ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

Anyawro (offline)

06-07-2010 15:34:45

madlen Ja z Moją to bym w foteliku pewnie zajechała do Poznania i zpowrotem czyli max 3 h jazdy.. tez sobie nie wyobrażam takiej podrózy długiej , ale za rok juz co innego smiling smiley super , ze Lusia ma zdrowe bioderka , a ząbkowanie to masakra juz ledwo patrze na oczy sad smiley Jezu wspólczuje tej kobiecie , mi to by się juz życ nie chcialo jakbym niezdrowe dziecko urodziła.. to tragedia sad smiley

Anonimowy użytkownik (offline)

06-07-2010 16:00:39

hejkawinking smiley
no właśnie , lipa z tym wyjazdem, nie chce mi się jak cholera, tyle drogi, niby upocić się nie upoci Mała bo klima jest, ale to tez niezdrowo dla kręgosłupa tak siedzieć tyle czasu.. jeszcze jest opcja, że w połowie drogi , w kieleckim zatrzymamy sie na noc u Pawla babci, więc jakby na pół rozłożymy podróż...eh.. zobaczymy..
ach te kilogramy, jak mi waga stanęła na 75 to ani drgnie, masakra jaka jestem tłusta, dzisiaj wywaliłam do śmieci reklamówe fajnych ciuchów z nerwów, nawet sie nie bawiłam jak zawsze w rozdawanie po rodzinie , bo taka już jestem zniecierpliwiona, nawet kupić nic nie mogę z tych firm, co zawsze nosiłam
anya, madlen pewnie moją też niedługo zaczną zeęby męczyć, bo we wszystkim jest tuż tuż za waszymi, w końcu tylko tydzień różnicy między nimiwinking smiley
GosiaK daj znać jak tam ten wymaz wyszedł, my jesteśmy po kuracji antygronkowcowej w nosku, ale jutro robimy wymaz do kontroli, więc mam nadzieje, że go wykurzyłyśmywinking smiley
anuszka masz racje z tymi innymi wątkami, czasami to dosłownie aż się powstrzymuje, żeby coś skomentować, śmiech na sali
ja chyba dłużej poczekam z drugą dzidzią.... normalnie tak kocham to moje Słonko, że niewiem jak podziele uwage między nimi....
co racja to racja, zdrowe dziecko to najwazniejsze, nie zapomnę tych twarzy ludzi błąkających się po korytarzach erki dziecięcej i patologii noworodka, które musiałam przemierzyć żeby dojść do Oli, jak miała zapalenie ucha... normalnie te dźwięki do dziś mi się śnią po nocach... respiratory, materacyki oddechowe, pośpiech pielęgniarek...masakra

Magda (offline)

06-07-2010 16:19:20

ANya aż porównywałam z aloesem i sleep and play i juz wiem o co Ci chodzi. Masz rację te sleep nie rozciągają się, ja nawet wcześniej nie zwracałm na to uwagi . Ależ Ty wymagająca pampersowo jesteś . To dada nawet się rozciągają, a sleep nie .
A Ty nie płakuniaj , niestety Lenka musi się troszkę pomęczyć, żeby później móc uśmiechać się zębną buziunią . A w nocy grzeczna jest ???
Anuszka pisz co to za wątek to i ja podejrzę . My też podczytywane jesteśmy .
GosiaK to Ninka biedulka dziś się wypłakała . Malusio waży. Ja ważyłam Błażeja to ma 6400 . Gosia ten mój wygląd to wcale nie taki świetny, a jeszcze wczoraj doprawiłam się i ścięłam włosy - za krótko - i wyglądam, jak półdupek zza krzaka i to kur... przed samym chrztem ...
Śliczne szatki. Ja też ze swojej jestem baaardzo zadowolona. Tylko ja kupiłam samą szatkę bez świecy, nie wiem, jak u Was, ale u nas to chrzestny kupuje świecę na pamiątkę.
Madlen i Lusia biedna ząbkuje boleśnie - to się zgrały z Lenuszką. A te krostki to od ząbkowania ??? Bo od wczoraj i Błażej jakiś obsypany jest . Boże biedna ta kobieta co urodziła chore dzieciątko. Ja muszę się przyznac, że jak urodziłam Błażejka to wcale się nie cieszyłam, małam jakieś głupie podejrzenia, że będzie chory :use_hammer:. Kilka razy pytałam czy napewno jest zdrowy :whipping:.
Menu tak jest zrobione, żeby w niedzielę nie trzeba było za długo stać przy kuchence - jedynie usmażenie kotletów zajmie sporo czasu, a reszta będzie robić się sama LOL : żurek z białą kiełbasą, kotlety z piersi zawijane z serkiem szczypiorkowym, surówka z pekińskiej, a później na ciepło tylko udka faszerowane warzywami i strogonow, no i wędlina pieczona - schab, karkówka, boczek, pasztet z drobiu, galareta, galantyna, ryba po grecku, jajka w majonezie, śledzie w oleju, sałatka pieczarkowa, gyros i tzatziki, ogórki i pomidory z naszej folii i ogórki małosolne. Ciasta zamówiłam dwa - toffi z bitą śmietana i jeszcze jedno nieustalone jakie - pani ma dzwonić do mnie, tort owocowy, mama upiecze sernik i szarlotkę i to chyba wsio winking smiley. Nic dukanowego cool smiley. Gości będzie coś koło 24 osób - kochany teść chyba nie przyjdzie , bo ... nie da rady ... - bez komentarza - ale do swojego szwagra, który mieszka troszkę dalej niż my - to dał rady na imieniny zaczłapać . Takiego człowieka to tylko . Choć on mi w sumie do szczęścia niepotrzebny, ale męża mi szkoda .


