ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

Becia89 (offline)

20-07-2010 16:15:46

Sochaczew
Anya boska jest Twoja Lenka jak ładnie ubrana,rzeczywiście jaka już mała gondola ma w niej ciasno.A spacerówka jest spoko tylko lepiej jakby na leżąco była,to Lenka już tak siedzi sztywno?




[link widoczny po zalogowaniu]

monika8700 (offline)

20-07-2010 16:30:27

Aha zapomniałam wam napisać byłam dziś w Biedronce i jest 4-pak husteczek nawilżanych DADA za 11.99 więc wychodzi po 3 zł za paczkę Opłaca się straszniee a są fajnewinking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Magda (offline)

20-07-2010 16:47:58

Anya galopy to jest idealne określenie pasujące tez do Błażeja, ależ mnie denerwuje w nocy te jego walenie nogami. Podnosi nogi do góry i z całej siły opuszcza, a ja podskakuję co chwila na łóżku diabełek i o spaniu mogę pomarzyć. Twój Michał biedny nie wyspał się dziś do pracy, Lenka dała czadu nocnego the finger smiley. To Ty w dzieciństwie sporo się nachorowałaś zaskoczony, ja też chorowita byłam, ale chyba nie aż tak. Anyu ze mnie się śmieli w rodzinie, że powinnam kamienie w kieszeniach nosić, żeby mnie wiatr nie porwał LOL.
Domi ja CHYBA też dziś okres dostałam wielkie oczy, miesiąc temu też jakieś krwawienie dwudniowe miałam i to chyba taki mini okres był diabełek - już sama nie wiem szaleniec. Ja coś czuję, że z Błażejem nie moglibyśmy pozwolić sobie niestety na takie wojaże - niegrzeczny czortek z niego, ale Igorek to urodzony podróżnik the finger smiley.
Anyu oj Lenka wcale nie taka malutka, też ledwo mieści się w gondoli the finger smiley i nie wygląda na kruszynkę, ale na zdjęciach zupełnie inaczej zapewne wygląda niż w rzeczywistości - mi się wydaje, że Błażejasty to na zdjęciach, jak kolosik wygląda, a w realu nie aż taki duży jest. A jak Lenka wystrojona - chyba padnę, te legginsy - zawaliste zaskoczonythe finger smiley - świetna jest. Na pierwszy rzut oka to mogę stwierdzić, że ma identyczne generalskie oczęta zaskoczony. W spaceroweczce też ładniutko wygląda :joliecouette:.
Anyu Błażej przygląda się właśnie swojej karuzeli i zachowuje się, jak Lenka, aż wstałam popatrzec na niego, tak się rycholi w głos aż się krztusi :laugh_new:.
Monika ja jeszcze trochę ze spacerówką się wstrzymam (tak myślę), na podwórku go tylko w niej wożę i to nie za długo. Dopóki go nie ciągnie do siadania to niech sobie leży winking smiley.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

lena84 (offline)

20-07-2010 17:12:29

Poznań ( Okolice )
Magda z Błażejka to naprawde duży chłopak i bardzo bodobny do tatusia
Anya twoja Lenka też duża kobitka, w gondoli się już prawie niemiesci i jaka śliczna z niej laleczka
Domi to się troch nerwów najadłaś, ale napewno daładyś sobie rade z dwójeczką;-)chłopiec w łóżeczkudziewczynka w łóżeczku

Ja na spanie Gracjanka nienażekam, bo bardzo ładnie przesypia Nam nocki, z regóły jak zaśnie ok.20-21, czasem 22(ale zadko) to śpi do ok.6 rano. Ale kiedys tak kolorowo niemiałam znjego spaniem...... Dzisiaj u Nas bardzo fajny dzionek, jest chłodno i przyjemnie, Gracjanek spał na dworze ok.2.5godz. i to bez bujania wózkiem-jestem wszokuprzewracjący oczamiBo z regóły jak przestane bujać wózek, to gracuś się budzi!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze Słoneczko Kochane **Gracjanek** ur. 1 kwietnia 2010r. godz. 19:50, 3240g. 53cm

madziorek103 (offline)

