KWIETNIÓWKI 2013 :wozek:

Wysłane przez ziz77 

Karincia (offline)

14-12-2012 13:35:15

Wodzisław Śląski
Witam wszystkie serdecznie, nasza dzidzia przed wczoraj na usg 4D machala nam raczka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

carollan (offline)

14-12-2012 16:17:36

Śląsk
Witajcie po dluuugiej nieobecnosci....Na razie na chwilke wpadam,ale prawdopodobnie bede miala dostep do kompa jeszcze przed swietami to przesledze forum:-) Tolusia gratuluje ci synka,ale super ci sie udala parka za jednym zamachem;-) Mam nadzieje,ze wszystkie mamusie zdrowe...


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Następna wizyta: 7 styczeń 2013 rok[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] PIERWSZE RUCHY: 20.10.2012 ROK [link widoczny po zalogowaniu]

Suri (offline)

14-12-2012 16:56:02

Lublin
Cześć mamusie smiling smiley
Gratuluje udanych wizyt i miłych kopniaczków smiling smiley

U mnie już pierwsze wyraźne ruchy były ale nie za często. Nawet była pierwsza czkawka turlanie po kanapie to było takie śmieszne jak mi brzuch obok pępka tak wysoko podskakiwał.... i były trzy wyraźne kopniaki. Niestety mój mąż jeszcze się na żadna z tych atrakcji nie załapał ale ciągle czeka. Przykłada dłoń do brzuch i nasłuchuje jakby czekał na przemowe grinning smiley
W poniedziałek na 12.30 idę na usg połówkowe i już nie mogę się doczekać. Jak się uda to dowiemy się jak płeć. A w środę wizyta połówkowa u lekarza. Ciekawa jestem jakie będę miała wyniki krwi i moczu. Ostatnio lekarz dał mi próbkę tabletek żelaza, bo powiedział że pewnie będę miała niedobór, więc brałam odrazu nie czekając.
Nie wiem jak tam u Was ale Ja juz przeanalizowałam ofertę wózków i mniej więcej się określiłam. Przedział cenowy do 1000 zł, bo niestety na więcej nie możemy sobie pozwolić. Wiem, że niektóre z Was pewnie kupią sobie wypasione wózki i będą mówić że jak coś poniżej 2000 zł to byle g. ale Ja niestety nie mam wyboru. Zamieszczę linki, może też komuś się przydadzą.
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Jeśli jest jakaś mama z Lublina lub okolic to na Grouponie można kupić kupon na USG 4D za 109 zł z nagraniem na dvd, gdzieś na ul. Czechowskiej, do wykorzystania między 27.12.2012 r. a 27.03.2013 r. także fajna oferta. Zastanawiam się czy się nie skusić ale zdecyduje po środzie.

No to bywajcie dziewczynki smiling smiley
pozdrawiam

PS.: jakby ktoś miał problem z wyborem imienia winking smiley [link widoczny po zalogowaniu] żeńskie
[link widoczny po zalogowaniu] męskie


Następna wizyta: 20.12.2012 urodzinki grinning smiley
Następne USG: 17.12.2012 połówkowe

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-14 17:01 przez Suri.

Suri (offline)

14-12-2012 17:45:20

Lublin
Czy Wy tez macie takie problemy ze snem? Ja wstaje rano (ok. 10 ), coś porobię, pochodzę, wyjdę na godzinny spacer, wracam i idę spać.... O 16 jestem nie przytomna.... w dodatku coś mnie bardzo boli pod prawą łopatką... No więc zasypiam ok 17, budzę się ok 23, nie śpię do 3 lub 4 albo 6, wstaje o 10.... i tak w kółko.. Co za rozbabrana masakra... Jeśli moje dziecko śpi kiedy ja chodzę i nie śpi kiedy ja śpię to ma nieprzyzwoicie nieregularny tryb życia jak na dziecko w brzuchu.... eye rolling smiley


Następna wizyta: 20.12.2012 urodzinki grinning smiley
Następne USG: 17.12.2012 połówkowe

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sypka (offline)

14-12-2012 18:09:13

Cytuj
Suri
Cześć mamusie smiling smiley
Gratuluje udanych wizyt i miłych kopniaczków smiling smiley

