A może SIERPIEŃ 2013? radość

Wysłane przez Kokobongo 

aaleksandra22 (offline)

04-06-2013 20:01:41

Poznań
Moja Kruszynka tez wczoraj i przedwczoraj miała czkawke cały brzuszek rytmicznie podskakiwał, ale mi jej szkoda było heheh wiem to dobry znak, ale ja nienawidze jak ja mam czkawke a u niemowlaków to ponoc norma i one tego tak nie oddczuwaja jak my, a tym bardziej nasze Szkraby w brzuszku. Na marginesie skąd możemy o tym wiedzieć przeciez nam nie powiedza confused smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Kulka86 (offline)

04-06-2013 20:14:47

S. koło Cieszyna
Cześc!

Położę dzieci i zaraz Was nadrobię!


[link widoczny po zalogowaniu]

Kulka86 (offline)

04-06-2013 20:46:50

S. koło Cieszyna
Wizyta ja mam teraz w czwartek u ginekologa.

malinka fajny czas przed Wami, przygotowania przedślubne i weselne. Bardzo milo wspominam ten czas.

pajinka no to mialas przygode w sklepie. Jak sie teraz czujesz? Mam nadzieję, że lepiej.
Ja od czasu do czasu jadam zipki chińskie, jem makrele i podjadam czasem wątrobkę. Bez przesady, nie dajmy się zwariowac.
Ciąża to stan w którym musimy uważac a nie przesadzac.

wiolad ja tam uważam, że dziecko ma prawo possac pierś, wtulic się w nią, possac dla samego zaspokojenia odruchu ssania.
Nie sluchaj wszytskiego co mowią, bo dziecko pragnie czułości i jesli nie ma smoka chce ssac to co mu bliskie. Nie rozpiescisz tym dziecka, naprawdę.
Co 3 tygodnie jest tzw. skok wzrostowy i dziecko zaczyna więcej jeśc i i dlatego wydaje się, że mleka jest mniej, ale przystawiąc dziecko częściej zwiekszamy produkcje i kilka dni potem jest juz ok.

Ruchy ja mam program na komórce do liczenia ruchów i sobie klikam 3 razy za dnia i liczę.

Krispi ja mam stożek rogowki i jest jest to powazna wada wzroku, niestety nasi lekarze są kiepscy w prowadzeniu takiej wady bo jest mało znana jeszcze.
Na szczęście, ciśnienie w oczach się ustabilizowało i hormony ciążowe ustabilizowały rozwój stożka na tyle, że na chwilę obecną rogówka jest na tyle gruba jeszcze, że nie powinna pęknac podczas parcia- mogę rodzic sn na dzis dzień :-) bardzo się cieszę!

mleko ja zamierzam karmic piersią przynajmniej do 2 r.ż i mam nadzieję, że i tym razem się uda. Oby dzeicinka wspólpracowała, jesli nie- a nie będzie alergikiem- nie będzie pił mm tylko kozie.

AsiaMichał pamiętaj, że nie Ty jedna masz prblemy i się zamartwiasz. To jest normalne, że sie ma takie uczucia. Mam nadzieję, że wszytsko będzie dobrze.
Miej w pamięci to, że dużo dziewczyn jest na podtrzymaniu i szczęśliwie donosi swoje dzieci do końca i urodzą się zdrowe jak małe rybki :-) Buźki
A małe dzieci lepiej się rodzi :-)

Krążek/szew w pierwszej ciąży i w drugiej mialam problemy z donoszeniem i leżałam częśc w szpitalu i częśc czasu w domu.
Pierwsza-zalożony szew w 20 tc, zdjęty w 37 tc +leki- syn urodzony w terminie.
Druga- w 30 tc na szew za późno, zbyt duże rozwarcie i zkrócenie szyjki-zalożony passar do 36 tc-corka urodzona w terminie.
Dzięki tym zabiegon bylam spokojniejsza.

Kosmetyki jak naj mniej i tylko najzwyklejsze- mydelko i oliwka bambino, wkrapiana po umyciu dziecka do wody a nie bezposrednio wcierana w skórę.
Do pupy sudocrem, czasem zasypię mąką ziemiaczaną.