20-07-2010 17:51:09

stalowa wola
witajcie kobietki!
Ja tak doslownie na chwilke
LUKASKU wszusykiego dobrego rośnij zdrowo rodzicom!!smiling smiley
gosia anya kingus magda a szkoda gadac na te jedze pierd***....
anyaLenka normalnie drobinka z niej!!! aha pytalas sie kiedys o moj wozek to ja mam DEXTER moze byc ale ja juz sie wkurzam na te KOLUMBRYNE cholerna i za rok zmieniam na Xlandera pierdziele
A dzis skwar u mnie ze hej poza tym od 3 dni polowalismy z moim madrym na jakis wentylator i tylko dzis w castoramie dowiezli normalnie jak sie rzuilam na niego to bym mogla pobic jakby ktos go dorwal pierwszywinking smiley
Oki moze bede pozniej Buziaczki!!!:*


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Anyawro (offline)

20-07-2010 18:30:22

Dziękuje w Imieniu LENKI :joliecouette:

Monika dobrze wiedzieć o promocji Dada chusteczek , bo naprawdę się opłaca.. Moja Lenka nie ma wrażliwej skóry i biorę jakie popadnie smiling smiley

Magda nasze dzieci tak jak mówisz zupełnie inaczej w rzeczywistości niz na zdjęciach wyglądają smiling smiley a Błażejcio nie jest w sensie duzy gruby tylko duży chłopczyk z Niego jak na swoje 3 miesięce ja bym mu juz dała z 5 młody kozak , Lenka ma Generała oczka? O Matulu Ty mnie załamuj , generał ma skośne i brązowe , przepraszam CZARNE!!! jak diabeł :confused: oczy ma Michała , jak tylko sie urodziła to widziałam ze ma po Nim , no i tak juz zostanie , bedzie miała Niebieskie i duże. Liczyłam ze po mnie odziedziczy , ale mam słabe geny coś widac , a Michał ma znowu oczy po Matce swojej tak wiec z Generała ma tylko usta LOL , co do Karuzelki to Ja cały czas potwierdzam ze warto kupić taką fajną i droższą , chciałam tą rainforst zakupić bo w tej cenie była co i ta Tiny Love , ale z tej jestem też mega zadowolona , Lenka piszczy do Niej , guga , nawet pojękuje.. normalnie rozwija się dzięki Niej młody kozak Te podnoszenie nózek do góry to masakra , Moja tak nimi rzuca w nocy ze czasami az mnie trafia.. a juz nie wspomnę jak potrafi się przemieścic w łózku , dziś jak lezała to się obudziła w poprzek LOL do tej pory się zastanawiam jak ona to zrobiła wielkie oczy czasami sie boję ze ją przygniotę w nocy bo czort jeden wie gdzie ona zaemigruje w nocy z tym galopowaniem LOL młody kozak a co do tych leginsów to one są na 6 miesięcy a powiem szczerze , ze ledwo jej na dupę zakładam , moze gdyby nie pampers to ok a tak juz coraz cięzej mi się je zakłada , nie mam pojęcia jak te ciuszki są szyte przewracjący oczami

beciaMoja Lenka potrafi siedziec juz sztywno ale tylko z Moją pomocą , ale głowka juz od dawna jej sie nie giba na wszystkie strony smiling smiley

I jeszcze raz Lenka

Anonimowy użytkownik (offline)

20-07-2010 18:46:33

ale ta Lenuszka fajowawinking smiley ja niestety nie widziałam Szanownego Generała, więc nie mogę ocenić czy ma jego usta czy nie , ale z całą pewnością mogę stwierdzić, że będzie laseczka jak jej mamcia na milion procent

Magda (offline)

20-07-2010 19:04:56

Anyu na tym pierwszym zdjęciu jakoś tak Lenki oczka skojarzyły mi się z generałowymi - wiedziałam , że popsuję Ci tym humor cool smiley. ALe na tym ostatnim zdjęciu to już nie są oczęta generałowe - śliczne ma oczka zaskoczony, duże, mądre i ta obwódka jaka ciemna wielkie oczy. Mój ma niebieskie, ale takie jasne , jak niebo LOL. Mój w nocy też zaczął przemieszczać się po łóżku, kładę go z brzegu łóżka i chyba zacznę od ściany, bo niedlugo znajdę go na podłodze zaskoczony. Ostatnio spałam w nogach :laugh_new: moich panów - bo jeden mi chrapał do ucha, a drugi tak się położył, rozłożył rączki, że zajął pół łóżka i dla mnie miejsca już nie bylo :laugh_new:, ale jak leżałam w nogach to niestety Błażej litości nie miał i cały czas stukał mnie swoimi girkami :laugh_new:. Widzę że Lenka i Błażej podobni do siebie z zachowania the finger smiley. Rozmiarówka niektórych ubrań czasami jest beznadziejna, rozmiar rozmiarowi nierówny. Dla Błażeja czasami zakładam ubrania na 74 cm, a czasami body na 56 i są idealne zaskoczony
Lenka już siedzi sztywno zaskoczony, mój nawet nie ma zamiaru, jak biorę go za rączki to nawet nie ma pojęcia co ma robić , ale ja w sumie rzadko to robię i go nie zmuszam do podnoszenia. A głowa jeszcze mu lata i nie wiem czy powinnam zaczać się martić przewracjący oczami.

