KWIETNIÓWKI 2013 :wozek:

Wysłane przez ziz77 

ziz77 (offline)

02-12-2012 21:33:37

Puławy
Wysłałam Ci wiadomość na priv, a nawet dwie grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ziz77 (offline)

03-12-2012 06:31:36

Puławy
Dzien dobry!smiling smiley

Dziś też wstałam do Tymka po 2, na szczęście udało mi się zasnacsmiling smiley i tak jakas nieprzytomna jestem, ale juz lepiej.

Udanego dnia wszystkim!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Tolusia1990 (offline)

03-12-2012 07:25:48

Ogrodniki
Hej ziz... Ja miałam na badania jechać ale mąż mnie nie puścił bo pogoda do kitu. Śniegu z 5cm jest


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ziz77 (offline)

03-12-2012 08:09:43

Puławy
Tolusia, to nieźle. Ostatnio patrzyłam gdzie Ty mieszkasz, bo pisałaś, że na wschodzie mieszkasz tak jak i ja smiling smiley I widziałam, że to koło samej granicy wschodniej... Więc domyślam się, że u Was jednak gorsza pogoda, u nas mało śniegu, ale biało i elegancko prószy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Tolusia1990 (offline)

03-12-2012 08:12:05

Ogrodniki
U nas cały czas sypie... Ale na jutro mój mąż wziął wolne i jedziemy na badania... Bal się sama mnie puścić...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mazik (offline)

03-12-2012 08:12:16

Gliwice
Witajcie Kochane ;-)
jak po weekendzie ? Jak humorki z rana ??smiling smiley

ja się wczoraj narobiłam od 9 do 15 stałam przy garach żeby ugościć rodziców i tesciów ale na szczęście się opłaciło bo wszystko wyszło mi pyszne..nawet się tego nie spodziewałamwinking smiley
a ciasto z przepisu Hellenaj było rewelacyjne !!smiling smiley rodzice jadąc od nas wjechali jeszcze w odwiedziny do mojego brata a że jest chory to mu spakowałam trochę ciasta..potem dzwonił i dziękował bo pycha ;-)

tylko wieczorem po tym staniu całodniowym przy kuchence tak mnie bolał kręgosłup, że miałam nockę z głowy sad smiley jedyna pozycja, w której mogłam leżeć bez płaczu to na lewym boczku z poduszką między kolanami sad smiley każda zmiana pozycji to była masakra i płacz sad smiley nawet jak do wc musiałam iść to Krzyś musiał mi pomagać bo ciągnęło mi po prawej nodze i nie umiałam na niej stanąćsad smiley teraz na szczęście jest trochę lepiej
nie wiem jak ja przeżyję jeszcze mocniejsze wygięcie tego kręgosłupa i większy brzuchol sad smiley chyba skończy się na leżeniu na tym jednym boku do końca ciąży

ale na pocieszenie.... dzisiaj na 18 mam wizytę ;-) jupiiii jedziemy podglądać Maluszka ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

ziz77 (offline)

03-12-2012 08:22:59

Puławy
Mazik, to gratuluję i współczuję zarazem...

Ja się wciąż nie mogę obudzić....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mazik (offline)

03-12-2012 08:23:00

Gliwice
jeju mam stresa.... Maluszek zostanie Małgosią czy stanie się Maćkiem ?smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ziz77 (offline)

03-12-2012 08:24:14

Puławy
Idę z Tymkiem w śnieg! To powinno mnie rozbudzić grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.