KWIETNIÓWKI 2013 :wozek:

Wysłane przez ziz77 

Paula_77 (offline)

01-03-2013 13:24:31

Warszawa

Karincia (offline)

01-03-2013 17:14:33

Wodzisław Śląski
Witam was dziewczyny.
No mnie też trochę ominęło, a wszystko dlatego że byłam w szpitalu, mam kłopot z nerkami, w szpitalu miałam mały kamyczek na prawej nerce,a po wczorajszej wizycie okazało się że jest również i na lewej. Na szczęscie jestem już w domu jest wszystko ok tylko pobolewają mnie te nerki,a z kamyczkami niemogą mi nic zrobić dopiero po porodzie, teraz musze dużo pić, ciągle latam siusiu,żeby nereczki dobrze filtrowały i kto wie może do porodu wypłucze,wysiusiam te kamyczki miejmy nadzieje smiling smiley po za tym nasza dzidzia wreszcie pokazała co ma między nóżkami, będzie dziewczynka smiling smiley jesteśmy szczęśliwi smiling smiley. Ogólnie czuję się ok.z maleńką też wszystko dobrze smiling smiley to najważniejsze. Też po antybiotykach mam małą infekcje,niegroźną i też mój lekarz mi mówił, że w ciąży często robią się różne infekcje,zazwyczaj mało szkodliwe ale trwają dłużej. Co do siary to mi nieleci tylko na sutkach robią mi się takie strupki z siary,mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi bo nie wiem jak to inaczej wyjaśnić. Torbę do szpitala też zaczynam powoli kompletować.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ziz77 (offline)

02-03-2013 13:50:18

Puławy
Karincia, no oby po porodzie już było wszystko ok! Ja mam zastoje w nerkach, ale też po porodzie powinno się unormować. Gratuluję córeczki grinning smiley

Torba już spakowana, czeka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Despina (offline)

02-03-2013 20:57:17

Bolesławiec
Cytuj
ziz77
Despina, hej smiling smiley Mój ważył w 29 tc ok 1400 g. No może po prostu później zaszłaś w ciążę niż liczą... W końcu to niedokładne, szcunkowe obliczenia, tak samo jak usg. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze smiling smiley

z OM termin porodu mam na 11 kwietnia a z usg i badan krwi to 25 kwietnia więc teraz jestem w 32 tygodniu . Mala waży tylko 1200 sad smiley Zatrzymali mnie na badaniach i obserwacji bo waga córeczki jest za niska, ponizej 10 decyli sad smiley
Starsza urodzilam 4 tydodnie przed terminem z wagą 3 kg ! Róznica ogromna
Dziekuje za odpowiedz dziewczyny .Wszystkiego dobrego zycze a przede wszystkim bez problemowych porodów !!


[/url]

[/url]

Paula_77 (offline)

02-03-2013 21:43:34

Warszawa
Witam Despino ;-) mam nadzieję, ze to okaże się pomyłką, usg podaje orientacyjne, nie precyzyjne pomiary..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

03-03-2013 18:54:45

Warszawa
Serdecznie polecam Wam książkę 'Zabawy umysłowe dla niemowląt' Jackie Silberg - 125 sposobów na rozwój umysłowy dziecka ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

anulla85 (offline)

04-03-2013 09:08:42

Konstancin-Jeziorna
Witamsmiling smiley

Jak się dziewczyny czujecie? Ja już zaczynam się skarżyć na ból w dole brzucha przy spacerowaniu, i ogólne zmęczenie. Mam już 36 tydzień i tak się pocieszam że jeszcze tylko troszkę...smiling smiley
Hehe a no i pierwszy raz - właśnie teraz w ciąży - poznałam co to jest zgaga, bo nigdy wcześniej nie miałasmiling smiley
Ubranka dla małego już uprane i uprasowane , wózek zamówiony i zostaje tylko spakowanie torby do szpitala ale to jeszcze może poczekam tydzień.
Z jednej strony już nie mogę się doczekać aż mały będzie z nami z drugiej strony jestem wystraszona tym jak wszystko się zmieni, na razie wydaje mi się że ten miesiąc to jeszcze tak dużo... ale jak słyszę że niektóre z Was już leżą w szpitalach albo szykują się do wcześniejszych porodów to dociera do mnie że kurcze to już "zaraz" winking smiley

ewelinkasz (offline)

04-03-2013 10:04:02

Świętochłowice
Hmmm ja jestem ciekawa jak to jest z tym USG i tymi terminami. Ja właśnie też wróciłam ze szpitala z powodu niskiej masy płodu. Miałam robione USG u mojej pani ginekolog i w 32 mała miała niby 1600. Powiedziała mi, że jest dwa tygodnie różnicy w terminie. W 34 mała miała ponoć 1735 i że termin jest na 05.05.2012 (czyli to jakiś 31 tydzień ciąży) No i wysłała do szpitala (dzisiaj wróciłam). Trzy dni poleżałam. Zrobili badania - mocz i krew. 4 razy KTG. No i zrobili USG. Nie wiem jaka masa płodu, ale wyszło że jestem w 33 tygodniu i 2 dniu ciąży. Czyli dokładnie tydzień różnicy. (No w jeden dzień niunia nie urosła przecież o dwa tygodnie). Powiedział, że nie widzi tu szczególnych odchyleń i że tydzień to nie jest dużo. Za tydzień mam iść na kontrolne USG. Jeśli mała nie będzie rosła w ogóle to zainicjują poród, a jeśli będą dalej różnice w terminie to się musimy zastanowić, czy to nie czasem kwestia jej uroku ( ja dość drobna, mój mąż też) no i co dalej. Dziewczyna, co leżała ze mną miała miesiąc różnicy i nikt się tym jakoś specjalnie nie przejął. Miała cesarskie cięcie (z powodu ułożenie dziecka). Ja dziewczyny bardzo się boję i już chyba do końca ciąży nie będę spokojnasad smiley

anulla85 (offline)

04-03-2013 10:54:38

Konstancin-Jeziorna
ewelinkasz, u mnie znów mały jest jak na ten tydzień duży, bo w 32 tyg. miał 2500g , teraz jestem w 36 tygodniu ale dopiero za tyg. mam wizytę u lekarza i powie ile mu przybyło, i doktor powiedział że mino tego że z usg wychodzi termin na 21 marca a z @ na 6 kwietnia to że trzymamy się tego terminy z @. A też się boję że mogę urodzić wcześniej mimo że on uważa że do 39 tygodnia na pewno dochodzę i tedy porozmawiamy o porodzie.
Znów koleżanka jest podobnie w ciąży jak ja tyle tylko że tydzień więcej, ale zaszła w ciąże można powiedzieć w dni niepłodne i jak z @ ma termin na 17 marca tak usg pokazuje że dzieciaczek jest mały i doktor twierdzi że urodzi pod koniec marca , czyli że 2 tygodnie później niż wskazuje na to termin, więc nie będzie 40 tygodni tylko 42 tygodnie. Więc może i Tobie po prostu przesunie się termin porodu i urodzisz te dwa tygodnie później. A w zasadzie dzieci w ostatnich tygodniach najwięcej przybierają na wadzę wiec może i Twoja kruszynka jeszcze ruszy z wagąsmiling smiley

Paula_77 (offline)

04-03-2013 11:15:33

Warszawa
Ewewlinka, trzymam kciuki za Ciebie i Małą, oby to tylko wina sprzętu się okazała :-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.