Tak mi się przypomniało, że ostatni okres przed ciążą miałam - 12 lipca, wątek kwietniówek założyłam 12 sierpnia, a urodziłam 12 kwietnia - dokładnie w 9 m-cy po okresie zaskoczony. Same 12 - tki zaskoczonythe finger smiley

Lena Twój synek też sporawy jest. A TY go karmisz karmienie piersią? Śpioch z Gracjanka - zazdroszczę takich małych śpiochów. Mój w dzień śpi 30 minut bez telepania, a później telepotać trzeba i to czasami nie pomaga i nie chce spać. W nocy kiedyś spał pięknie, teraz mu się odmieniło, nie wiem czemu - może przez te upały często się budzi i chce popić karmienie piersią.

Madziorek ja normalnie mam polewkę z Twoich postów LOL. Dobrze, że polowanie się udało i nie masz nikogo na sumieniu the finger smiley.

A gdzie Madlen się podziewa ze swoją Laureczką przewracjący oczami ?

Błażejek już wykąpany i zasnął na łóżku przy karmienie piersiązaskoczony - już dawno tak nie zasypiał, obawiam się, że to sen nocny i pobudka na dzień dobry pewnie będzie koło 2-giej szaleniec.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-20 19:08 przez Magda.

Anyawro (offline)

20-07-2010 19:32:19

Magda Moja Lenka ma oczy tez niebieskie , ale tak ciemne jak na zdjęciu to nie , zdjęcia troszkę oszukują LOL Boziu Błażej śpi z brzegu łózka? Moja od ściany , bo dawno by juz była na podłodze on się tak rzuca ze az strach ją zostawiać samą zaskoczony Moja od niedawna sztywno siedzi , może od jakiś niecałych 2 tyg , i z ta główką tez od 2 tyg tak więc nie masz co się martwić , no i jak ją postawię na nogi to ona się trzyma na nich wielkie oczy usmiałam się z Twojego spania w nogach LOL i rozmiarówki 56 LOL toż to wszystko szyte jak na Błażejka , on rośnie z ubrankami młody kozak Ja mam jedno body 56 i wiem ze juz za małe bo nie mogłam dopiąc a zakładam jej ciuszki czasami na 9 miesięcy , bo wydają mi się małe i jak ubieram to pasuje zaskoczony Magda 12 stka to jakaś Twoja liczba na to wychodzi grinning smiley Ja okres ostatni miałam 27 czerwca młody kozak a teraz mam co miesiąc 13 nastego szaleniec

Madziorek Ty to dobra jesteś LOL no ludzie teraz jak sępy na wszystko co chłodzi się rzucają :laugh_new:


a ja dziś z Michałem jak wróci z pracy mam zamiar obejrzec film , mam 3 polskie filmy , REWERS , WSZYSTKO CO KOCHAM I GALERIANKI , Rewers to jakiś starodawny więc odpada.. ten drugi z lat 80 tych więc może Michałowi podpasuje a ten trzeci to o jakiś pustych lafiryndach nastolatkach co szukają pon galeriach sponsorów więc odpada chyba nie lubie takich durnowatych filmów thumbs down

fruzia (offline)

20-07-2010 19:37:41

dielheim/szczecin
witam
Lukasku-wszystkiego dobrego...
Magda,naprawde Blazejek-jest ogromny,i w tej spacerowce jak pol roczne dziecko wyglada,a Lenka tez slicznie wyglada w swojej spaceroweczce,i wcale nie wydaje sie taka drobna...
my dzisiaj bylismy na pierwszym szczepieniu,bo tu tak robia jak dziecko konczy 3-m-ce,dostala 6w1 i na pneumokoke
wazy 6900 i ma 65cm-nie wiem czy to duzo czy malo porownujac wasze bobaski,co niektore kolosiki
[link widoczny po zalogowaniu]
laleczka z rana


[link widoczny po zalogowaniu]
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.