A może SIERPIEŃ 2013? radość

Wysłane przez Kokobongo 

afa (offline)

10-12-2012 17:54:55

Warszawa
kuku12 idę do tego samego ginekologa co moja koleżanka, która jest juz w 20tc i on jej za każdym razem robi USG. To lekarz decyduje- nie ja.
Dzwoniłam dzisiaj do gina i powiedział, żebym przyszła dzisiaj. więc na 19 mam wizytę- trzymać kciuki smiling smiley!

Katherinne (offline)

10-12-2012 20:14:15

daleko
Dziewczyny, dziękuję za słowa uspokojenia. To moja pierwsza ciąża, upragniona.

Dzisiaj byłam zmierzyć znowu hcg i progesteron. Pojechałam z moim do szpitala, a tu ludzi chyba ze sto na pobranie krwi. Napisane "kobiety w ciąży bez kolejki". Wchodzę, pytam pielęgniarki, czy mogę wejść, a ona na to "niech sie pani kolejki o to pyta". Patrze się na nią i mówię: pani się pytam, a nie kolejki, a pani również tu jest od udzielania informacji, zatkało ją, a mnie jak zwykle ostatnio poniosło i trzasnęłam drzwiami i poszłam.. Już widzę jak setka ludzi mnie puszcza z uśmiechem na ustach. A było tam tak gorąco.. A chodzi o to, że była 10:45, a jeśli do 11 by mi krew pobrała to miałabym w ten sam dzień wyniki. No i jutro muszę znowu tam iść, bo opłaciłam te badania. Choleryk ze mnie jakich mało.


Co do objawów: może ja jestem nienormalna, ale od wczoraj wieczorem czuje to co czułam wcześniej ze zdwojoną siłą, do tego senna się zrobiłam. Uspokoiło mnie to trochę.

Dzisiaj byliśmy w urzedzie stanu cywilnego i za 2 miesiące mamy termin slubu. Mieszkanie musimy przerobić, ścianki, luksfery, pokupować meble, podróż poślubną jakoś terminowo załatwić, kupę innych mniej i bardziej ważnych spraw... Pozew napisać, auto zarejestrować... We czwartek do tego ginekologa. Wydaje mi się, że jest milion spraw do zrobienia, a ja czuję się jakoś bezsilnie (?).. I martwię się co z dzidzią będzie, bo jak już na usg zobaczę to się uspokoję.

Ogólnie jestem tak zestresowana wszystkim do okoła, wiecie co, ja po prostu nie wiem jak mam się uspokoić.

Afa, jak tam usg?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-10 20:14 przez Katherinne.

linka1903 (offline)

10-12-2012 20:31:34

Kielce
Cześć Kochane smiling smiley

Kuku przykro mi płacz ale nie wolno się poddawać, będzie dobrze :joliecouette:
Szatynka co do pracy to ja mam umowę zlecenie i to jeszcze do wigilii, więc ciężko powiedzieć smiling smiley ale szczerze to mam takiego lenia że już bym zrezygnowała smiling smiley chodzi mi tylko o to że zawsze jakiś grosz do tedo 24.12 wpadnie a w domu nie wysiedzę sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-10 20:36 przez linka1903.

linka1903 (offline)

10-12-2012 20:33:31

Kielce
Katherine gratulacje z okazji ślubu smiling smiley wszystkiego dobrego i mało nerwów bo teraz Ci nie wolno się stresować smiling smiley
A co do tych pielęgniarek to ... szkoda słów,


[link widoczny po zalogowaniu]

linka1903 (offline)

10-12-2012 20:35:39

Kielce
Aaaaa zapomniałąm dodać, że w czwatrek o 16.00 mam umówioną wizytę smiling smiley troszkę się boję co on mi tam powie
jestem strasznie ciekawa który to tydzień ale pewnie jeszcze bardzo wczesna jest moja ciąża


[link widoczny po zalogowaniu]

Katherinne (offline)

10-12-2012 20:41:00

daleko
A dziękuję ślicznie :-)


Mam takie pytanko. Czy jak macie śluz lub miałyście na początku ciąży, to wydawał on się czasami taki jakby bardziej żółty?
Bo właśnie sobie wkręcam, że jak zrobił się bardziej żółty, to może ma domieszkę krwi...
Ja chyba zamiast do ginekologa powinnam udać się do psychiatry ze sobą. ;/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-10 20:44 przez Katherinne.

linka1903 (offline)

10-12-2012 20:51:22

Kielce
Katherinne ja mam śluż i to nawet nie mało tzn tak normalnie w miare ale mam biały albo przezroczysty.
nie denerwuj się tylko zapytaj lekarza smiling smiley a kiedy masz wizytę czy już byłaś?


[link widoczny po zalogowaniu]

linka1903 (offline)

10-12-2012 20:53:53

Kielce
Aaa już do czytam smiling smiley wtedy co ja masz wizytę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Katherinne (offline)

10-12-2012 20:56:45

daleko
Zapytam napewno, tylko ja się boję, że mogę nie doczekać do czwartu żeby zapytać jeśli coś jest nie tak...

afa (offline)

10-12-2012 22:24:08

Warszawa
Katherinne na USG wyszedł 6mm pęcherzyk smiling smiley tylko troche mnie dziwi, że pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 31.10. i ginekolog wyliczył mi, że to dopiero 4tydz i 6dzien. myślałam, że to już ponad 5. nie wiem :/
termin 7-11.08 smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.