ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

gabigaga (offline)

01-10-2010 21:54:58

madlen no wlasnie ja tez mu juz chyba dam 3-6 niech sie przyzwyczaja smiling smiley






[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aleksandra_M_ (offline)

01-10-2010 22:00:59

Żyrardów
Anya blender fajowy smiling smiley

Gabigaga my mamy smoczek Tommee Tippee 3-6m-cy. I jest ok smiling smiley Wcześniej mieliśmy kulkę z Canpola 0-3m-ce. A Kacper jest taki ssak, że jemu bez różnicy co ma, byle dało się zassać grinning smiley Widzę, że Ty do tego gina to tak samo jak i ja dotzreć nie możesz.. winking smiley

madlen Szczerbinka lena ja też depilator od obecnego męża a wtedy chłopaka dostałam smiling smiley Ale tak jak Madlen i Lena nie używam, bo raz, że włoski wrastają, a dwa boli..Trzymam kciku za Luśkę, żeby to nie alergia była. A ta lekarka Wam powiedziała, że testy zrobiie? To dziwne, bo przynajmniej jeszcze jakiś czas temu dziecko musiało 3 lata skończyć, żeby mu testy zrobić. Ale może cosik w tej dziedzinie zmienili smiling smiley Ładnie Lusia waży smiling smiley

Anilewe a gdzie będziesz pracować?

madlen a gdzie ten szampon się kupuje? W aptece, czy normalnie w sklepie?

Czy Wasze dzieciaki też tak chlapią w kąpieli? Mój tak na dobre wczoraj odkrył chlapanie, najpierw nóżkami, potem łapkami. A dziś to przeszedł samego siebie, tak nawalał rękami po wodzie, że cała podłoga w łazience mokra i ja też mokra... A jaki skupiony przy tym, zero uśmiechu, tylko w skupieniu obserwuje grinning smiley

40 minut go usypiałam, jak nigdy...

Czekam na męża i idę spać. Dobrej nocki :*

Anyawro (offline)

01-10-2010 22:14:08

gabigaga wow to Ty laseczka jesteś smiling smiley a tego palca - obraczki się znaczy to współczuje ze nie da się pomniejszyć sad smiley

MADLEN dokładnie z paluszka jej pobiorą - nic nie boli , Lenka nawet nie zauwazyła a pózniej jej krewka leciała jeszcze 5 min i nic zero smiling smiley to bezbolesne smiling smiley poważnie smiling smiley ten szampon zapisałam i kupie bo Ja juz niewyrabiam tak mi kur.. leca włosy ze czasami mam ochotę się rozpłakac bo to lekka przesada , czuje ze mi sie przeżadziły a miałam gęste bardzo a teraz to strach normalnie na wróble i tylko na pole postawić mnie w kijem miedzy nogami moody smiley , to ta A się chajta z Twoim szwagrem? powiem Ci ze wlazłam na jej profil na Nk jakiś tydzien temu , skojarzyłam ze to ona , Boziu ile ona ma zdjęc? przyznam ze bardzo ładna , zgrabna , włosy tez piękne , ale Ty naturalniejsza jesteś i tak ładniejsza smiling smileyJa kochana juz nie mam siły się odchudzać , ale wiem ze jeśli przerwę to kaplica.. prędko nie wróce do diety na nowo bo to męczące.. w Marcu wracam do pracy i muszę jakoś wyglądać , tez czuje się juz super , ale niestety to jeszcze nie Moja waga sprzed ciązy smiling smiley

anilewe witaj kochana jak tam u was? super ze pracę znalazłaś tzn ona Ciebie smiling smileyMaciuś śliczny chłopczyk i jaki wyrośnięty smiling smiley

lena84 (offline)

01-10-2010 22:14:14

Poznań ( Okolice )
Magda a to euphorbium jest dobre na katarek????? Bo ja używam teraz Nasivin-to jest w kropelkach. Lekarka mówiła mi to albo to, i ten euphorbium też sobie wczoraj zakupiłam,ąle narazie lerzy w apteczce


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze Słoneczko Kochane **Gracjanek** ur. 1 kwietnia 2010r. godz. 19:50, 3240g. 53cm

lena84 (offline)

01-10-2010 22:20:08

Poznań ( Okolice )
Anilewe fajnie,ze się odezwałaś. No i masz pracę-gratki, a co będziesz robiła, jeśli można zapytać ?


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze Słoneczko Kochane **Gracjanek** ur. 1 kwietnia 2010r. godz. 19:50, 3240g. 53cm

majkarodzik (offline)

