ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

Zanetka (offline)

12-07-2010 20:26:32

Stargard
Błażejku,Roberciku wszystkiego najlepszego milusińscy z okazji 3 miesiączkaurodzinowe baloniki
Ale naskrobałyście nie pamietam co mialam każdej odpisać:-(
Magda!Infacol dawalam przy każdym jedzeniu potem zmniejszalam dawki ale pierwszy tydzien dawalam non stop.A Gdzie Ty masz tą oponke bo ja nie widzę?Ja też chyba wezmę tą 5w 1 +meningokoki
Anuszka!śliczna szatka bardzo mi się podoba i świeca też:-)Robuś duży kawaler i podobny bardzo do Ciebie.
KINGUS!Śliczne masz dzieciaczki :-)i Ty też super wyglądasz:-)
sosenka!Ale ta Twoja Ola to ładna dziewczynka:-)
Szczerbinka!To super,że pojedziecie nad morze do spacerków polecam Kołobrzeg:-)
Pana Mondralińskiego zostawiam bez komentarza!!!
Dziękuje za pochwałę zdjęć Alusia:-)
Uciekam go kąpać pa pa


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

KINGUS78 (offline)

12-07-2010 20:32:40

Wroclaw/Anglia
Anya jest taka szansa ze mnie kiedys widzialassmiling smileyw koncu jestesmy z tego samego cudownego miastathe finger smiley
moj Oli wlasnie na mnie nakrzyczal i teraz lezy mi na raczkach i wpatruje sie we mnie moj slodziaksmiling smiley


Kinga
[link widoczny po zalogowaniu]

ssylwia (offline)

12-07-2010 20:46:42

Kraków/Wieliczka
Oh my good, ale dyskusja mnie ominęła, jak przeczytałam wypociny tego kogoś to od razu pomyślałam że ten ktoś urwał się z jakiejś sekty (może hari kriszna albo coś podobnego) a może chodzi po domach z ciekawą lekturą i opowiada jak wychowywać dziecko, kto wie.
Ale MAGDA, ANUSZKA i KINGUSIA zmiażdżyły mi podzespoły. Uśmiałam się że hej, przynajmniej ten ktoś wprowadził trochę śmiechu w nasz wątek. DZIĘKUJEMY CI.

SOSENKA jaki kolor oczek ma Oleńka, bo wydaje mi się że jest troszkę podobna do mojej Lenki.
KINGUSIA a gdzie zgubiłasz Najstarszego synka, chyba Barusia o ile dobrze pamiętam, super dzieciaczki.

Lenka już śpi od 30 minut i pewnie obudzi się jak zwykle między 2 a 4 w nocy. Mam mnóstwo prasowania ale chyba poczekam aż się nieco ochłodzi, bo się roztopię przy żelazku.


[link widoczny po zalogowaniu]

KINGUS78 (offline)

12-07-2010 21:05:25

Wroclaw/Anglia
Ssylwia Moj Bartek to jeszcze do szkoly chodzi bo oni tutaj maja 6 tygodni wolnego w lecie ale za to wiecej w ciagu rokusmiling smiley
Anya dzieki za zaproszenie na nk.plthe finger smileyPozwolilam sobie obejrzec zdiecia i komentarz mam jeden!!Sliczna Kobietka z Ciebiethe finger smileyBez kituthe finger smiley


Kinga
[link widoczny po zalogowaniu]

Anyawro (offline)

12-07-2010 21:13:43

Kinguś DZIĘKUJE , Ja w trakcie oglądania jestem Twojej Galerii, tyle tam zdjęc , ze hej a tej Grecji to Ci zazdroszczę no i podrózy poślubnej w takie piękne miejsce grinning smiley

domi28 (offline)

12-07-2010 21:29:35

Mielec
Witam!
Jeszcze raz dziekuje za pochwaly tak jak pisze KINgysia zaspokajam wlasna przonsc grinning smileyposzłooo! a zeb jej zaspokoic to powiem ze bardzo ladnie wyglada i ma nienaganna figurkesmiling smiley
GOsia26 pytalas kied bede wprowadZac jedzonko mysle ze w dniu kiedy skonczy 4 miesiace podam jakis soczek albo cos ze sloiczka powoli na raty ze jak cos go uczuli zeby wiedzic cosmiling smiley
Olask dzieciatka piekniutkie i chyab do Ciebie podobne - tam mi sie wydajesmiling smiley
Anyu tez dzis ledwo dycham HELP!!! mam dosc tej patelni niech sie ochlodzi ale nie pada!!!
I juz nie wiem co pisac aaaa juz wiem wkoncu poznalam dzis tescia- dziwny gosc i nie bylo o czym gadac nic dziwnego jak wyjechal w pzidu na 11lat! Przyniosl prezenty dla Igorka - fajne ciuszki i kosmetyki i bylam w szoku jak bralk go na rece odwaznie i do niego gugal grinning smileydziecko z samochodemdziecko ze smoczkie - old style