U mnie już pierwsze wyraźne ruchy były ale nie za często. Nawet była pierwsza czkawka turlanie po kanapie to było takie śmieszne jak mi brzuch obok pępka tak wysoko podskakiwał.... i były trzy wyraźne kopniaki. Niestety mój mąż jeszcze się na żadna z tych atrakcji nie załapał ale ciągle czeka. Przykłada dłoń do brzuch i nasłuchuje jakby czekał na przemowe grinning smiley
W poniedziałek na 12.30 idę na usg połówkowe i już nie mogę się doczekać. Jak się uda to dowiemy się jak płeć. A w środę wizyta połówkowa u lekarza. Ciekawa jestem jakie będę miała wyniki krwi i moczu. Ostatnio lekarz dał mi próbkę tabletek żelaza, bo powiedział że pewnie będę miała niedobór, więc brałam odrazu nie czekając.
Nie wiem jak tam u Was ale Ja juz przeanalizowałam ofertę wózków i mniej więcej się określiłam. Przedział cenowy do 1000 zł, bo niestety na więcej nie możemy sobie pozwolić. Wiem, że niektóre z Was pewnie kupią sobie wypasione wózki i będą mówić że jak coś poniżej 2000 zł to byle g. ale Ja niestety nie mam wyboru. Zamieszczę linki, może też komuś się przydadzą.
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Jeśli jest jakaś mama z Lublina lub okolic to na Grouponie można kupić kupon na USG 4D za 109 zł z nagraniem na dvd, gdzieś na ul. Czechowskiej, do wykorzystania między 27.12.2012 r. a 27.03.2013 r. także fajna oferta. Zastanawiam się czy się nie skusić ale zdecyduje po środzie.

No to bywajcie dziewczynki smiling smiley
pozdrawiam

PS.: jakby ktoś miał problem z wyborem imienia winking smiley [link widoczny po zalogowaniu] żeńskie
[link widoczny po zalogowaniu] męskie



Suri gratuluje wyczuwalnych ruchów...grinning smiley widzisz każda się doczekała smiling smiley

Mnie bardzo zainteresowały Twoje linki do wózków, bo nie stać mnie na droższy niż 1000-1200zł smiling smiley a wcale one nie są gorsze niż te za 2000-2500zł winking smiley winking smiley winking smiley tylko trzeba dobrze się rozejrzeć smiling smiley

To teraz powodzenia by maluch pokazał co ma między nóżkami !! grinning smiley


ciąża ciąża ciąża KOLEJNA WIZYTA - 17.12.2012 ciąża ciąża ciąża



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

PIERWSZE KOPNIAKI GABRYSI - 18.11.2012r [link widoczny po zalogowaniu]

Karincia (offline)

14-12-2012 18:45:57

Wodzisław Śląski
ja jestem tego samego zdania ze wozki za 1000zl sa super, tez taki bedziemy kupowac tylko trzeba dobrze sie rozejrzec,a kiedy zamierzacie kupowac cokolwiek do dzidziusia?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Karincia (offline)

14-12-2012 18:48:39

Wodzisław Śląski
Tez sie musze pochwalic ze czuje wiercenie dzidziusia i delikatke kopniaczki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Suri (offline)

15-12-2012 14:03:47

Lublin
Cytuj
Karincia
ja jestem tego samego zdania ze wozki za 1000zl sa super, tez taki bedziemy kupowac tylko trzeba dobrze sie rozejrzec,a kiedy zamierzacie kupowac cokolwiek do dzidziusia?

my tak w styczniu-lutym bo termin mam na koniec kwietnia.


Następna wizyta: 20.12.2012 urodzinki grinning smiley
Następne USG: 17.12.2012 połówkowe

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Karincia (offline)

15-12-2012 19:00:30

Wodzisław Śląski
hej ja tez mam na koniec kwietnia termin a dokladnie na 28.04. dzien po moich ur smiling smiley
ja wszystko od podstaw musze kupic, niczego od nikogo nie dostane, dlatego powoli odkladam aby po nowym roku cokolwiek zaczac kupowac, wydatek niesamowity,ale zakupy beda rozsadne smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ziz77 (offline)

15-12-2012 19:20:46

Puławy
Karincia, to spore zakupy przed Toba! Z jednej strony zazdroszczę z drugiej współczuję smiling smiley

Ja wszystko mam więc ominie mnie szał zakupów, no chyba, że urodzi się dziewczynka to pewnie coś tam jeszcze dokupię, ale dla dziewczynki też ciuszki mam smiling smiley Przy Tymku też całą wyprawkę dostałam więc póki co zakupy mnie ominęły. Tylko wózek i wanienkę musimy kupić smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.