ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

Magda (offline)

20-01-2010 22:04:20

Anyawro mam nadzieję, że w końcu wyniki będziesz miała dobre. A co do cytologii, ja miałam II grupę i oczywiście globulki :neutral: Kobieto, a nie za dużo tych ubranek dla Lenki dziewczynka w łóżeczku winking smiley. Teraz jak czytałam książkę, to się śmiałam, bo Talko się dziwił czemu w żadnych poradnikach nie pisze, że dziecko 10 razy dziennie rzyga i trzeba je tak często przebierać. To może jednak Lenka wykorzysta wszystkie ubranka LOL

Anyawro w sumie trochę rzeczy kupiłam, a jeszcze wieczorem dokupiłam 2 body z napisami - Kocham Mamusię, Polska i pajacyka zielonego - to mąż chciał, żeby kupić bo jemu się spodobał Mr. Green

Ja mam nadzieję, że uda mi się urodzić w wyznaczonym terminie, choć podświadomość mówi mi co innego i każe przygotować wszystko wcześniej :neutral:

Kolorowych snów ciąża.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Sympatyczna (offline)

20-01-2010 22:07:26

Anyawro - to, czy kobieta ma po porodzie łyżeczkowanie nie zależy chyba do końca od momentu narodzin - w sensie - czy wcześniej, czy w terminie... ja rodziłam pierwszą córkę w terminie, ale ze wspomaganiem [poród wywoływany dolarganem i oksy] i też łożysko urodziło się niecałe... a to wskazanie do łyżeczkowania właśnie...

wszystkim kwietniówkom życze porodu w terminie - a w terminie oznacza od dwóch tygodni przed do dwóch tygodni po tym z OM smiling smiley

Magda - no fakt smiling smiley córka młodsza z 16.04 winking smiley

a jak już Was tu mam takie młodziutkie przecież to zapytam z innej beczki - co kupić na osiemnastkę?? winking smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

anilewe17 (offline)

20-01-2010 22:17:07

Sierakowice
Gosiak normalnie nie mogę !!!Mała urwiska będzie !!!

z tym łożyskiem to jest różnie, moja teściowa jak rodzła męża (1dziecko - nie wiedziała co się z nią dzieje) wypuścili ja do domu, tam dostała okropnej gorączki i zemdlała, w szpitalu okazało się, że ma w sobie jeszcze część łożyska zaskoczony i tak zamiast cieszyć się dzieckiem leżała w szpitalu jeszcze kilka dni


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Ewelina i Maciuś

anilewe17 (offline)

20-01-2010 22:20:06

Sierakowice
co do zakupów to ja mam kilka ciuchów, bo ciągle wszyscy w koło mnie chodzą i mówią, że mam tego dosyć (a mieszczką mi się razem z pieluchami i kurtoką w szufladzie) mówią, że to za szybko, że przesadzam :neutral:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Ewelina i Maciuś

zuzankag (offline)

20-01-2010 22:32:28

Wrocław
Hej, przegladajac allegro natknelam sie na aukcje 6 bodziakow dla dziewczynki z przesylka za 12 zl wiec sie bardzo oplaca.Niestety ja sie nie skusze bo moj Sebuś w rozach raczej gustowac nie bedzie dlatego podaje linka moze ktoras z Was sie skusi...[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anyawro (offline)

20-01-2010 22:32:52

Magda a no fakt , pomijają fakt , ze dziecko kilka razy dziennie rzyga , a więc mi sie te ubranka przydadzą LOL Ja tez koniecznie kupię - Kocham Mamusię grinning smiley Tatuś juz ma z napisem , Im Litle Princes dady cos takiego - w kazdym badz razie , ze jest małą ksiezniczką tatusia :kibic:
Sympatyczna masz rację to zalezy do konca momentu narodzin , w sumie tak sie wystraszyłam tym co mi powiedziała , ze wolę rodzic tydzien po niz 4 tyg wczesniej wielkie oczy co do osiemnastki to proponuje, super zestaw kosmetyków dla młodego kawalera grinning smiley nic innego narazie mi go głowy nie przychodzi... i w sumie - zegarek smiling smiley

Ja własnie robię kisiel- nie mam ani mleka , ani migdałów a zgaga piecze jak holera !!!!!!

Magda (offline)

20-01-2010 22:46:13

Miałam juz iść spać, ale jakoś mi się nie chce winking smiley.
Cytuj
Anyawro
co do osiemnastki to proponuje, super zestaw kosmetyków dla młodego kawalera grinning smiley nic innego narazie mi go głowy nie przychodzi... i w sumie - zegarek smiling smiley
Anyawro normalnie posikałam się ze śmiechu z tego młodego kawalera LOL, to ma być prezent dla młodej panny :laugh_new: LOL.
Z prezentem to jest problem zaskoczony, dzieciom na komunię kupuje się takie prezenty, że włos na glowie się jeży, a co dopiero na 18-kę. Może samochód winking smiley - żartuję. A tak poważnie to może jakiś wypasiony telefon, nie wiem, nie mam zielonego pojęcia.

