KWIETNIÓWKI 2013 :wozek:

Wysłane przez ziz77 

sypka (offline)

07-11-2012 11:17:03

Ziz - pewnie nie ma złotego środka. Mam nadzieję tylko, że tak ja będę miała 3 dzieci - albo chociaż 2 - a bardzo bym chciała winking smiley To będę potrafiłą zachować zdrowy rozsądek smiling smiley


ciąża ciąża ciąża KOLEJNA WIZYTA - 17.12.2012 ciąża ciąża ciąża



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

PIERWSZE KOPNIAKI GABRYSI - 18.11.2012r [link widoczny po zalogowaniu]

busia83 (offline)

07-11-2012 11:20:50

Zgierz
Opowiem Wam ciekawą historię grinning smiley
Byliśmy z mężem u ginekolog, wiecie jacy faceci to świnie przyszedł jeden taki, już drugi raz go widziałam z żoną, żona brzucholek już duży a mąż też brzucholek duży..nie oto chodzi, ludzi kobitek pełno a on sobie te 3 godziny siedział na kanapie i prasę pzreglądał, nieważne, że kobitki siedziały i stały na schodach tongue sticking out smiley Ani razu nie spojrzał, czy oże miejsca zajmuje...co za dziad tongue sticking out smiley
Aż wkońcu Pani bok z gabinetu zainteresowała się mną siedzącą na schodach, ja się akurat rozłożyłam wygodnie na kurtce hehe grinning smiley to mi wisiało, ale sam fakt..


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gusia4 (offline)

07-11-2012 11:29:35

Kielce
ożesz - ale cham. Mnie ostatnio kobietka ustąpiła miejsca choć się wzbraniłam bo dopiero przyszłam , ale ona tak na mnie że ja z brzuszkiem to pewnie mi ciężko .



Badania prenatalne … 15.12


pierwsze ruchy maleństwa - 18.11.2012r. [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mazik (offline)

07-11-2012 11:29:59

Gliwice
Nikuś właśnie muszę zacząć wychowywać sobie męża grinning smiley
wiadomo jak się źle czułam to prowadził ale zawsze jak mamy gdzieś iść upewnia się jakie jest moje samopoczucie tongue sticking out smiley
chyba będę teraz często źle się czuła grinning smiley
zresztą sam już wie, że pomału koniec z balowaniem bo w razie konieczności wyjazdu do lekarza to co ja w nocy zrobię winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

busia83 (offline)

07-11-2012 11:32:16

Zgierz
Tak sobie pomyslałam o tym bidnym dziecku co takich gburowatych i chamowatych rodziców ma grinning smiley
Może brzydko pomyślałam, ale nawet ta mama w ciąży taką minę ma jak arystokratka z nocy i dni grinning smiley
Zaraz Elusia dostanie uwagę za mega spóźnienie cool smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-07 11:33 przez busia83.

Mazik (offline)

07-11-2012 11:33:10

Gliwice
busia nio ja tez mam takie szczęście trafiać na takich bucy grinning smiley

a w ogóle ostatnio byliśmy na zakupach w carrefurze i facet z kasy przy której staliśmy zauważył, że obok przy kasie stoi gość i w wózku ma niemowlaczka, wyszedł z kasy i powiedział mu że nie musi stać w kolejce bo dwa boksy dalej jest kasa z pierwszeństwem i tam go obsłużą bez kolejki
wiecie co na to tatuś dziecka? 'spieprzaj koleś do kasy i się nie wtrącaj w to gdzie stoje w kolejce'

facet chciał mu pomóc a ten z ryjem do niego... niestety buce są wśród nas winking smiley ludziom się nie dogodzi grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

busia83 (offline)

07-11-2012 11:34:35

Zgierz

gusia4 (offline)

07-11-2012 11:35:28

Kielce
Witaj Tolusia - jak samopoczucie przed wielkim dniem ?



Badania prenatalne … 15.12


pierwsze ruchy maleństwa - 18.11.2012r. [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mazik (offline)

07-11-2012 11:36:21

Gliwice
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547330, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.