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-06 16:22 przez Magda.

Anonimowy użytkownik (offline)

06-07-2010 16:31:07

no ja pierniczę Magda ten twój teść jakiś dziwny, niech spada na drzewo, a jak przyjdzie powiedz że się nie zmieści a on widział chociaż Błażejka??menu niezłe, szczególnie ciekawie brzmią kotlety z z serkiem szczypiorkowym, musze wypróbowacwinking smiley
a ja kupiłam te huggiesy i muszę przyznać , że sa całkiem całkiem ale oczywiście pamperom nic nie podskoczy
musze się pochwalić, że Olka chwyta zgrabnie grzechotki i równie zgrabnie wali się nią po głowie

Magda (offline)

06-07-2010 16:40:37

Sosenka czy widział wnuka - hmmm - widział, jak Błażejek miał prawie 2 m-ce !!! I to my pojechaliśmy do niego, bo nas teściowa zaprosiła - jakby nie ona, to pewnie by go do tej pory nie widział. Ja już go nawet nie liczę, jako gościa i miejsca mu naprawdę zabraknie LOL. Ja jeszcze robiłam te kotlety z serkiem topionym ziołowym (chochland), tylko trudno go u nas dostać, więc tym razem dla odmiany jest szczypiorkowo-cebulowy.
To Ola zdolna dziewczynka , ale czemu siebie po główce stuka . Taki wyjazd rozłożony na 2 części to zdecydowanie łatwiejszy będzie do przeżycia.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Becia89 (offline)

06-07-2010 16:48:42

Sochaczew
Jak tak czytam o tych przygotowaniach na chrzciny i pomyśle że nie długo mnie to czeka aż mi sie odechciewa wszystkiego. Magda to masz teścia,ja za to mam taka sytuacje z moim tatą. Moi rodzice są po rozwodzie już tak 4lata i jak rok temu był mój ślub to przyszedł tylko do kościoła nawet na błogosławieństwo nie przyszedł,a wnuczki to jeszcze na oczy nie widział ma do mnie telefon to nawet nie zadzwoni a ja pierwsza nie zamierzam sie odezwać to na chrzcinach też jego sie spodziewam!




[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-06 16:49 przez Becia89.

Anonimowy użytkownik (offline)

06-07-2010 16:49:52

Magda co za gad.. coś mi się przypomniało a propo's teściów... mój tez nie lepszy, na chrzcinach nie mógł wysiedzieć, bo akurat mecz anglia-niemcy rozgrywali i on musiał zalec na kanapie i piwkować, jak zresztą codzień. ..aż Paweł się wkurzył i mu powiedział:"to nic że chrzciny pierwszej wnuczki, którą i tak rzadko będziesz widywał, ważne że mecz leci, którego tak będą powtarzać!!" no to się przymknął na chwile.Zdecydowanie mój teść tez jest z innej planety aaa, najważniejsze że wyskoczył z tysiąca, więc jestem usatysfakcjonowana choć troszkiwinking smiley
uciekam, bo jakieś żale się zaczynająwinking smiley

Anonimowy użytkownik (offline)

06-07-2010 16:53:57

kurna franek o co chodzi z tymi napisami gliterowymi??? miałam napis Oleńka, to mi sie teraz na glitery zmienił...

domi28 (offline)

06-07-2010 17:04:39

Mielec
GosiaK podobne mi dzis przyszlo i jestem zadowlona zamowilam w niedziele wieczorem a dzis juz mialam juz pokazuje jakie ja zamowilam - ladnie szatka jest wykonczona i bralam w kolorze zlotymsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

domi28 (offline)

06-07-2010 17:08:54

Mielec
Sosenka to zobacz u mnie na jednym pasku nagle wyszlo ze Igorek na 8 miesiecy grinning smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547350, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.