Majówki 2013 !!!! ciążadziewczynka w łóżeczkuchłopiec w łóżeczku

Wysłane przez haniaagata 

Maajuniaa (offline)

25-10-2012 16:54:51

Ostrów Wielkopolski
Zenskie imiona..
Etienette
Nadia
Malina
Nikola
Sara
Amanda
Ida
Inga
Casandra
Marita
.. mało spotykane winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

inka241 (offline)

25-10-2012 17:07:30

okolice Łodzi
Witajcie Mamuśki smiling smiley

Dawno tu nie byłam , ale "ciążowy wstręt do komputera" jeszcze mi nie przeszedłsad smiley Wcześniej mogłam godzinami siedzie przy kompie, a teraz mnie odrzuca na sama myśl sad smiley
Dodatkowo jeszcze mdłości, które wcale nie chcą minąć, a dziś od rana miałam straszne zawroty głowy - czułam się jak w Matrixiesmiling smiley To moja 5 ciąża, ostatnia obumarła rok temu, więc w domu mam już 3 dzieci, a 4 w drodze grinning smiley
Poza tym miałam małe zamieszanie w domu - najmłodsza córka miała zapalenie płuc, średnia od wczoraj anginę, najstarszy syn też kaszle - MASAKRA!!! Muszę uważa, żeby czegoś od nich nie złapać!

Co do imion to jeszcze nie mamy wybranych, ale niewykluczone, ze jak będzie chłopiec to zostanie TOMEK - to imię wybrał pierworodny dla siostry, myśląc, ze będzie miał bratasmiling smiley Choć dziś najmłodsza córka powiedziała, że może BARTEK?

We wtorek idę na usg prenatalne - wątpię, aby było już widać pleć, ale zrobię dzieciom niespodziankę i nagram badanie na płytę. Ale będzie radocha smiling smiley

asiaby (offline)

25-10-2012 17:39:42

Wilcza
Inka, to tak jak u mnie z tym samopoczuciem. Mam ponad miesiąc wyjęty z życiorysu, cholerne wymioty i zawroty głowy. Niewiele jadłam, nawet schudłam 4 kg.To był jakiś koszmar.
A co do mało spotykanych imion, ja swojej córce dałam na imię Apolonia w skrócie Pola. W ciągu 6 lat nie spotkałam drugiej dziewczynki o takim imieniu.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

25-10-2012 17:40:10

Warszawa
A jakie sa juy imiona w domu (znak zapytainia)
Dzielan jestes - 5 ciaz..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

inka241 (offline)

25-10-2012 17:51:21

okolice Łodzi
Najstarszy - Piotrek
średnia - Marta (miała byc Tomkiem, choc nie pytalismy o płec - brat tak wymyslił)
Najmłodsza - Zosia (tez miała by Tomkiem smiling smiley, ale po usg połówkowym nadzieja na brata się skonczyła

Marty koleżanka z przedszkola ma oficjalnie na imię Pola smiling smiley

asiaby (offline)

25-10-2012 17:58:54

Wilcza
W rodzinie mam Erykę i Eleonorę, też ciekawe imiona. Jeśli moje maleństwo faktycznie jest mężczyzną to będzie Franciszek, mam slabość do starych imion.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kandyzowana (offline)

25-10-2012 18:04:40

Warszawa
a ja mam wybrane 3 zenski i 3 meskie :

Eliza,Laura,Wiktoria

Adam,Adrian, Aleksander

winking smiley

ja to teraz sie zajmuje planowaniwm slubu w styczniu smiling smiley

a jak sie czujecie?? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asiaby (offline)

25-10-2012 18:08:12

Wilcza
Ja mam troszkę problemów z ciśnieniem, raz jest bardzo niskie, raz wysokie. W 12 tygodniu wylądowałam na L4, lekarz zabronił mi pracować. Po za tym szybciej się męczę. Co do smaków, słodkie nadal odrzuca niestety.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

inka241 (offline)

25-10-2012 18:20:31

okolice Łodzi
Ten Maluszek mnie najbardziej męczy, żadne wcześniej nie dało mi tak popalić jak ten szkrabsmiling smiley Pocieszam się tylko, ze to podobno dobrze, bo ciąża jest silna. Mam taką nadzieję, dla dzidziusia zniosę wszystko - żeby tylko było ok. We wtorek idę na drugie usg i strasznie się boję. W ostatniej ciąży miałam robione kilkanaście razy usg i żadne nie było pomyślnie rokujące, wiec teraz jak tylko pomyślę o badaniu to nogi mi miękną i obawiam się najgorszego... mimo, ze na pierwszym wszystko wyszło w porządku. Ale w gabinecie i tak się poryczałam ze stresu przed badaniem...
A co do zachcianek smakowych - raz kwaśne, później słodkie, za chwile ostre. Idę do sklepu bo mam ochotę na kaszankę z cebulką, wychodzę z kaszanką i ptysiami z bitą śmietaną, po drodze do domu zjadam pół torby ptysiów a za pól godz - pół patelni kaszanki smiling smiley Za niedługo - pasta rybna z makreli smiling smiley poprawiona bananami. I nawet grzyby, na które nie mogłam patrze okazały się całkiem smaczne. Tylko zapach suszonych nadal mnie do mdłości doprowadza.

jeszcze ze 2 tyg i powinno się wszystko unormowac

maagic (offline)

25-10-2012 18:43:17

Warszawa
Ja wybrałam raczej uniwersalne imiona. Dla dziewczynki Karolka a chłopiec tak jak u Kandyzowanej - Adaś.
Wcześniej czułam się jakbym zapadła w sen zimowy a teraz mam problem w drugą stronę, męczy mnie bezsenność w nocy. Od czasu do czasu pojawią się jakieś nudności, ale to jest nic w porównaniu do tego co się wcześniej ze mną działo.
Za 2 tygodnie idę na pierwsze USG genetyczne, już się nie mogę doczekać, każde USG sprawia mi tyle radochy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548360, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.