Teściowe/mamy teściowa nie wtrąca się wogole, moja mama bardziej ale ja mam na nią sposób- zawsze przytakuję a robię swoje- ona zadowolona, że doradzila a ja zadowolona, że mam spokój :-)


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-04 20:48 przez Kulka86.

Kulka86 (offline)

04-06-2013 20:55:45

S. koło Cieszyna
aaleksandra22 czym kochana martwisz sie konkretnie? Tym, że dzidziuś wychodzi mniejszy, że będzie mial niską masę urodzeniową? Skoro lekarz nie bije na alarm to wszytsko jest ok, a tylk osame dobre strony rodzenia maluszkow- uwierz mi- sama takie rodziłam w terminie- syn 2610 g 49 cm córka 2410 g 47 cm. Szybko i fajnie urodzone bez urazu krocza, bo maluszki. Szybko nadrobiły, rosly jak na drożdzach, teraz już takie duze są, aż się nie chce wierzyc, że takie maluszki były.
Skoro lekarz nie martwi się , nic nie sugeruje, nie zamartwiaj się na zapas, będzie dobrze i dłuzej nacieszysz się takim okruszkiem :-)

czorna Witaj :-)

wiolad Super, że wyniki lepsze.


[link widoczny po zalogowaniu]

Kulka86 (offline)

04-06-2013 21:03:12

S. koło Cieszyna
Ja też nie wiem jak wygląda czkawka u dzieci, żadne nie miało, może to jeszcze będzie miec.


[link widoczny po zalogowaniu]

wiolad (offline)

04-06-2013 21:08:44

Jastrzębie-Zdrój
Cytuj
Kulka86

wiolad ja tam uważam, że dziecko ma prawo possac pierś, wtulic się w nią, possac dla samego zaspokojenia odruchu ssania.
Nie sluchaj wszytskiego co mowią, bo dziecko pragnie czułości i jesli nie ma smoka chce ssac to co mu bliskie. Nie rozpiescisz tym dziecka, naprawdę.
Co 3 tygodnie jest tzw. skok wzrostowy i dziecko zaczyna więcej jeśc i i dlatego wydaje się, że mleka jest mniej, ale przystawiąc dziecko częściej zwiekszamy produkcje i kilka dni potem jest juz ok.

Nie bardzo rozumiem o co chodzi tongue sticking out smiley Nie będę dziecku ograniczała piersi hehe ale smoczka nie chce dawać jeśli nie będzie potrzebny.


Mmmm właśnie zjadłam truskawki ze śmietana i cukrem zaraz sie rozpłyne chyba grinning smiley grinning smiley

Meegi moja mała miała czkawke pare tygodni temu, a teraz już w ogóle nie czuje, żeby czkała tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

wiolad (offline)

04-06-2013 21:12:43

Jastrzębie-Zdrój
Basiu śmieszne hehe takie pukanie rytmiczne tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

wiolad (offline)

04-06-2013 21:18:40

Jastrzębie-Zdrój
Właśnie kurcze nie zwróciłam na to uwagi, ja to nigdy nie pamietam co mogłam zjeść, żeby coś wywołało, wpycham jedzonko do ryjka i nie pamiętam haha Aż sie boje co to bedzie przy karmieniu piersią tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

wiolad (offline)

04-06-2013 21:21:10

Jastrzębie-Zdrój
Tak ja teraz Marcin zrobił sobie przed pracą smażoną kiełbaske i nie zjadł do końca i tak patrzyłam na ten kawałek patrzyłam aż wkońcu zjadłam a teraz dla odmiany jem drugą miseczke truskawek hehe tongue sticking out smiley Ostatnio jestem przerażoną ilością jedzenia jakie pochłaniam tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

wiolad (offline)

04-06-2013 21:35:00

Jastrzębie-Zdrój
Ze zgagą już sie pogodziłam, męczy mnie od jakiegos czasu, do tego stopnia, że nie mogę zasnąć, ale nie wiem od czego to mam tongue sticking out smiley Pewnie od włosów, które rosną w brzuchu hehe


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546530, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.