A może SIERPIEŃ 2013? radość

Wysłane przez Kokobongo 

karolina_ (offline)

03-08-2013 21:46:39

Otwock
Basiu współczuję Ci... na SR w tym szpitalu co mam zamiar rodzić (mimo, że mam na miejscu ale jednak mam nadzieję, że zdążę dojechać do Warszawy) - to przy porodzie są tylko położne a jeśli się coś dzieje to wzywają dopiero lekarza. W ogóle słyszałam o nim same dobre opinie i mam nadzieję, że będę mogła je podzielić. Ja właśnie dlatego nie chcę rodzić w Otwocku, bo tu jest straszna znieczulica, rutynowe nacinanie krocza i w ogóle najlepiej jakby kobieta urodziła w kącie i nic od nich nie chciała. A ja myślę, że w takim momencie czasami chociaż dobre słowo i jakaś podpowiedź mogą wiele zdziałać. Popatrz na swoją córeczkę i zapomnij o wszystkim smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

wiolad (offline)

03-08-2013 21:58:55

Jastrzębie-Zdrój
Dziewczynki czyszczenie fug to raczej nie jest sposób na przyspieszenie, bo cały czas siedziałam na podłodze tongue sticking out smiley W każdym bądź razie Karolinka nie odebrała tego w ten sposób hehe smiling smiley Ja już sie pogodziłam z tym, że będę chodziła w ciąży jak słoń tongue sticking out smiley

Basiu współczuje sad smiley Ale podobno szybko sie zapomina smiling smiley Gratuluje Zuzanki i czekam na fotki grinning smiley

Położna powiedziała, że jak ktoś jej powie, że poród odbiera lekarz to krzyżyk na droge... Fajnie gdybym teraz zaczęła rodzić, bo akurat moja położna ma nocke tongue sticking out smiley Ale oprócz tego, że coś mnie tam szczyka i rozpycha to nic sie dzieje. Mała tylko jakby próbowała sie wpasować w kanał rodny, bo fikała, brzuch falował i pitka bolała tongue sticking out smiley Ale już jest ok smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Krispii (offline)

03-08-2013 21:59:47

Jelenia Góra
Dziewczyny ja mam już wszystkiego dość sad smiley te upały mnie wykończą. Jest już 22 a ja nie mam czym oddychać, ręce i stopy opuchnięte, wszystko mnie rypie ;(
Jestem już tak tym wszystkim zmęczona, że zaczęło mnie to już irytować...
To całe czekanie...ta cisza...Ci ludzie w koło pytający kiedy i kiedy i wymądrzający się...
I jeszcze ta pogoda.....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pajinka (offline)

03-08-2013 22:04:48

Rumia
Basiu Kochana, ale Ty się namęczyłaś... Położna zawsze jest przy porodzie, powinna Cię wspierać, mówić co masz robić.. Ale dobrze, że z Zuzką już jesteście w domku. Teraz dużo odpoczywaj.
Swoją drogą nie można zmusić do karmienia piersią. Zresztą co daje takie ugniatanie?
Mnie też w szpitalu ugniatały, a nie pokazały jak przystawić. Wtedy siedziałam na łóżku i płakałam z bezsilności, bo mała głodna a złapać sutka nie chciała... Żadna położna nie pokazała jak to robić tylko mówiły, że często przystawiać. W końcu co dwie godziny chodziłam do nich po "mleczko".
Życzę Ci żebyś miała cudowną położną środowiskową jak ja. Moja Pani Basia jest cudowna. Raz pokazała jak przystawić i mała pięknie ssie. Chociaż faktycznie nie wszystkie dzieci potrafią. Wtedy można próbować z nakładkami albo odciągać, bo jednak mleko matki jest najlepsze.
Dużo zdrówka dla Ciebie i Zuzy smiling smiley I całusy od e-cioci smiling smiley I Maciej też Was pozdrawia.
P.S: Żeby Robert Cię tam wspierał bardzo, bo tego teraz potrzebujecie! smiling smiley A jak nie to przyjedziemy i mu na dupsko nakopiemy we trójkę! grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

malinka714 (offline)

03-08-2013 22:05:11

Marcelinko Na opuchliznę może zimny okład pomoże, bo niestety na "inteligentnych" ludzi i pogodę wpływu nie mamy. Już niedługo się rozpakujesz i będziesz mieć "z głowy" chodzenie z brzuszkiem (ponoć bez niego duuużo chłodniej jest)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pajinka (offline)

03-08-2013 22:08:26

Rumia
Albo moczenie stóp w misce z wodą z jakimś olejkiem pomaga, ale nie pamiętam jakim...


Przy moim porodzie pani doktor przyszła już jak Lila była na świecie sprawdzić czy wszystko w środku jest całe i zaszyć krocze. A poród odbierała bardzo fajna młoda położna. Były też 3 starsze, bo tylko ja rodziłam akurat i musiały zobaczyć, bo COŚ się działo grinning smiley I chyba mnie uratowało to, że była ta młoda i jakoś tak lżej było rodzić i rozmawiać jednocześnie grinning smiley No oprócz tego opier... od jednej z tych starszych za kolczyk w języku w czasie rodzenia grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Krispii (offline)

03-08-2013 22:16:50

Jelenia Góra
Malinko, stopy mocze w zimnej wodzie, robię okłady, smaruje żelem który kupiłam sobie kilka dni temu za 26 zł który poleciła mi Pani w aptece...ale to nic nie daje. Po całym dniu to masakra sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Krispii (offline)

03-08-2013 22:19:25

Jelenia Góra
Co do porodu to u nas poród odbierają dwie położne, a lekarz bada co jakiś czas jakie są postępy i czy nic złego się nie dzieje. Dopiero jak coś idzie nie tak to wołają lekarza do porodu.
Trzeba tylko trafić na fajne położne, a z tym niestety bywa różnie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malinka714 (offline)

03-08-2013 22:25:15

Marcelinko Biedactwo... To może więcej leżenia z nóżkami do góry?
Ja uciekam dziewczynki, dobrej nocki Wam życzę :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-03 22:26 przez malinka714.

Krispii (offline)

04-08-2013 08:39:47

Jelenia Góra
Cześć Sierpnióweczki winking smiley

u mnie dzisiaj chłodek po nocnej burzy i deszczu...aż miło winking smiley W końcu mogę po oddychać. W nocy aż się dobrze spało smiling smiley

Wszystko mnie dzisiaj boli, brzuch, krzyż i strasznie niedobrze mi, ale teraz to już tak może być codziennie.

Wybieramy się dzisiaj na obiad do moich rodziców więc pewnie odezwę się dopiero wieczorem.

Miłego dnia Wam życzę winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548380, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.