czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

anabela (offline)

06-06-2013 11:50:23

Żory
kiti tak dużo się dzieje,że i ja nie nadążam grinning smiley haha
urodziła

Maajuniaa
Marysia
Gadzielec


ktoś jeszcze?








[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

06-06-2013 11:50:26

Zduńska Wola
Kitka smiling smiley
więc wypakowały się następująco :
Kiti, Magda83,Moniaw,Kol,Kasia,Maja,Marysia,Gadzielec.. mam adzieję,że nie umknęła mi żadna smoking smiley


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

anabela (offline)

06-06-2013 11:54:07

Żory
Lenka ja dziś dostaje od rana kolejne dawki smsów z pytaniem: "urodziłaś"?
już nawet nie chce mi się wkurzać...

jak długo odchodzi czop dziewczyny?








[link widoczny po zalogowaniu]

amiluska (offline)

06-06-2013 11:57:58

Gliwice
vERONI Ja też właśnie na szmacie zapindalam hyhy .... cala lazienka umyta już, podłogi wypastowane, teraz się biorę za ponowne porządki w szafach ale najpierw opindole se arbuza ...

Karolina słońce Ty moje a jak u Ciebie ??? Cisza po tej Oxy ???

anabelka ja bym odpisała " jakbym urodziła to bym dała znać " grinning smiley rzeczywiście wkurzające takie pytania ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-06 11:59 przez amiluska.

Veroni (offline)

06-06-2013 11:58:52

Zduńska Wola
ja pierdzielę,serio ludzie mają takt..

A ja się znowu pożalę..Już mam dosyć tego brzuchaaaaa niech on chociaż trochę spadnie płacz sprzątam i dosłownie szlag mnie trafia bo mnie uciska u góry a mówieniem się męczę.Ani się schylić ani nic bo boli :/ a ta głupia cipa znowu się zawinęła z domu bo zobaczyła,że zaczynam sprzątanie..A jak ja nie sprzątne to ona tym bardziej ;/
KURWA noangry smiley



a i pytanie..W czym prałyście pościel?? bo jak już zamówię to chcę wyprać i się zastanawiam czy np.z moją mogę wrzucić czy też extra w dzieciowym płynie..W ogóle mam schizę,że to mi kolor puści grinning smiley a ochraniacz też prałyście??


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

06-06-2013 12:13:25

Osada Pierwsza
wERCIA-o CHRANIACZI POSCIEL , WSZYSTKIE ROZKI I PERDOŁY TYLKO W DZIECIOWYM. NIC koloru nie puści. Wiesz co, Jasiowe lyrki prałam w Loveli. wszystkie kołderki , poszewki i ubrania schowane były na strychu przez 4 lata. teraz wyprałam je w dzidziusiu a i tak pieknie pachna lovelą . ma tpiekny delikatny mydlany zapaszek... chyba do niej wrócę - taka ze mnie córa marnotrawnasmiling smiley

AA i sie tak nie denerwuj, olej siore , zamknij oczy i sie uwal po prostu wygodniesmiling smiley

Lenka , skarbie, uśmiech proszę. Nie bądź smutna mamusią;( wciągnij bombonierę , a ludzi olej. Anabelko Ty zrób to samo!

No nie uwierzycie... 37 tydzień a ja rano pawia w kibel puściłam . co to ma byc?


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-06 12:17 przez amdent.

Mancia666 (offline)

06-06-2013 12:15:41

Konin
Wiecie co ja dziś nie sprzątam ie chce mi się smiling smiley pościel to mi będzie Marcin prał jak ja do szpitala pójdę najwyżej moja mama mu pomoże ale myślę ze przeczyta co jak i w czym smiling smiley Ja teraz tak myślę że tak mój lekarz kazał mi się oszczędzać że szyjka się skraca a ten co u niego prywatnie byłam mówi że jest miękka i że żaden przedwczesny poród mi nie grozi i teraz nie wiem któremu wierzyć :p


[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

06-06-2013 12:18:51

Osada Pierwsza
Mancia - to ładnie WGŁOWIE ZAKRECILI TYMI DIAGNOZAMI...


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Mancia666 (offline)

06-06-2013 12:20:12

Konin
Bierze mnie na wymioty .. mdli mnie normalnie :/


[link widoczny po zalogowaniu]

amiluska (offline)

06-06-2013 12:32:00

Gliwice
amdent a nie przejadłaś się troszkę ? tzn nie zjadłaś więcej niż zwykle ?? Ja tak kilka dni temu miałam. Zrobiłam krokiety nawpierdalałm się jak powalona i potem rzygałam jak głupia. Ciężkostrawne rzeczy tak na mnie działąją, albo jak właśnie jednorazowo za dużo zjem, jakby mi się żołądek pomniejszył ... ;/

Veroni ja pościel prałam w dzieciowym proszu JELP do tego mam płyn do płukania i mnie też żadnego koloru nie puściło. Prałąm w 40 stopniach smiling smiley Rożek prałam, ale ochraniacza nie bo się bałam, że mi ta gąbka jakaś taka się dziwna zrobi, i wymoczyłąm go tylko ręcznie w misce i na lekkie wirowanie dałąm winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548040, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.