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

Anyawro (offline)

12-07-2010 21:32:59

domi uśmiałam się z Twojego teścia LOL no to chłop się postarał , ważne ze z pustymi rękoma nie przeszedł grinning smiley o jakiej Olask piszesz ze dzieci do Niej podobne?

fantom (offline)

12-07-2010 21:52:59

A ja już myślałam, że nasz chomik odszedł do Krainy Wiecznych Łowów. Patrzę a ten leży taki wyciągnięty wielkie oczy Myślę sobie PADŁ sad smiley Ale obserwuję i co widzę? Ogon mu się rusza!!!! Żyje!!!! Tylko biedakowi gorąco!!!!

Na pleśniawki Tantum Verde do psikania-pomaga natychmiastowo!!!! Sama sprawdziłam.
Domi no to można powiedzieć, że jakieś podejście teść do dzieci ma. Dobrze, że do niego podszedł a nie obserwował z odległości.
Kinguś śliczna mamusia i śliczne dzieciaczki. Masz piękną cerę. Można wiedzieć ile masz lat i jakiego kremu używasz? smiling smiley
Sosenka pięknotka Mała Olcia.


[link widoczny po zalogowaniu]

efas (offline)

12-07-2010 21:53:57

Police
Witajcie...
Pan Mądraliński lepiej niech więcej się nie wypowiada na temat wychowywania dzieci, bo każda z Nas będzie robić to co uważa za słuszne. A na pewno nie będziemy brały przykładu z niego i jego żonki.
Sosenka ale Oleńka ślicznasmiling smiley
Błażejku, Robciu wszystkiego naj z okazji ukonczenia kolejnego miesiącaurodzinowe baloniki
Oj tyle napisałyście, że nie zdążyłam wszystkiego nadrobić. Ale mam nadzieję, że mnie rozumiecie....
Wiktorek jest w dobrej kondycji (jak to określiła Pani doktor). Niestety ma niska hemoglobinę i CRP nie chce nam spaść do normy... Na razie czekamy co z hemoglobiną i jeżeli nie pomoże lek, który dostał to trzeba będzie przetoczyć mu krew. Juz ma oznaczoną grupe kwi, więc w razie czego to trzeba będzie mu podać. Ja mam oczywiście nadzieję, że wszystko wróci do normy...
Także dalej prosimy o trzymanie kciuków a Wiktorek dziękuje za wszystkie dobre słowa od e-cioteczek:joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gosia26 (offline)

12-07-2010 21:55:11

Sosenka Oleńka mała modeleczka smiling smiley prześliczna dziewczynka smiling smiley
Kingus no żeby aż tak się chwalić dzieciaczkami - przecież to nie wychowawcze smiling smiley śliczne te Twoje pociechy smiling smiley
Becia89 Karolince najpierw zaczęły się plątać włoski z tyłu potem, zrobił się taki jakby puszek, a teraz troszkę się wytarły - tzn nie ma łysej główki smiling smiley ale zdecydowanie włoski z tyłu są krótsze smiling smiley no ale co się dziwić macha tą głową jak szalona w lewo i prawo, to się powycierały smiling smiley
Ssylwia ja też mam całą kupę rzeczy do prasowania sad smiley ale jak zrobić w taki upał??
Domi właśnie miała pytać jak tam Twój teść smiling smiley to Igorek polubił dziadka hi hi smiling smiley ciekawe kiedy go znów zobaczy???
A co do jedzonka to sama się zastanawiam, kiedy zacząć - ale kurcze moja mała tylko na cycu. Tak jak już kiedyś pisałam, na pewno nie będę czekała do skończenia 6m-cy, bo jak Karolcia będzie miała równo pół roczku planuje wrócić do pracy, więc muszą ją wcześniej nauczyć innych smaków smiling smiley
Właśnie chciałam pisać, że na pleśniawki Tantum Verde ale Fantom mnie wyprzedziła smiling smiley

Dziewczyny zmiażdżyłyście tego kolesia!!!




Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546300, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.