ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

Magda (offline)

21-01-2010 09:48:34

Witam ciąża.

GosiaK fajowe ubranka dziewczynka w łóżeczku !

Anyawro sorki winking smiley , ale jakoś nie mogłam się opanować :laugh_new:. W sumie nie było napisane dla jakiej płci to prezent ma być smiling smiley. A, że ja się mylę to powinnaś mi darować - wiek i ciąża robią swoje :laugh_new: winking smiley.

Zanetka myślałam, że może choroba rozejdzie się po kościach diabełek. A na tym basenie nie będzie jakiegoś instruktora?, musisz z Mayą pływać ? Dbaj i uważaj na siebie i Alusia chłopiec w łóżeczku.
Wiem co to za ból zaskoczony, jak syn chłopiec w łóżeczkutak się napina przewracjący oczami.
Zakupy już sobie odpuszczamy, bo praktycznie w 99% wszystko kupione winking smiley, więc i dla Alusia napewno coś ładnego zostało chłopiec w łóżeczku.
Mój mąż mówi, że co ja teraz będę robić-kupować do kwietnia LOL, ale coś się wymyśli :laugh_new:, tzn. już wymyśliłam - nowe żelazko :laugh_newsmiling smiley. A jeszcze mi się przypomniało , wczoraj powiedział, że go ogołocę przewracjący oczami ze wszystkich pieniędzy, a on chciał dla syna trochę odłożyć (to się ucieszyłam, że tak myśli o Błażeju), pytam , a na co chcesz mu odłożyć i co usłyszałam pytajnik ... na wędkę. Mój stary winking smiley to zapalony wędkarz procownik


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Zanetka (offline)

21-01-2010 09:56:48

Stargard
Magda!No niestety po kosciach sie nie rozeszlo:-(tak Maya mam tam instruktorke ale jak to z Maya bywa ma rozne nastroje i moze nie chciec w ogole wejsc do wody,dlatego jej mama mnie prosila,zebym chociaz weszla z nia do wody.Wczoraj ponoc byla nastawiona że ...idzie jutro z Żanią na basen...zobaczymy co będzie dziś:-)


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

Magda (offline)

21-01-2010 09:59:48

Zanetka mam nadzieję, że Maya będzie wyrozumiała dla swojej Niani winking smiley i obejdzie się bez humorków Cool.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

monika8700 (offline)

21-01-2010 10:50:47

Cześć dziewczyny ale mi z rana dupsko zmarzło . zimno straszne u Mnie !!Byłam na Glukozie i spoko nawet duszkiem wypiłam smileys with beer na zdrowie smiling smiley !!! Wyniki popołudniu mąż odbierze więc sie dowiem czy wszystko okej .

Gosik piękne ciuszki nic tylko kupować takie cuda , prac i stroić maleństwo :washing:

Nie wyspałam się dzis bo ciągle sie budziłam w nocy , niemogłam się ułożyć . ale za to Kubus mi sie przyśnił winking smiley chłopiec w łóżeczku

No i znowu mnie choróbsko bierze sad smiley Kichanie . kaszel , boli mnie gardło i katar mam okropny . Cholerne choroby :confused:




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Anyawro (offline)

21-01-2010 11:41:33

hej dziewczyny grinning smiley

u nas okropnie zimno... mróz straszny:confused: martwię sie troszkę , bo mam od wczoraj bardzo sporadycznie dziwnie upławy - kawa z Mlekiem sad smiley Jutro mam wizytę o tyle dobrze , ale niewiem czy nie wybrac sie z tym do szpitala sad smiley ruchy oczywiscie czuje , ale nie mam pojęcia skąd te upławy płacz

Magda wybaczam oczywiscie grinning smiley ze mnie to gapa sie straszna w ciązy zrobiła :laugh_new:
Zanetka i Monika8700 zyczę szybkiego powrotu do zdrowia smiling smiley:joliecouette:

Ja dzis jade na dzien babci do Michała babci , bo Ja niestety swoich dziadków juz nie mam.. a o 19 mam szkolę rodzenia i idę z Moim starym :laugh_new:Mr. Green

Magda (offline)

21-01-2010 12:31:09

Madlen leż, odpoczywaj i niczy się nie przejmuj thumbs up.

Co do depilacji hmm, mąż skwitował, że zarosłam zarumieniony szaleniec. Jak się nachylę w pół to widzę co nieco :laugh_new:.

Monika8700 dorze, że aż tak Ci glukoza smakowała winking smiley smileys with beer. Wyniki napewno będą w normie.

Anyawro o kurcze, znowu jakieś dziadostwo Ciebie dopadło sad smiley ! Nie wiem czy Ci doradzić dziś wizytę w izbie przyjęć czy czekać do jutra :confused:. Zdaj relacje po szkole rodzenia, ciekawe czy dla Michała się spodoba.
Coś pustki na forum przewracjący oczami.
Ja czytałam tak książkę, że aż zasnęłam na godzinę, ale co się dziwić jak poszłam spać przed 2-gą w nocy i jeszcze w między czasie miałam 2 pobudki na siusiu szaleniec.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

ssylwia (offline)

21-01-2010 12:33:32

Kraków/Wieliczka
Faktycznie z tymi choróbskami musimy teraz uważać, ja nad ranem kichnęłam chyba z 10 razy i już myślałam że to katar, ale teraz jest dobrze.
Wczoraj trochę pospacerowałam a było straszne zimno.
Uważajcie na siebie dziewczynki.


[link widoczny po zalogowaniu]

Anyawro (offline)

21-01-2010 12:42:20

Magda wyczytałam , ze to nic strasznego.. trozkę się mniej martwię , ale po południu zadzwonie do swojej ginprzewracjący oczami Moja mała sie rusza i jakoś mnie to uspokaja..aczkolwiek mimo wszystko zadzwonie do Niej.. juz bym to zrobiła , ale nie odbiera szaleniec oczywiscie ze szkoły rodzenia zdam relacje :kibic:
Ja juz tez zarastam :laugh_new:LOL a brzuch nie pozwala mi się schylic , no coż jakoś damy radę dziecko z piłkąmłody kozak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-21 12:43 przez Anyawro.

olask (offline)

21-01-2010 12:51:30

polkowice
A ja sobie radzę z depilacją każdego zakatka mojego ciała winking smiley "na wyczucie" ale jest suuuper i jeszcze ani razu sie nie zacięłam smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam Ola smiling smiley

monika8700 (offline)

21-01-2010 13:39:29

Magda super rzeczy winking smiley ja tez musze mojemu kubusiowi pokupować rajstopki tylko zastanawiam sie nad rozmiarem ..?? bo niewiem czy w maju będą potrzebne smiling smiley i jakie to kupić zeby nie uwierały pempuszek smiling smileyciąża


Prubowałam sobie sama zrobić fotke brzuszka ale jakoś mi to nie wychodzi sad smiley bo chciałam Wam pokazać mój balonik ....


Wiecie co czytałam na efakcie o chłopcu który urodził sie bez oczek sad smiley eye popping smiley aż mnie ciarki i strach przeleciał sad smileysad smileysad smileysad smiley




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546890, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.