Lipcówki 2009ciąża

Wysłane przez mamcia 

seatibiza (offline)

27-04-2010 08:26:35

Koczała
Witaj jowitasmiling smileypowiem ci że to,że je łyżeczką a nie z butelki to tylko plus dla was!wiele mam ma problem z odstawieniem butelki... A jeśli chodzi o jedzenie to nasze maluchy mogą już jeść naprawdę dużo (jeśli nie występuje alergia)jogurty,twarożek,jajko,warzywa i owoce(pestkowych owoców jeszcze nie daje) mięskosmiling smiley śmiało dawaj dzidzi próbować nowe dania i nie martw się nie wszystkie dzieci są pulchniutkiesmiling smiley pozdrawiam

monika_2301 (offline)

16-06-2010 21:36:51

Gościcino
[url=https://ebobas.pl/galerie/zobacz_zdjecie/26344



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-16 21:49 przez monika_2301.

Mala_Mi (offline)

29-06-2010 11:31:57

z gazowni:)
moje dzieciatko tez lipcowe - z 12 lipca dokladnie

cos maly ruch tutaj...

jowita (offline)

11-07-2010 11:48:27

Lublin
Faktycznie ruch mały.... Podkręcamy szybko!!!!dziecko na huśtawce
Kurcze,Wasze maluszki już pewnie chodzą,co? Wyobrażcie sobie,że moja mała nawet raczkować nie chce. Nie staje sama na nóżkach-nic! Leniuszeksmiling smiley Jak siedzi to się przesuwa na pupie,kręci wokół własnej osi i na tym koniec podrózy po domu... a jak jest u Was?


[link widoczny po zalogowaniu]

Fiodor Dostojewski

Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.

seatibiza (offline)

26-08-2010 10:40:31

Koczała
Witam.......
faktycznie mało lipcowych mam tu się wypowiada...rok już minął,świeczka z tortu zdmuchnięta......
u nas panuje ruch,Adaś chodzi już bardzo szybko,biega,wspina się wszędzie,zaczyna poznawać coraz więcej wyrazów,udowadnia że ma swoje własne zdanie.....napewno jest ciekawie.....
dziewczyny piszcie coś bedzie raźniej,codziennie będzie można tu wrócić i coś dopisać!
pozdrawiam was i wasze maluszki.....miłego dnia!!!

seatibiza (offline)

30-08-2010 10:54:20

Koczała
gdzie jesteście lipcóweczki????????.........sad smiley

martq20 (offline)

09-12-2010 16:11:00

Z-G
Witam wszystkie mamuśki winking smiley
Mam 23 lata i jestem mamą 16-miesięcznego Kubusia smiling smiley
Bardzo chętnie podyskutuje na temat wychowania, posiłków oraz rozwoju naszych dzieciaczków..... Może dowiem się od was czegoś bardzo ważnego smiling smiley
Pozdrawiam Marta smiling smiley


[ebobas.pl] głosujcie......... z góry dziękujemy smiling smiley


Martuśka23



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-09 16:13 przez martq20.

martq20 (offline)

11-12-2010 11:52:28

Z-G
cześć ja też mam dzieciaczka z lipca smiling smiley 20.07.2009 smiling smiley ur dużego synka 57cm, 4080g smiling smiley
a teraz ma 16 miesiecy (ale zleciało ) waży 13,5 kg i ma 92 cm wzrostu hehe smiling smiley


[ebobas.pl] - Kubuś głosujcie smiling smiley)))))


Martuśka23

jowita (offline)

11-12-2010 19:09:56

Lublin
Tak,tak...świeczki zdmuchnięte z tortów już dawno....ale lipcowe forum zamiera sad smiley
Niedobrze.... Ja Wam się trochę pochwalę osiągnięciami mojej Natki! Najbardziej jeśli chodzi o mówienie! Mówi: miś,misiu...
Dzień zaczyna od wołania:tata mleko! Hehe,to mi się podoba najbardziej! Krzyczy: pika (tzn piłka) smiling smiley potrafi powiedzieć:pić! No i wyleciało mi z pamięci co miałam napisać!
Wasze skarby pewnie już dawno biegają,co? U nas pierwszy krok był i na tym koniec! Ale czuję i widzę,że to już na dniach!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Fiodor Dostojewski

Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.

martq20 (offline)

12-12-2010 10:42:22

Z-G
Mój mały dużo gada smiling smiley ale po swojemu winking smiley
a słówka które rozumiem to : mama, mamo, tata, tato (zaczął odmieniać hehe ), piś (pić), sieść(cześć), da(daj), ta(tak) i może jeszcze by się coś znalazło smiling smiley wyleciało mi z głowy.... A jeśli chodzi o chodzenie to zaczął jak miał 10,5 miesiąca, a teraz to tylko biega winking smiley
W tym tygodniu wykręcił mi taki numer, że głowa boli hehe .Wyszłam z domu (Kuba był w domu) wyrzucić butelki do śmietnika (kosz mam zaraz koło drzwi), a ten agent zamknął na klucz drzwi.... no i stałam pod drzwiami na mrozie pół godz, dopiero mój jak przyjechał to rozwiercał zamek, ale się wystraszyłam. Dzieciaki są nieobliczalne winking smiley


Martuśka23
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.