ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

jestesaniolkiem (offline)

25-05-2010 14:13:44

Poznań
ja rodzilam na polnej i fakt, opieka pierwsza klasa.... smiling smiley
ojjj warto bylo tongue sticking out smiley, ale jak narazie nie chce drugiego dziecka

anuszka Niko tez ta charczy strasznie i pediatra nasza powiedziala ze tak moze byc i to nic zlego...

celinka a ty tez bedziesz wszamac te salatki i miesiwa, czy jestes mama karmiaca cycem??




[link widoczny po zalogowaniu]

jestesaniolkiem (offline)

25-05-2010 15:03:31

Poznań

prosze Nynek w drugiej dobie smiling smiley
Celinka to jak Niko usnie to ci napisze przepis na salatke kurczak gyros mniami tongue sticking out smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

jestesaniolkiem (offline)

25-05-2010 15:05:18

Poznań
syn mi wylysial kochane grinning smiley szoook tongue sticking out smiley
wszystkie wlosy nad czolem stracil.....




[link widoczny po zalogowaniu]

Anyawro (offline)

25-05-2010 15:45:02

witam smiling smiley

u nas spokojnie jak narazie , zadnych problemów itp z Lenką , marudna tylko jak za długo ma okres czuwania chyba smiling smiley dziś wpłynęlo nam becikowe po miesiącu od złożenia papierów, hańba! dziecko z procą mi strasznie zaczęły włosy wypadać , musiałam dziś kupić dobrą witaminę jeszcze dojdzie do tego ,ze wyłysieję :confused: aaaaa i jeszcze coś = Generał skończył z Jagodą , stwierdził , ze to Nimfomanka smoking smiley

Magda no nie mogę z tego światła LOL , co do koloru łazienki , to a i owszem i beż jest , ale z bordo smiling smiley ten przepis na sałatkę pieczarkową zrobię jeszcze w tym tyg jak dobrze pojdzie.. grinning smiley tylko ten majonez mnie załamuje , zaraz sobie przeliczam ile to mnie km kosztuje LOL sos Tzatziki idealny do grila i mięs tak jak mówisz , u nas pochłaniany w mgnieniu oka grinning smiley widzę, ze Błazejek Kocha juz smoka , i dobrze w sumie smiling smiley Moja za nukiem tez strasznie - gorzej niz za aventem wielkie oczy a Broń Boze zeby jej wypadł , bo wpada w histerię dziecko ze smoczkiem co do Maty , to cena z Tiny Love mnie załamuje troszkę sad smiley Michała tak namawiam , mówię mu ze to na dzien dziecka , moze taką kupimy A jak nie to z fisher price - rainforst ciutkę tansza jest od tej, a no i jeszcze cały czas poluje na karuzelkę taką jaką chciałam , ma juz trzy , ale nie podobają mi się ani trochę..

szczerbinka super Laska jesteś i tyle ! smiling smiley

zanetka śliczny aluś i Ja powiem szczerze,ze do Ciebie widze podobieństwo

jestesaniołkiem współczuje takiego porodu sad smiley

anuszka oby nic Robusia nie złapało.. trzymam kciuki,..

a Gdzie nasza Olask??

Anuszka2106 (offline)

25-05-2010 16:12:51

mmm dziewczyny ale pokusiłyście tymi sałatkami,którąś pewnie zrobie jeszcze dziś smiling smiley pyszności smiling smiley
anyawro nimfomanka :laugh_new: klękajcie narody LOL to generał ma szczęście haha smiling smiley
jestesaniolkiem o właśnie o polnej słyszałam, moja znajoma rodziła tam bliźniaków.. no niestety poród porodowi nierówny jedna "wypluje" szybko a inne się nacierpią niemiłosiernie, mimo wszystko warto smiling smiley
celinkamam dobry przepisik na sałatkę z tuńczyka z puszki z majonezem, ryżem i ketchupem warstwową, dawno jej nie robiłam i muszę znaleść przepisik to ci napiszę

a lekarza jak nie było tak nie ma i na horyzoncie nawet nie widać.. a jutro jedziemy popołudniu na szczepienie, kupuję tą 5 w 1 , pytałam cioci pielęgniarki, odradza tą 6 w 1 ze względu głównie na wysoką cenę mówi że nie warto. jutro zobaczę ile mój niuniuś przybrał na wadze od narodzin smiling smiley

anilewe17 (offline)

25-05-2010 16:32:21

Sierakowice
witajcie dziewczyny

ja mam mały problem, wydaje mi się, że mały je za dużo, a teściowa dziś naładowała mi do łba, że tylko rozciągam mu żołądek tym mlekiem i później bezie miał wielki wór i będzie dużo jadł, no i będzie gruby!!! dzi po nocy czyli 22-6 zjadł 220 ml mleka i 50 herbaty potem 120 i 90 teraz ciągnie 60 i tak wkoło Macieju, nie wiem czy zmienić mu mleko ????

byłam na uSG bioderek - PRYWATNIe bo u nas trzeba czekać 2 miesiące a to już za późno

rozmawiałam dziś z babcią mojego męża mówiła że jej koleżanka od 3 m.ż. podawało dziecku 2 utarte z cukrem żółtka - wyobrażacie sobie ???

Magda, Żanetka, Szczerbinka Wy Lasencje kto by pomyślał, że rodziłyście ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Ewelina i Maciuś

Martusia88 (offline)

25-05-2010 16:43:57

Lyski
Anuszka2106 najlepszy do tej butelki jest z canpola i pasuje do buteleczki smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

anilewe17 (offline)

25-05-2010 18:06:14

Sierakowice
Celinka ja Ci polecam sałatkę owocową u nas na chrzcinach zrobia furrorę i nazwano ja małpim żarciem

musisz miec dużą szklaną mise

na dno sypiesz warstwami: ciemne winogrona, brzoskwinie, jasn winogrona, mandarynki, banany, kiwi, pomatańcze, ananas i tak na przemian, na koniec to wszystko zalewasz syropem z brzoskwiń i ananasów, pycha !

a tego Pana znaleźliśmy na tawie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


taki jestem duuży

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


chcę kupić małemu karuzeke, czy możecie mi coś polecić dziecko z grzechotką


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Ewelina i Maciuś



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-25 18:08 przez anilewe17.

jestesaniolkiem (offline)

25-05-2010 18:18:57

Poznań
Niko wisi na cycu juz ktoras godzine...
aaaaaa wlasnie sie usmiecha jak do niego mowie grinning smileyDDD!!!




[link widoczny po zalogowaniu]

Anuszka2106 (offline)

25-05-2010 18:32:17

martusia88 tak przekładałam też z canpola smoczuś, u nas chyba problem tkwi w dziurce, wydaje mi się że za mała jest i dlatego wolno leci i się zatyka. przerzuciliśmy się z powrotem na lovi smiling smiley
anilewe jak pięknie, ta zieleń smiling smiley mój też trąbi dużo, co 2 godziny ostatnio po 180 doi grinning smiley ale jak nie dawać jak krzyczy i widać że głodny
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.