KWIETNIÓWKI 2013 :wozek:

Wysłane przez ziz77 

sypka (offline)

07-11-2012 11:39:29

Hello Tola ! smiling smiley


ciąża ciąża ciąża KOLEJNA WIZYTA - 17.12.2012 ciąża ciąża ciąża



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

PIERWSZE KOPNIAKI GABRYSI - 18.11.2012r [link widoczny po zalogowaniu]

marcelina1990 (offline)

07-11-2012 11:42:52

zagórnik
hej tola

Kotek1012 (offline)

07-11-2012 11:43:40

Witaj Tolasmiling smiley

Tolusia1990 (offline)

07-11-2012 11:45:44

Ogrodniki
Dobrze nawet... Dziś mam pierwszy wolniejszy dzień :-) bo sprzątanie w domu. Suknia już wisi w mojej szafie. Wódkę wczoraj sama kupiłam. Tylko rodzina mojego mnie wpieniła wczoraj aż się popłakałam i uspokajające brałam co mi lekarka na ślub zapisała. Czepiają się że tyle osób nie zaprosiliśmy na ślub. Ale na początku była mowa że będzie od nich tylko kilka osób i kucharka robi wesele w sumie na 60 osób. A oni teraz blisko 15 osób wymyślili... Podjęłam decyzję że nie chce z teściami mieszkać a mój M to zaakceptował.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

busia83 (offline)

07-11-2012 11:48:07

Zgierz
Ojej Tolusia na konia wskoczę i ich ciach, ciach grinning smiley młody kozak
Nie nerwuj sie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

carollan (offline)

07-11-2012 11:51:35

Śląsk
Cytuj
ziz77
Dziewczyny, które juz maja jedna pociechę, macie jakieś przemyślenia i postanowienia co do następnej ciąży i wychowania ?

Ja np kilka rzeczy postaram się zrobić inaczej. Na pewno będę chciała dłużej karmić piersią, postaram się nie dać w ogóle smoczka, wcześnie zacznę nosić w chuscie/nosidle i wcześniej zacznę naukę załatwiania się do nocnikasmiling smiley co do reszty to jakoś intuicyjnie mi się udało, też nie nosiłam Tymka, zasypiał od początku sam, bez kołysania, noszenia itp. Spalam z nim bardzo długo w jednym łóżku ale to głównie dlatego ze chciałam i ciężko było mi z tym skończyć. On nie miał problemu ze spaniem w łóżeczku.

Czekam na jakieś ciekawe rady od Was, może na coś nie zwróciłam uwagi. A pierworodki na pewno też skorzystają smiling smiley

A więc tak....

Dłużej nie chciałabym karmić tylko krócej,bo Kacpra karmiłam 2,5 rokutongue sticking out smiley Tak sobie myślę,że drugiego dzidziusia od 2mc zacznę przyzwyczajać do mleka modyfikowanego,ale nie całkowicie. Raz pierś raz butla. A to ze względu na to,że chcę wrócić do pracy po macierzyńskim,a pamiętam,że Kacper w ogóle nie chciał butli (nawet mojego mleka z butli nie chciał pić).

Zmienię sposób zasypiania,bo też spał długo z nami w łóżku.

Od początku wypady z dzieckiem do znajomych,sklepu i na dłuższe spacery. Wcześniej to mąż jeździł na zakupy,a ja zostawałam z małym. I potem był taki "dziki".

Smoczek-nie
Noszenie-nie (lepiej wziąć na ręce i usiąść z dzieckiem)

A co uda mi się spełnić z tych planów...hmm?? Zobaczymytongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Następna wizyta: 7 styczeń 2013 rok[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] PIERWSZE RUCHY: 20.10.2012 ROK [link widoczny po zalogowaniu]

Tolusia1990 (offline)

07-11-2012 11:51:37

Ogrodniki
Maciek im wczoraj powiedział że jak im coś nie pasuje mogą nie przychodzić. I tak nic nie dołożyli. Wydajemy zaoszczędzone pieniądze.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gusia4 (offline)

07-11-2012 11:59:03

Kielce
carollan - postanowienia super - popieram

Tolusia - olej to niech nic nie zmąci twojej radości i szczęścia

A ja na chwilę Was opuszczę - jadę do sklepu po bułki. Właśnie zjadłam jedną z pasztetową i mniam jakie pycha było.
Zaraz wraca.



Badania prenatalne … 15.12


pierwsze ruchy maleństwa - 18.11.2012r. [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mazik (offline)

07-11-2012 11:59:57

Gliwice
Tolusia nie przejmuj się, szkoda Twoich nerwów winking smiley
ja miałam to samo przed ślubem - tak to już chyba jest grinning smiley moi teściowie tez na początku mówili, ze od nich z rodziny mamy nikogo nie zapraszac itp. więc tak zrobiliśmy.. było tydzień do ślubu teściu wymyślił zeby jednak zapraszac i oburzony był wielce a też nic nie dokładali bo robiliśmy z własnych oszczędności. Krzysiowi tez się cisnienie z tego powodu podniosło ale to olaliśmy i zrobiliśmy zgodnie z planem winking smiley wesele odbyło się tak jak sobie zaplanowaliśmy i szczęśliwie w sobotę stukną 2 tyg. Więc się nie przejmuj...ciesz się przygotowaniami, bądź szczęśliwa a komentarze postaraj się olać winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Kotek1012 (offline)

07-11-2012 12:00:57

ja też muszę na chwile uciekać

Carollan podobają mi sie twoje postanowienia tez tak chce
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.