czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

Veroni (offline)

06-06-2013 12:40:48

Zduńska Wola
A ja od momentu badania na paciorkowca to się zakorkowałam.Wtedy myślałam,że mnie zczyści jak kota po obierach a jak wsadził patyczek to hehehe chyba mi przepchał wsjo głęboko bo jest masakra.
także chętnie przyjmę Wasze mdłości żebym lżejsza się czuła


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

06-06-2013 12:42:44

Komorów
Amdent, przed porodem wymioty też mogą być winking smiley
Mancia, Ciebie też mdli....hmmmmm winking smiley

A ja już wszystko w necie o cc przeczytałam sad smiley nadzieja wygasła sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

amiluska (offline)

06-06-2013 12:43:40

Gliwice
Veroni ty już kupiłaś mże ten termometr, albo masz wybrany ?? Ja właśnie jestem na etapie termometru, na początku myślałam o takim zwykłym, ale nie wiem czy dam rade mu go w pupcie wsadzić :|

Lenka a przypomnij mi kochana kiedy będziesz miała tą cesarke jak nie urodzisz do terminu czy jak ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-06 12:44 przez amiluska.

Veroni (offline)

06-06-2013 12:48:10

Zduńska Wola
Amiś no właśnie nie :/ zbieram się do tego jak... :/ i chyba chwilowo będę musiała zainwestować w jakiś tańszy bo jak pomyślę,że jeszcze 124zł na termometr mam dać to aż mi grosiki się ze skarbonki wysypują sad smiley chciałam ten bezdotykowy właśnie żeby mu w tyłku nie majdać ale chyba za takim się rozejrzeć będę musiała a jak będzie przypływ gotówki to kupię ten "wymarzony"..A masz jakiś upatrzony model tego zwykłego??


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

amiluska (offline)

06-06-2013 12:53:00

Gliwice
Veroni na allegro są bezdotykowe [link widoczny po zalogowaniu] tylko nie wiem czy są coś warte ;/ W sumie nie wiem czym się różni ten za 50 zł od tego za 150 :|

Mancia666 (offline)

06-06-2013 12:58:19

Konin
Marcin chciał bezdotykowy ale też się nie zgodziłam kupiłam jakiś zwykły tzn elektroniczny smiling smiley Nie mam imienia dla chłopca .. Marcin chcę Franka ale do mnie to jakoś nie przemawia Antek nam się podoba ale tak ich dużo teraz .. no brak kompletny brak pomysłów :/


[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

06-06-2013 12:59:18

Komorów
Amilusia, scenariusz taki:
8.06. - ktg rano w szpitalu
10.06. - tel. do mojego gina i umawiamy się na usg i badanie w szpitalu już i to ma być...
12.06. - rano i mnie już zostawiają w szpitalu i czekam na cc, jak się spytałam go, czy wtedy dłużej mi jeszcze każą czekać, to powiedział, że nie....ale ja nie chcę takiego scenariusza sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kakuniaaa (offline)

06-06-2013 13:08:34

Warszawa
Marysia, Gadzielec gratulację dziewczynki!!!!! Duzo mleka, mało bólu i samych radości z pociech!!!!!

Pati witamy nową mamusie!!

Lenka to cc zrobię Ci przed terminem? a nie mogę poczekać do terminu, mozę wtedy urodzisz naturalnie??? Ale Cię zatkali na amen smiling smiley

Amdent ja tam wolę dostac antybiotyk profilaktycznie niżby mały miał złapać ode mnie syfa smiling smiley, po za tym nigdy nie wiesz czy w ciagu dwóch dni nie złapiesz akurat paciora

Veroni ja mam termometr do ucha lub bezdostykowy na czoło, ma taka nakładkę zdejmowaną, bardzo fajny i temp pokazuje dobrze bo juz sprawdzalismy. Dostałam go za darmo za punkty payback smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-06 13:09 przez kakuniaaa.

amiluska (offline)

06-06-2013 13:08:36

Gliwice
Leneczko do 12 jest jeszcze 6 dni ... dużo się może wydarzyć. Nie stresuj się nie potrzebnie i przyjmij to co będzie. Najważniejsze, że Gabi będzie nie bawem na świecie. Wiem, że bardzo chcesz urodzić SN i udowodnić wszystkim, że dałaś radę... tylko powiedz mi czy to co sobie inni pomyślą na temat Twojego CC jest az wart tyle Twoich nerwów ? Przecież czy urodzisz SN czy CC to będziesz najwspanialsza mamą na świecie dla Gabrysi.

Lenka85 (offline)

06-06-2013 13:10:22

Komorów
Ja mam termometr Canpola (nigdy mnie nie zawiódł) a drugi do czoła taki [link widoczny po zalogowaniu] (też zawsze dobrze mierzył, warto mieć dwa, tak w razie czego sprawdzić, czy czasem jeden się nie zepsuł albo cuś)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547790, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.