czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

anabela (offline)

11-07-2013 19:53:03

Żory
nie, to u twojego synka to raczej nie skaza, bo skaza to takie suche czerwone placki, nie ma krostek...
no mój Oskar miał mleko na receptę, ale skaza u niego przeszła jak skończył 1,5 roku...dzięki bogu
czyli to coś innego u was, może faktycznie ten trądzik...








[link widoczny po zalogowaniu]

kiti81 (offline)

11-07-2013 21:05:33

Rzeszów
Veroni biedny ten Wojtus sad smiley ja to bym zaraz do lekarza leciała zwlaszcza ze on taki malutki jeszcze....


u nas dzis cały dzien przespanysmiling smileysmiling smiley Jasiu spał jak aniołek jednak te niemieckie kropelki działają cuda smiling smileysmiling smiley zobaczymy co bedzie w nocysmiling smileysmiling smiley dziewczynki jak sie teraz zabezpieczacie ???smiling smiley zakurzona kanapa


[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

11-07-2013 21:38:47

Osada Pierwsza
kakunia- plama po kupsku to tylko na 90 st.;(patrz kurde my sie zastanawiamy czy gówienko zejdzie , a nasze mamuski miały wszystkie pieluchy do gotowania.. ale cyrk, dobrze ze ktos wymyslił pampry!


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

amdent (offline)

11-07-2013 21:58:45

Osada Pierwsza
WERKA- to jest rumień noworodkowy, nie denerwuj sie , przejdzie musmiling smiley MOJA tak wyglądała cały tydzień po porodzie, dzieci cesarkowe podobno nie miewaja ,bo nie idą tą samą"ścieżką". A wojtulka dopadło. wiesz co ja smarowałam toą mustelą. schodziło idealnie na drugi dzień, bo te krostki pojawiają sie stopniowo prawda?jedna zniknie, nastepna wyjdziesad smiley ale przejdzie. A na głowce to może z tego wyjść ciemieniuszka...

Moja ma taka delikatna wysypkę..; chyba moja winasad smiley czekolady sie nażarłam, bo powiem szczerze że mnie tak ssie,że mogłabym wpieprzac na okrągło.. tylko co?)

Magda- spokojnie ztym bebilonem. ja tez w sobote sciągnęlam z obu cyców chyba 70 (miałam zjebisty stres rodzinny- bez komentaza dosłownie) i mnie zwaliło z nóg jak to zobaczyłam. a juz nastepnej nocy było 180, teraz jest 240...
poza tym jak daje młodej butelke z moim mlekiem to wypija 50 -60 mli koniec. jakbym jej chciała wcisnąc wiecej to paw murawanysmiling smiley

dzieci cyckowe naprawdę nie piją takich ilosci jak te namm. mleko matki szybko sie wchłania i dlatego one wołają częsciej a pija zdecydowanie mniejsmiling smileyWIDOCZNIE Kornelka tez około 60 z cyca wyciaga , więc sie nie stresuj , bo podając mm rozciagniesz jej zoładeczek i wtedy faktycznie może przestac starczać z cycucha, a myslę,że n atym cycuchu Ci zależy skoro tak fajno sie udawałosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

amdent (offline)

11-07-2013 22:01:04

Osada Pierwsza
No i znowu mam w lodówce zapas mleka.dla dwóch by strczyło... Wszpitalu dowiedziałm się ,ze w Irlandii jest podobno bank mleka matki, i niexle za to mleko kobietom płacąsmiling smiley Niexle nie?


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

amdent (offline)

11-07-2013 22:03:17

Osada Pierwsza
KITKA- O ZABEZPIECZENIU TO JA PMYSLĘ JAK SIE POZBEDE OSTTNIEGO SZWU. KUŹWA JAK GO OGLADAM TO N MI WYGLĄDA NA WĘZEŁ GORDYJSKIsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Smoczyca (offline)

11-07-2013 22:32:22

Wrocław / Cork
Amdent bank mleka w irlandii? Nigdy nic tu takiego nie slyszalam a chetnie bym sprzedala...
Poszukam, moze dorobie na macierzynskim winking smiley

Veroni jaki ten Wojtus biedny...
Caly czas cos. Normalnie oszalec mozna....

U nas kolki. Brzuszek boli a ja mu pomoc nie moge. Straszne tak patrzec jak sie meczy. Ehhh.
Ale przezylismy pierwszy tydzien pracy taty. Jestem z nas dumna winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

magdzk86 (offline)

12-07-2013 09:08:21

Częstochowa
Amdent narazie bebilon stoi w gotowoscismiling smileyjeszcze troszke poczekam,50ml sciagnietego i troche cyca na koniec niby starcza małej bo w nocy budziła sie co 3 godz-wiec w miare ale z tymi cyccami zwariowac mozna raz to doje doje i dupa a nieraz jak np Kornelcia pociagnie to normalnie fontanna na 5 strumieni, a Ty sciagasz mleczko bo łatwiej jest Hani pic z butli?


Veroni (offline)

12-07-2013 14:41:14

Zduńska Wola
Pozdrowienia dziewuszki od cioci Amiś smiling smiley)

Ale jestem wkurwiona na tą lekarkę naszą..
Pociekłam z małym a ona "ALBO TRĄDZIK,ALBO RUMIEŃ ALBO ALERGIA ALE TO TRZEBA OBSERWOWAĆ" nosz kurwa..... Oby jesli juz to ten trądzik czy rumień bo sam zniknie,ale mały zaczyna mi ulewać :/ i jego bąki śmierdzą strasznie.A NIE ŚMIERDZIAŁY!!!!!!!!


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

12-07-2013 15:34:15

Osada Pierwsza
MAGDZIK - JA ZACZĘŁAM SCIAGAC , BO MI POMYSŁU ZABRAKŁO TAK NAPRAWDE. TYdzień temu w piatek okazałosie ze mała przybrała przez 14 dni 220 gramów. pediatra uspakajała, ale ja sie załamałam, bo dlamnie to zdecydowanie za mało! dolna granica to 120 tyg. a mojej wychodziło 110. Pomyslałam nad przyczyną i wymysliłam!
1- mała budziła sie w nocy co jakies 4- 4,5 godziny, a z karmienia nocnego dzieci biorą najwięcej kalorii, więc to było za rzadko...
2- ssała krótko bo 5-6 min góra i kimono na 4 godziny znowu- tk jejs tarczało, czyli leniey noworodek , bo 15 min powinna ssać. AO NA LEDWO CO PIERWSZA FAZE MLEKA SPIJAŁA-CZYLI WODE W ZASADZIE!
To zaczęłam ją budzic co 2 godziny w nocy ,zeby kalorii chwyciła i próbowłam przedłuzyć ssanie. Nic nie wyszło , piła nadal krótko bo nawet 2-3 min. a co 2 godziny to w ogole był dla niej kosmos , bo mi rzygac zaczęŁA.
NO TO nic mi nie pozostało jak przetestowac temat butli... teraz od 5 do 20 jestesmy nacycku, bo jakoś w dzień ja wybudzam, czasem nawet zawoła po godzinie. A od 20 do 5 mamy ze 3 karmienia z butli moim mlekiem ściąganym w nocy-więc wysokokalorycznymsmiling smiley
Iwiesz , efekt jest ! dzisiaj po 7 dniach było 370 gramów na plusie!
Byćmoże przypadek ,ale ja wte złote zasady karmienia nocnego jednak wierzę...a zbutla to cięzko było na początku:0 teraz mam dziecko cyckowo -butelkowe i choć ściagam 1 , 2 razy w nocy i tak czuje ise bardziej wypoczęta!


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.