01-10-2010 22:29:23

Lubin
Anuszko, Aleksandro- wybacz, ze tak tylko wpadlam i wypadlam, ale jakos nie moge sie zorganizowac i posiedziec na forum, zawsze mam cos do zrobienia i na wszystko brakuje czasusad smiley
Madziu- dziekuje u nas jakos leci,Jula ostatnio bardzo marudna i niespokojna. Od jakiegos czasu probuje sie przebic zabek i cos nie mozesad smiley Ja niestety 3 listopada wracam do pracy i musze wykorzystac kazda sekunde aby byc z mala. Wiem, ze juz niektore dziewczyny wrocily do pracy, ale ja sie bardzo boje. Moja Jula ma zostac z tesciowa, ale ja nie chce, boje sie ze cos jej sie stanie. Poki co obserwowalam tylko, ale teraz bedzie wojna, bo wszystko co mi sie nie podoba to powiem glosno. A niestety musze juz wrocic do pracy, a tylko ona moze sie zajac Jula. Jak na zlosc jeszcze dzisiaj dostalam tel ze za tydzien w niedziele inwentaryzacja. Jakas masakra, rok czasu mnie nie bylo, a one chca zebym ja sie tym zajelasad smiley Jakby bylo malo, jutro idziemy na wesele, a nawet nie jestem gotowasmiling smiley No to chyba na tylesmiling smiley
Lena- Gracjanek sliczny chlopczyksmiling smiley
Gabigaga- dziekuje za pochwale zdjeciasmiling smiley
Zapraszam na ciag dalszy sesjismiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]
Bardzo Was przepraszam, ze tak zadko pisze,ale naprawde brak czasu. Staram sie chociaz od czasu do czasu napisac, zebyscie mnie nie wykopaly z kwietnioweczeksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Szczerbinka (offline)

01-10-2010 22:31:53

Zabrze
U mnie masakra z ululaniem małego, codziennie mam to samosad smiley chodzi mi spać o 23-24, a do tej godziny się strasznie wydziera;/

Gabi małemu zakupiłam smoczek 2 z Nuk (6-18m), bo poprzedni był już za mały, strasznie się odciskał na buzi...

Anilewe gratuluję nowej pracki, cieszę się, że znalazła się lepsza od poprzedniejsmiling smiley

LenaMadlenAleksandra_M_Dostałam taki smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu] bezprzewodowy, zobaczymy jak się sprawdzi i czy włoski będą wrastaćsmiling smiley

Madlen Wypróbuję ten szampon, który poleciłaś, mnie też włosy bardziej wypadają;/ i są matowe i suche jak siano;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-01 22:33 przez Szczerbinka.

Szczerbinka (offline)

01-10-2010 22:34:36

Zabrze
Zmykam:sleeping_baby_55:, a raczej małego pobujać, a potem :sleeping_baby_55:

Dobranoc, spokojnej nocy!!!!!!!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gosia26 (offline)

01-10-2010 22:37:18

Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu mojej pół rocznej Karolinki za życzonka smiling smiley
My też FILIPKOWI, GRACJANKOWI ,ZUZI,KUBUSIOWI I WIKTORII i wszystkim dzieciaczkom o których zapomniałam - życzymy dużo uśmiechu, zabawek i wielu radości
Oj kochane ale wy pędzicie z tym pisaniem nie zaglądnęłam tu wczoraj i tyle do nadrobienia - pewnie uda mi się tylko przeczytać. Na razie tak pobieżnie przeglądnęłam, zabieram się za czytanie, bo tak fajnie się Was czyta smiling smiley

Ja dziś byłam pierwszy raz w pracy - nie było źle, myślałam, że nie wyjdę z domu, tak mi było smutno zostawić Karolinkę,ale dałam radę i ona też dzielnie się dziś spisała smiling smiley wybieram oczywiście przerwę na karmienie i wychodzę o godzinę wcześniej (o 15) więc szybko mi leci smiling smiley co nie zmienia faktu, że wolałabym być w domu z Mała , no ale niestety to nie możliwe.
Odpisuje co pamiętam smiling smiley
Aleksandra - jak mnie bolało gardło to psikałam tantum verde smiling smiley Zdrówka życzę smiling smiley
Anya - normalnie ale z ciebie szczuplutka laseczka - pełen podziw za wytrwałość :kibic: fajny blender to zaczynasz gotować dla Lenki?? smiling smiley o i Lenka się rozchorowała sad smiley biedna - oby szybko przeszło. A co do zdjęć to jak dla mnie to 100 wcale nie dużo - tez muszę zabrać się za wybieranie które wywołać smiling smiley bo mam już sporo Karolinkowych zdjęć a jeszcze nie wywołałam smiling smiley Polecam Ci fotojoker - często są promocje za 100szt - ok. 30zł i są naprawdę dobrej jakości smiling smiley widzę,że Magda też w tej cenie wywołuje smiling smiley
Kosiatka jaki zdolny Adaś smiling smiley
Madlen to Lusia już kosi kosi umie szok smiling smiley Mam nadzieję, że u Lusi to nic poważnego smiling smiley
Sosenka zdrówka dla Oleńki smiling smiley
Lenanie wiem czy już się udało z tymi obrazkami, musisz po prostu wkleić w treści posta ten link i gotowe smiling smiley fajny półroczniak - mały przystojniak smiling smiley
Aniwele - powodzenia w pracy smiling smiley a co to za praca -jeśli mogę zapytać??








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-01 22:57 przez Gosia26.

lena84 (offline)

01-10-2010 23:00:48

Poznań ( Okolice )
Gosia26 oj, wieże że było Ci ciężko zostawić Karolinkę i iść do pracy, ale dałyście radęradość A gdzie pracujesz? No i masz na tyle dobrze,że o 15 kończysz i śmigasz do córci


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze Słoneczko Kochane **Gracjanek** ur. 1 kwietnia 2010r. godz. 19:50, 3240g. 53cm
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.