wrześnióweczki 2009

Wysłane przez marzena 

marzena (offline)

21-05-2009 10:59:52

witam smiling smiley

dawno mnie tu nie było poniewaz przez te wszystkie badanka nie miałam za wiele czasu

Asiczko kochana również bardzo ciebie przytulam

jesli masz ochotę to zaglądaj na wąteczek

chyba innej wrzesniowki niestety nie ma

u mnie badanka wyszły wszystkie bardzo dobrze z czego jestem bardzo zadowolona no i mogę teraz cieszyc sie ciążą

będę miała zdrową córeczkę smiling smiley

pozdrawiam miło smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

viola (offline)

29-05-2009 11:29:20

Witam Marzenko z wielką chęcią przyłaczam sie do ciebie poród mam wyznaczony na 19 wrzesnia -pozdrawiamwinking smiley


viola

Moniczka (offline)

30-05-2009 19:30:18

Witam wszystkich
Mam termin na 02.09.2009

marzena (offline)

31-05-2009 07:30:48

cześc dziewczyny

bardzo się cieszę że wreszcie ktoś do mnie dołączył smiling smiley

widzę że ja ostatnia z was rodzę smiling smiley

a wy już wiecie co macie pod serduszkiem ??

pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

viola (offline)

02-06-2009 10:35:27

Ja mam mieć na 100% córeczkę i strasznie sie cieszę bo tak bardzo ją chciałam mieć, mam juz synka wiec to spełnienie moich marzeń -pozdrawiam


viola

marzena (offline)

02-06-2009 18:35:44

Wiola widzę że tak jak i ja bedziesz miec córcie - super smiling smiley

imię juz wybrane ??
robisz juz wyprawkę dla maluszka ??

pozdr


[link widoczny po zalogowaniu]

viola (offline)

04-06-2009 09:26:03

Powiem Ci że nad imieniem sie zastanawiam i to dla mnie dosc trudne chyba jescze z ostatecznym wyborem poczekam, chyba tez wpływ bedzie miał jej starszy brat (no oczywiscie jesli wybieze jakies sensowne), a jesli chodzi o wyprawke to chyba jestem przesadna i jak z pierwszym dzieciatkiem poczekam do ostaniej chwili. Jeszcze nic nie mam moze bedzie sie tylko nadawało łóżeczko z synka, ale teraz nie ma wsumie kłopotu i z dnia na dzień można wszystko skompletować, a jak u Ciebie wyglądają te dwie kwestie?-pozdrawiam


viola

marzena (offline)

04-06-2009 09:40:23

cześć

muszę przyznać że też jeszcze nic nie mam - co prawda razem co córcią kupiłyśmy pod wpływem chwili śpioszki ]

ale poza tym nic - nawet łóżeczka

ale jak czytam inne osoby to są juz tak przygotowane że szok - i troszkę sie tym martwię - czy potem nie bedzie za póżno smiling smiley

ale po twoim poście troszkę sie uspokoiłam smiling smiley

pozdr serdecznie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Asiczka (offline)

12-06-2009 10:49:53

....
Witajcie, dziękuje za miłe przyjecie... trzymam za Was kciuki, żeby Wasze ciąże przebiegały zdrowo i bezproblemowociąża
Będę do Was zaglądała i poczytywała czasami... Ja wyprawkę gdy byłam w ciąży z Gabrysia kompletowałam od samego początku. Bardzo czekałam na moją fasolkę i dlatego nie mogłam się powstrzymać ,żeby nic nie kupować.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Martitka (offline)

12-07-2009 22:29:37

Witajcie dziewczyny smiling smiley

po pierwsze gratuluję Wam z całego serca !

Zobaczyłam wrześniowy wątek i musiałam tu zaglądnąć winking smiley heh Mój wyczekany synio urodził się 11 września 2007 roku więc miesiąc wrzesień jest dla mnie najważniejszym miesiącem w roku smiling smiley

Bardzo Wam wszystkim kibicuję ! Jeszcze 2 miesiące i będziecie miały swoje pociechy przy sercu, ale z drugiej strony smiling smiley Powodzenia wszytskim życzę !

Pozdrawiamy serdecznie smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.