wizyte mam dopiero 22 lutego,czyli jak widział u ciebie tylko sam pecherzyk bez zarodka to w tym tyg jeszcze ok?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anulka2409 (offline)

03-02-2013 15:07:11

Żory
Mdłości przechodzą i wcale to nie jest źle, a na ból piersi dobry jest masaż, okłady z kapusty i najlepiej miękki bawełniany stanik, zresztą tak mi też koleżanka poradziła.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaa84a (offline)

03-02-2013 21:36:46

Kraków
witam was wieczorkiem smiling smiley
U nas dzisiaj intensywny dzien, całe popołudnie spedzilismy u szwagrów bo ich mały Kubuś miał 2 latka, wiec impreza na całe portki. Wiktorią sie wybawiła za wsze czasy i juz padła a jutro sądny dzień... pierwszy dzień w przedszkolu, ale się denerwuję, mam nadzieję że mała złapie bakcyla i będzie zadowolona i z checia chodziła. Ją do przedszkola a ja zakasam rękawy i do rozpakowywania wszystkiego bo lada dzień przeprowadzka juz nie mogę się doczekać smiling smiley ciekawe jak Tojek przyjmie swój pokój i fakt że już łóżeczko nie stoi w naszej sypialni... mam nadzieję że to wszystko nam się poukłada.
Kurcze jak jak Wam współczuję tych mdłości i złego samopoczucia biedulki sad smiley ja odpukać nic, ale i z Tojkiem nic więc mam nadzieję że w tej ciąży też tak będzie.. mam tylko ciągłe wrażenie że jestem taka pełna jakbym się strasznie najadła i tak mi ciężko jakbym się obżerała non stop. Ale taki objaw przy waszych dolegliwościach to pikuś więc nie narzekam już.. zmykam odezwę się jutro do was a póki co życzę wamspokojnej nocki.Trzymajcie kciuki jutro za mojego Tojeczka pierwszy dzień w przedszkolu smiling smiley
Buziaki!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

04-02-2013 06:25:48

trzymam kciuki za twojego Tojecyka,sama to przezywalam w listopadzie z Wiki,a teraz dzielnie chodzi tylko duuuuzo choruje,


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anexik1985 (offline)

04-02-2013 09:14:14

Nibylandia
tuptus MOze i lekarz ma podpisana umowe z kims od witamin dlatego naciska. MOja gin mi proponowala bym zaczela brac Femibion 1, pozniej 2 - tak robilam w ciazy z Basia i teraz. Kosztuje troszke ale na dziecku nie bede oszczedzac... Z kolei moja polozna srodowiskowa przy azdej wizycie pytala czy biore Omega Med Pregna. Mowilam ze biore ale nie bralam bo ile tych witamin mozna brac?! Co za duzo to nie zdrowo smiling smiley
Ja mam termin na 6 wrzesnia i pecherzyk widzialam juz w 5 tygodniu po tym jak beta byla powyzej 1500 jednostek

betty Ja kawy nie pilam przed ciaza wiec nie mam z tym problemu ale z tego co sie orientuje to jedna kawka niczego zlego nie wyrzadzi. Juz gorsza jest teina w herbacie niz kofeina w kawie smiling smiley

Anulka Dziwne ze gin straszy... ehh spokojnie nie dajmy sie zwariowac smiling smiley nwkoncu ciaza to nie choroba smiling smiley

marzenka Witaj w naszym gronie!

monique To ze u Anulki bylo widacpecherzyk bez serduszka to nic nie znaczy smiling smiley Kazdy rozwija sie w swoim tempie wiec nie mozna ciaz porownywac do siebie niestety bo tylko mozna sie samemu w paranoje wpedzic smiling smiley Na necie sa fajne stronki gdzie jest opisana ciaza tydzien po tygodniu zajrzyj - uspokoi Cie to troszke smiling smiley

aleksandra Juz jednej z dziwczyn o tym pisalam. Spij w staniku do karmienia i wkladaj sobie wkladki laktacyjne - nawet w dzien - one sa jak poduszeczki wiec zlagodza bol piersi. Niestety kremow nie ma ale z tygodnia na tydzien bedzie lepiej smiling smiley Lekarz zaklada karte ciazy po pierwszych badaniach bo tak nie ma co w nia wpisywac wczesniej takze sie nie martw

Milego dzionka kochane!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

d0siulka88 (offline)

