Dzieciaczki z lipca 2008

Wysłane przez julkuba 

kasiaitomeksztuka (offline)

19-09-2009 22:32:02

Promnik
to i ja się zameldujesmiling smiley nie mam czasu nawet tu zaglądać po powrocie do pracy, za dużo obowiązków a mało czasu na relax winking smiley

fogi (offline)

21-09-2009 19:04:09

Lublin
Znam to....tez wracam z pracy i czasu nie wiele....no ale co zrobic....
Kasia a jak Twoje dzieciatko znosi to ze pracujesz? Ja od nie calego miesiaca pracuje. Poczatki byly trudne ale wydaje mi sie ze maly sie powoli juz przyzwyczailsmiling smiley
Wogole dziewczyny pochwalcie sie co wasze pociechy juz potrafia....czym was bawia a czym meczamłody kozak moze sie uda jakaos rozkrecic to forum?!smiling smiley pozdrawiam

fogi (offline)

28-09-2009 15:02:04

Lublin
I znowu cisza...ehh...Dzis taka ładna pogoda i zamiast skorzystac ze sloneczka to siedzimy jak narazie w domu z moim małym. Nie wiem co mu sie stalo-zrobił sie naprawde nie do wytrzymania...ciagle wrzeszczy, płacze a nawet tupie nogami jak mu czegos nie pozwalam albo nie chce dac...
Ja dzis mam dosc a to polowa dnia....naszczescie teraz usnal to mam chwilkechłopiec w łóżeczku A jak to u Was wyglada i waszych dzieciaczków? Czy tez potrafia pokazac na co ich stac czy tylko moj synek to taki mały "terrorysta"?

julkuba (offline)

28-09-2009 18:21:57

Jaworzno,Czeska Republika
Witam was drogie paniesmiling smileydawno mnie tu nie bylo a sama ten watek zalozylamsmiling smiley ale mialam troche zajec,bieganie po lekarzach bo drugie malenstwo tez potrzebuje opiekismiling smiley julka ciagle glaska mnie po brzuszku jak ja pytam gdzie kuba i mowi moj mojsmiling smileybedzie super siostrasmiling smileykolejne usg za mnasmiling smiley i czekamy z niecierpliwoscia na drugiego skarbasmiling smileymam nadzieje ze bede tu juz teraz czesciejsmiling smileyPozdrawiam was wszystkie i piszcie piszcie piszciesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

Stars1 (offline)

21-10-2009 10:31:54

Witam , ja jestem szczesliwa mama lipca 2008. Moj synek urodzil sie 24 lipca w niemiczech gdzie mieszkam smiling smiley


Stars1

julkuba (offline)

21-10-2009 11:41:55

Jaworzno,Czeska Republika
Witamy.Bardzo malo nas tu jest ale moze wreszcie cos ruszysmiling smileygratuluje i mamy nadzieje ze zobaczymy jakies foteczki twojego skarbasmiling smileyJa urodzilam Julinke w czeskiej republice i tu tez mieszkamy noi oczywiscie Kubus tez sie tu urodzi juz niedlugosmiling smileyPozdrawiam i czekam na dalsze wpisy


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

Mamacita (offline)

13-08-2010 08:51:53

Silesia
Witamsmiling smiley
Moja córcia urodziła się 4 lipca 2008 rokusmiling smiley Ma na imię Kamilkasmiling smiley
Pozdrawiam wszystkichMr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

julkuba (offline)

14-08-2010 10:03:53

Jaworzno,Czeska Republika
Mamacita fajnie ze do nas dolaczylas i wyobraz sobie ze moja corcia Julka tez urodzila sie 4 lipcasmiling smiley na fotce widze ze sliczna dziewczynka moja jest taki maly diabel ze masakrasmiling smileya jaka jest twoja grzeczna ,mowi juz?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

Mamacita (offline)

16-08-2010 10:59:32

Silesia
Też się cieszęsmiling smiley
Kamilka też potrafi nie źle dokazaćgrinning smiley
Ma dni kiedy jest jak aniołek i dni kiedy włosy mi dęba stają hehe.
Mówi już bardzo dużo, powtarza dwa wierszyki i śpiewa "Jedzie pociąg z daleka.."
Można się z nią dogadać.
Ale charakterek ma mocnywinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.