Anilewe17 jak masz ochotę coś dla dzidziusia kupić to kupuj i nie słuchaj co inni mówią. Mi też mówią, że tyle rzeczy już ma Błażej, a jeszcze nawet się nie urodził. Tylko ciekawe czy jak się urodzi to ja będę miała czas i głowę do zakupów, a wolę liczyć w tej kwestii tylko na siebie (i męża winking smiley).


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Anyawro (offline)

20-01-2010 22:59:40

Magda o Matko !!LOL Sympatyczna przepraszam , myslałam ze to osiemnastka jakiegoś chłopca zarumieniony no to dla Młodej damy tez coś wymyslimy grinning smiley kosmetyki jak najbardziej - moze telefon tak jak Magda mówi.. no i fakt , na komunie juz laptopy kupują to na osiemnastkę najlepsze bedzie auto.. smiling smiley napewno coś kupisz i bedą dwie strony zadowolone.. smiling smiley no chyba , ze dac pieniądze , ale lepiej jednak prezent smiling smiley
Magda Ty się tak nie smiej , bo Ty czesto tu mylisz Olask z Zanetką LOL a mi raz sie zdarzyło :laugh_new:LOL

olask (offline)

21-01-2010 08:52:48

polkowice
Witam wszystkich w baaardzo mrrrrroźny , zaśnieżowny zimowy poranek grinning smiley

Anilewe17 na Twoim miejscu nie przejmowałabym się tym , co inni mówia smiling smiley Ja też swego czasu sie nasłuchałam , ale zrobiłam po swojemu i jest mi z tym dobrze smiling smiley Lepiej kupowac przez dłuższy czas i po troszke niz póxniej na ostatnia chwilę wszystko. Nie sądzę , aby było mnie stać w jednym miesiącu kupić wszystko dla dziecka , to przecież nie są takie tanie rzeczy sad smiley A poza tym , odkąd pamietam zawsze sie mówiło, że z zakupami czeka się do pierwszych ruchów, a potem hulaj dusza smiling smiley Także kupuj i nie patrz na innych smiling smiley

Anyawro a z tym łyżeczkowaniem , to Sympatyczna ma rację : to zalezy od tego, czy łożysko sie urodzi w całości , czy nie. A swoja droga lepiej , żeby wyczyścili dokładnie , niz póxniej cierpieć dodatkowo z powodu stanu zapalnego, bo coś tam zostanie sad smiley Ale nie ma co się martwic na zapas . Ja tez miałam łyżeczkowanie po porodzie i nie odczuwałam tego jakoś strasznie smiling smiley To jest tak jak z porodem, czy szyciek krocza: każda przeżywa to na swój sposób winking smiley

Sympatyczna na 18-tkę obowiazkowo bukiet z lizaków chupa-chups ( czy jak to się tam pisze) robią takie w kwiaciarniach , a jak prezent polecam super wypaśny telefon albo biżuterię smiling smiley mógłby być tez jakiś elegancki zegarek smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam Ola smiling smiley

Zanetka (offline)

21-01-2010 09:09:23

Stargard
Witajcie!
Olask!A ja juz myslalam,ze rano bede pierwsza a jednak mnie wyprzedzilas:-)
Madlen i Malgo!Wspolczuje Wam dziewczyny ale dzidzie najwazniejsze wiec lezcie plackiem i odpoczywajcie.
Gosia K!Piękna kolekcje juz zgromadzilas,ciuszki sliczne,takie bajeczne,kolorowe,naprawde super zakup.
Magda!Ty tez juz masz niezly zapas dla Błazejka,moze na razie przystopujcie bo w lutym i marcu nic w sklepach nie bedzie bo wszystko wykupia moje kolezanki z forum:-)
Jeśli chodzi o osiemnastke to rzeczywiscie ciezko cos komus utrafic,ale bizuteria czy zegarek lub telefon mysle,ze nadaja sie na prezent.
Dziewczyny ja chora...mam katar od wczoraj,juz wczoraj na wieczor wzielam paracetamol i dzis rano tez.Najgorsze,ze ide dzis z Maya na basen,juz sie zgodzilam wiec dzis glupio odmowic,mam nadzieje,ze nie bede musiala siedziec dlugo w wodzie,ze Mayka bedzie sama plywala na tym kursie.Muszę dać radę,za to jutro i weekend odleże dzisiejszy dzien.
Mój Aluś wczoraj niedość,że mnie mocno okopal to jeszcze stanal mi w poprzek brzucha,ze widzialam jego glowe bo takie jajo mi sie na brzuchu zrobilo,az moj Maciek myslal,ze cos sie stalo,musialam pochodzic,zeby maly zmienil pozycje,smiesznie to wygladalo:-)ale i bolalo.
Anyawro!Na pewno ci sie spodoba w szkole rodzenia i na pewno cos z niej wyniesiesz.
Pozdrawiam i nie zapomnijcie,że dziś Dzień Babci:-)


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546890, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.