ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

fantom (offline)

06-07-2010 17:28:56

Witajcie Kwietniówkismiling smiley

Wpadam od czasu do czasu aby Was poczytać i stwierdzam, że świetne babki jesteście smiling smiley
A dzieje się na tym Waszym forum, że hoho !!!!

Anyawro no strasznie wyglądają Wasze problemy z ząbkami. I dość wcześnie się pojawiły. Może na wszelki wypadek odwiedz pediatrę bo może to nie ząbki a gardełko albo pleśniawki? Jak Lena Ci je? Pytałaś mnie kiedyś czy możesz Malutkiej marcheweczkę już wprowadzić. I jak, udało się? Bo u mnie marchewka wywołuje panikę wielkie oczy Bez żartów. Dzisiaj dwa podejścia miałam-za drugim się udało. Ale pomagał mi syn i pies moody smiley
Sosenka z tymi fotelikami to prawdziwe utrapienie. Jak mój syn był malutki (obecnie 9lat) to też pocił się jak szczur. Normalnie cały do przebrania. I teraz widzę, ze dalej ten cholerny steropian wkładają w foteliki i dalej te dzieciaczki pocą się, że aż. A przecież klimy nie rozkręcisz na niską temperaturę bo to jeszcze gorzejsad smiley
Madlen, Anuszka święta racja-nie ma nic ważniejszego jak zdrowy Maluch. W dupę z niską wagą. Z czasem i tak zleci a zdrowia dziecka nic nie zastąpi. Ja chodzę z moją Jagódką na masaże i ćwiczenia do takiego ośrodka gdzie przychodzą dzieci niepełnosprawne. Dziewczyny ile ja się tam naoglądam!!!! Wracam do domu i ryczę. Dziękuję Bogu, ze mam zdrowe dzieci.
Magda menu na chrzciny mniam mniam-palce lizać. Daj przepis na kotlety.

Mam nadzieję, że nieobraziłyście się na mnie, że pozwoliłam sobie dołączyć do Waszego wesołego grona? Jeśli tak to walcie śmiało smiling smiley
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

06-07-2010 17:33:06

Anuszka, Sosenka - pisałam już kiedyś o wyższości wątku kwietniówek nad innymi smiling smiley ja to się naczytam czasem bzdur, że głowa mała grinning smiley dziecko z balonikiem

tak trzymać smiling smiley a za rok to jakiś zlot w środku Polski zorganizujcie winking smiley a chęcią przyjadę, żeby was na żywo poznać smiling smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

monika8700 (offline)

06-07-2010 17:57:40

Dziewcxzyny musimy się umówić za kilka lat i znowu będziemy dzieciaczki planować .. żeby następne forum uruchomić..winking smiley a forum kwietniówkowe jest rulezzzwinking smiley


Piszecie o ząbkach aż się tego boje... i współczuje Anya i Madlen . Każdą z Nas to czeka...

Fantom witamy ty z marcóweczek.??Tam też cisza jak w Majówkach.?? zanika wątek.?Ja niby majówka ale tutaj jakoś więcej się dzieje..winking smiley I dziewczynki takie fajne i pogadane..

Becia , Sosenka a u Nas taka sytuacja że moi rodzice sa rozwiedzeni i na chrzest mama spoko a ojciec przyszedł tylko do kościoła a potem cichaczem się zmył , nawet na obiad nieprzyszedł.. trochę mi sie smutno zrobiło ale... skoro mieli by sie przy stole zjeść to może i lepiej. ..

a tak apropo BECIA śliczna dziewczyna z Ciebie..winking smiley


Ja też zakupiłam haggisy ale jeszcze nie użyłam bo dostałam w niedziele od mamy w prezencie .. pieluszki z rosmana i też sa rewelacja... ! 42 sztuki za 15 zł!!




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

sylwiaf (offline)

06-07-2010 18:10:36

Sosnowiec
Magda-przepraszamsad smiley Infacol-tak nazywa się ten lek na wzdęcia.teraz sprawdziłam dokładnie na opakowaniu.Polecam.Stosujemy od tygodnia i duża rewelacja.Nie pręży się już Wiktoria,a wcześniej to była masakrasad smiley niby nie kolka ale bolesne pierdzioszkisad smiley Infacol jest w zawiesinie,wydawany bez recepty


[link widoczny po zalogowaniu]


Mamy już Wiktorię :-)

fantom (offline)

06-07-2010 18:11:33

Wy tak piszecie o innych pieluszkach a ja tylko Pampersów używam. A te dziady takie drogie!!!!
No to jakie pieluszki polecacie? I najważniejsze czy nie przesiąkają bokami.
Pamiętam jak syn był malutki to kupiłam jakieś tańsze pieluszki i cholera tyle prania po nocy miałam, że spowrotem do Pampersów wróciliśmy. Ale może po 9 latach coś się zmieniło?