04-02-2013 09:32:19

Szczytno
Hej Dziewczyny :*

Piszę do Was, bo mam problem ze sobą, swoją psychiką.. Jestem w koncówce 9 tc. 2 tyg. temu byłam na pierwszej wizycie u gin, było wszystko ok, serduszko biło- mnie bolały piersi, czesto budziłam sie w nocy, by iść do łazienki, spałam pół dnia, bolało mnie podbrzusze itp. Od kilku dni jestem niespokojna, ciągle myśle o mojej dzidzi, zastanawiam się czy serduszko bije... a to dlatego, że czuję się jakbym w ogole nie była w ciąży. Wymiotów nie mialam w ogole, ale wiem, ze nie kazda musi mieć, ale najgorsze to to, że nie mam już takich objawów i czuję się jakbym nie była w ciąży. Piersi mam większe, ale to może dlatego, że ciut przytyłam i zrobiły się pełniejsze, w nocy wstaje juz tylko raz, podbrzusze już nie boli.. sad smiley powiedzcie, Wam też przechodzą te ciążowe objawy? czy to jest normalne? wiem, że stres źle wpływa na dziecko, może powinnam pojsc prywatnie na usg, bo do mojego lekarza mam wizyte dopiero na 21 lutego... Napiszcie jak to jest u Was? Proszę o słowa otuchy, bo denerwują mnie słowa moich znajomych, ze wszystko bedzie ok, a tak na prawde nie wiedzą co ja przezywam, bo nigdy w ciaży nie były... Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

sweet8865 (offline)

04-02-2013 11:21:41

Florencja
Hej przez dluzszy czas sie nie odzywalam bo mecza mnie strasznie mdłości narazie brak wymiotów.. w czwartek mam wizyte i mysle ze jak jest wszystko ok to dostane juz karte ciązy. dzisiaj bylam u wampirków na pobraniu toxo hiv itp pewnie tez mialyście te badania juz? z moich obliczen jestem w 8 tygodniu ciązy ciekawe jak gin mi obliczy.. Mam dwoje dzieciaczków w domu a wcale nie mam siły sie nimi zajmowac tak mnie mdli strasznie... Ale pomimo zlego samopoczucia i tak musze a odpoczywam dopiero jak dziewczynki drzemiasmiling smileyTo jest moja 3 ciąza a i tak mam obawy i niektóre rzeczy mnie zaskakuja poniewaz kazda ciaza jest inna...
d0siulka88 a ty sie nie stresuj tylko glowa do góry i ciesz sie ze nie masz juz tych dolegliwości ja tez bym chciala juz ich nie miec.. Pamietaj stres zle dziala na dzieciątko jezeli naprawde az tak masz złe mysli udaj sie do lekarza na wcześniejszą wizyte wtedy sie uspokoisz...

Anulka2409 (offline)

04-02-2013 11:32:50

Żory
Ja byłam w 5t 4dc u gin, dlatego tylko pęcherzyk było widać, jutro idę na pierwsze badania, potem założona karta, w prawdzie w pracy już powiedziałam, zaskoczeni są, bo jest nas już 4 ciężarne winking smiley
d0siulka88 ja w chwili obecnej również nie mam żadnych objawów oprócz braku @ i jak nigdy wstaje raz góra dwa razy do ubikacji w nocy.. no i jestem troszeczkę osłabiona.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

04-02-2013 13:12:10

Katowice
Witam smiling smiley)

Jak tam przyszłe Mamusie się czujecie ?;> winking smiley . Jak już wiecie jestem wrześnióweczką 2012 grinning smiley . Jak ten czas leci jeszcze niedawno czekałam z niecierpliwością na przyjście Mojego Maleństwa a teraz już idzie 5 miesiąc masakra smiling smiley .

Powodzenia . I życzę zdrówka dla Was i waszych Maleństw smiling smiley . !

Prosimy o głosik jak możecie ! ;*
KUBUŚ ;* !


monique203 (offline)

04-02-2013 16:50:35

hej dziewczynki odebrałam pierwszą betę i wynosi 11 628 chyba nieźle,natomiast magnez tragedia,Pani laborantka powiedziala ze nie wie jak ja funkcjonuje z tak malym magnezem no i dzwonilam do gin i biore 3 razy magnezin 500 a wynik magnezu 0,97 mg/dl norma od 1,7 ale ja zawsze mam niedobór tego pierwiastka wiec sie az tak nie martwie mam tylko nadzieje ze dzidzia dobrze bedzie sie czulasmiling smileyw srode ide na druga bete zeby zobaczyc jak przyrastasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546940, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.