KWIETNIÓWKI 2013 :wozek:

Wysłane przez ziz77 

busia83 (offline)

03-12-2012 08:26:07

Zgierz
Mnie też Mazik całą noc pachwiny ciągnęły, matko nie spałam chyba do 2 godziny, myslalam, ze do szpitala pojade, czytałam, ze to boli niektóre kobitki bardzo, jade po zwolnienie do gin do szpitala to jej powiem o tym


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Tolusia1990 (offline)

03-12-2012 08:26:56

Ogrodniki
Mazik to czekamy na relacje z podglądania... Moje szkraby tak w nocy tańczyły że chyba z godzinę siedziałam. Mój to stwierdził że tam chyba trójka albo czwórka siedzi tak brzuch się ruszał


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gusia4 (offline)

03-12-2012 08:49:03

Kielce
Witajcie smiling smiley. Jaki piękny poranek mnie dzisiaj przwitał. Wstałam a tu latarnie jeszcze świeciły a że mam na wprost domu piękny park z alejkami oświetlonymy to wszystko wyglądało jak z bajkowej krainy.

Maluch kopie od rana grinning smiley. Jakoś wbiłam nogi w kozaki ale skarpetkę taką rajstopową założyłam i trochę zimno mi w stopy. dzisiaj będę dzwoniła do lekarza ok. 11 powiem mu co i jak bo mnie wczoraj wyoglądała kuzynka która wiele lat była pielęgniarką i nie chciała straszyć ale mówi że może dojść do zatrucia ciążowego i też takie objawy są. Ale ja myślę że to już taka reakcja organizmu.

Mazik - powodzenia na wizycie. Oj cały dzień do 18 musisz czekać - oby ci jak najszybciej minął.



Badania prenatalne … 15.12


pierwsze ruchy maleństwa - 18.11.2012r. [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

nika89 (offline)

03-12-2012 08:53:34

Szczytno
Witajcie babuszkismiling smiley
Ja juz po rannym oddawaniu siusków i krewkismiling smiley
Aaaa noc okropna nic dodać nic ująć;/ nie moglam spać, było mi suszno, gorąco, zle sie ogólnie czułamsad smiley może jak pospalam 3 godzinki to dobrze;(
O dziwo dziś dobrze się czuje, mam nadzieje ze cały dzień taki bedzie. Pogoda elegancka -1 ale snieg jeszcze nie pada.
Mazik wczoraj myslałam o tobie i o twoim wystawnym obiedzie.

Busiu sukienki są super. Ta biała najbardziej mi się podoba.

Teraz muszę sie troche w pracy ogarnąć i zaraz wracam.

Tolusia1990 (offline)

03-12-2012 09:01:07

Ogrodniki
Teściowa psiaczka wzięła dla synowej. A teść jak zwykle napierdolony był. Zaczął coś się do mnie czepiać, ale mąż stanął w mojej obronie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mazik (offline)

03-12-2012 09:01:29

Gliwice
ziz macie dużo śniegu? u nas tak ledwo popruszyło sad smiley za to auto kompletnie zmroziło grinning smiley

busia no mnie doktorek właśnie mówił, że niektóre kobiety bardziej odczuwają te dolegliwości przez rozciągające się więzadła sad smiley
ja już nie wiem co robić z tym krzyżem sad smiley on mnie bez ciąży okropnie bolał i zawsze musiałam się pilnować żeby tyłka nie wypinać i mieć raczej wypukły krzyż a teraz przy tym wyginaniu się pleców to uświerkne

Tolusia ale masz fajnie z tymi łobuzamiwinking smiley już dają mamie popalić


[link widoczny po zalogowaniu]

Mazik (offline)

03-12-2012 09:02:20

Gliwice
zostało mi kupe jedzenia z wczoraj może macie ochotę ?grinning smiley nie wiem kto to zje grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Mazik (offline)

03-12-2012 09:03:07

Gliwice
gusia :* nika :* hellenaj :* z wami się jeszcze nie witałam ;-)

w tygodniu jakoś tu lepiej niż w sobotę z rana.. w sobotę spiochy spały grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Tolusia1990 (offline)

03-12-2012 09:04:54

Ogrodniki

Mazik (offline)

03-12-2012 09:05:20

Gliwice
Tolusia a słyszysz cos? ja nic nie słyszałam sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546002, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.