Monika8700 super imię dla synka wybrałaś! Mój też jest Kubuś. A wszystkie Kubusie to extra chłopaki (tylko trochę zbyt gadatliwe) smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

06-07-2010 18:21:55

domi no faktycznieMr. Green
fantom ja też używałam do tej pory pamperów tylko i wyłącznie, ale ostatnio w tesco była mega promocja 128 szt za 49,90 i w sumie nie kupowałam w ciemno tylko pożyczyłam 3 od koleżanki, wypróbowałam, poradziłam się dziewczyn na forum zakupiłam.....i nie żałujęwinking smiley złe nie są, ale pampersy najlepsze bez dwóch zdańwinking smiley
sympatyczna zjazd jak najbardziej, musimy uczcić to że takie fajne jesteśmy i dzieci mamy takie czaderskie Wrocław zaprasza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-06 18:22 przez sosenka.

Anyawro (offline)

06-07-2010 18:28:01

uffff , Moja mała zasnęła oczywiście musiałam ja wykąpać bo nakupkała po same pachy - ma rozwolnienie wielkie oczy tzn kupka baaaaaaaaardzo żadka a przy Nan miała zawsze konsystencji plasteliny mozna powiedzieć, wyczytałam w internecie , ze przy ząbkowaniu moga pojawiac się biegunki.. niewiem juz sama co o tym myślec , oczywiscie do kąpania cała gębą się śmiała ,więc jakoś mi wynagradza to marudzenie.. ale nie ukrywam , ze dziś napłakalam się z nią.. sad smiley

Magda to super ten Twój teściu.. masakra , aż mi samej szkoda Twojego męza , bo jego to Pal licho , ale Marka szkoda.. ah no taki człowiek i co zrobić sad smiley alez masz przepyszne menuu.. !!! normalnie lepiej niz w jakiejś knajpie , zazdroszczę takich smakołyków smiling smiley Magda Ja nie wymagająca z pampersami , ale każde pampers miały boczki rozciągane a te jakoś nie i zwróciłam szybko na to uwagę , ale złe nie są ja tam sobie chwale wszystkie pampers grinning smiley jak dla mnie one są nie do pobicia , w sumie za 78 sztuk dziś zapłaciłam 36 zł więc w sumie nie tak drogo?smiling smiley a Lenka nocki bardzo ładnie przesypia , wogóle ładnie śpi nawet w dzien tylko jak się wybudzi to taka marudna i płaczliwa sad smiley

fantom a prosze , wcale nam nie przeszkadzasz smiling smiley co do marcheweczki to jeszcze nie podałam , ale podam za Tydzien myślę smiling smiley co do ząbkowania to szczerze mówiąc niewiem co to jest , ale jutro zadzwonie do Mojej pediatry , gorączki na bank nie ma , je mi naprawdę ładnie , wiec gardło odpada a pleśniawki? niewiem jak to wygląda nawet ,ale buźke w środku ma czyściutką , nawet nalotu na języczku nie ma.. na ząbki stawiam niestety..naprawdę nic przyjemnego , dziecko marudne nie do życia i Ja w sumie teżconfused smiley

domi Ty polonistko widzę , ze czytać nie umiesz na Twoim suwaczku tam jest napisane ze Igorek skończy za 8 miesięcy rok a nie , ze ma 8 miesiecy Mr. Greenmały grymaśnik:laugh_new:



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-06 18:32 przez Anyawro.

Anyawro (offline)

06-07-2010 18:30:24

sosenka welcome Wrocław ,zapraszamy :kibic:młody kozak

fantom używam Pampers , bez dwóch zdań najlepsze , na drugim miejscu stawiam huggis ,używałam i też superowe ,ale Pampers to pampers i są nie do pobicia,. Dada to dla mnie badziewie a na temat happy nawet się nie wypowiadam thumbs down

Anonimowy użytkownik (offline)

06-07-2010 18:34:21

anya a ja druga gapa hehe razem z domi
domi ty tez jesteś polonistką???

domi28 (offline)

06-07-2010 19:01:42

Mielec
Sosenka ty tez?grinning smiley
a no Anyu gapa tez ze mnie :d



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.