ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

Magda (offline)

27-02-2010 22:09:18

Anya, a czemu w końcu na x-landera się zdecydowaliście ??? O, siostra to napewno już się starać nie będzie o kolejne ciąża, choć ja bym chciała, żeby miała jeszcze dziewczynka w łóżeczku.
Dzięki siostrze trochę pieniążków zaoszczędzimy, myślałam, żeby przeznaczyć je na płatne szczepionki dla chłopiec w łóżeczku. Ale jak mówię o płatnych i dodatkowych szczepionkach, to na moją siostrę działa, jak płachta na byka szaleniec- niestety ona jest przeciwniczką takowych eye rolling smiley. Nawet nie będę pisać czemu - absolutnie nie chodzi tu o pieniążki. Już mam mętlik w głowie, a czasu na decyzję dużo nie zostało płacz.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Magda (offline)

27-02-2010 22:16:57

Kowalczyk złoto, aż mi się ręce trzęsą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbs up hot smiley młody kozak


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Anyawro (offline)

27-02-2010 22:21:43

Magda dzis widziałam Kobiete z dzieckiem i X landerem i poszłam zapytałam co to za model bo bardzo mi sie spodbał LOL
co do szczepionek to My mamy juz odłozone tysiąc złotych.. niewiem ile za to wyjdzie nawet.. ale w razie czego jest.. Nie mam bladego pojęcia nawet co Ci poradzic.. siostra zapewne nie szczepiła swoich synów ? i zdrowi są? z jednej strony bardzo się boje szczepic , przeciez nikt mi nie da gwarancji a z drugiej zastanawiam sie czy nie lepsze mniejsze zło.. :neutral:

Anyawro (offline)

27-02-2010 22:24:05

Magda tez oglądałam Kowalczyk!! a te ostatnie sekundy to przezywałam razem z Komentatorem LOL az się wzruszyłam!! :kibic:

Magda (offline)

27-02-2010 22:31:18

Właśnie nie szczepiła, zdrowi są, na nic poważniejszego nie chorowali. Ona jest przeciwką szczepionek m.in dlatego, że są różne skutki negatywne, ale jak ona twierdzi nikt o tym nie mówi, lekarze nie mówią, bo przecież dostają pieniążki od firm farmaceutycznych eye rolling smiley i szczepionki są wychwalane. A jak ma się coś dziecku stać to i szczepionka nie pomoże. Jej koleżanka (której mama jest lekarzem) też nie szczepiła dodatkowymi. Kiedyś pisałam Wam, że od gina wzięłam sobie książeczkę o szczepionkach i tam pisze, że mniej więcej koszt tych wszystkich szczepionek to około 4tys. w ciągu dwóch lat. Tak sobie teraz myślę, że moje znajome też nie szczepiły dzieci tymi dodatkowymi. Nie wiem, może to i racja, że co za dużo to niezdrowo :confused:.
Anya model XA jest bardzo fajny, widziałam w sklepie.

Ja też przeżywałam Kowalczyk, a mój mąż i siostra to już wogóle w napięciu i nerwach siedzieli :laugh_new:. A szwagier siedzi sobie w Słowacji na spotkaniu klasowym - jakby w Polsce nie można było się spotkać :laugh_new:.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-27 22:33 przez Magda.

Anyawro (offline)

27-02-2010 22:42:13

O Matko !! a gdzież go do Slowacji wywiało zaskoczonymłody kozak
co do szczepionek to masz racje.. Ja nie wierze , ze kazdego na to stać.. nie kazdy ma pieniązki na te dodatkowe.. a dzieci jakoś zdrowe są.. Mam nadzieje , ze w szpitalu sie dowiem na co najlepiej zaszczepic i na co zaszczepią mi dziecko.. Ja kompletnie zielona jestem na ten Temat, Mój Michał chyba sie lepiej orientuje niz Ja zaskoczony a siostra jak widac nie załuje tak jak wiele innych kobiet.. smiling smiley

Kurcze niewiem jak u was , ale Ja mam juz czasami brzuch "krzywy" mała mi wystawi nogę , az mam gule. własnie znowu mam pod piersią.. niewiem co zrobic , zeby to zniknęło LOL Ja sie az boję tego zaskoczony

Emily (offline)

27-02-2010 22:57:45

Giengen/Gerstetten
Witajcie dopiero teraz znalazłam czas cała sobota w biegu zakupy sprzątanie Damian jeszcze mnie namówił na dotrzymanie nu towarzystwa na myjni dwie godziny krew mnie zalewała z nudów a na koniec wpadli znajomi jeszcze nie nadrobiłam czytać wasze posty a co do niespodzianki to zdjęcia dałam do galerii bo nie umiałam wkleić do wiadomości
siedziałam w domu dzwonek do drzwi paczka do odbioru szok mowie facetowi że to pomyłka daje mi fakturę a tam nasz adres ok ile płace koleś się śmieje że nic tylko podpisać rozpakowuje paczkę i z zaskoczenia mnie zatkało zaraz dzwoniłam do Damiana a on na to że musi wynagrodzić nam te nerwy które ostatnio nas spotkały pozdrawiam pa pa


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Magda (offline)

27-02-2010 23:01:46

Anya mi się wydaje, że w szpitalu nic złego na temat szczepionek Ci nie powiedzą, chyba decyzję trzeba podjąć wcześniej. Siostra zła nawet jest na tą reklamę, w której zachęcają do szczepienia, według niej ona jest nieetyczna i ma wpłynąć na sumienie rodziców. A zresztą ona ma koleżankę w firmie farmaceutycznej i wie jakie są relacje firma - lekarz szaleniec. Sama koleżanka przyznaje, że zachęcają lekarzy poprzez różne profity, aby ci z kolei zachęcali do szczepienia. Podkreślam, że to jest tylko i wyłącznie zdanie mojej siostry.

Anya ja takie wybrzuszenia i gule mam już od dłuższego czasu, raz jest w jednym miejscu zaraz w innym i widzę jak chłopiec w łóżeczku się przemieszcza, ale nie potrafimy wyczuć czy to jest główka czy pupcia :laugh_new:.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Anuszka2106 (offline)

28-02-2010 09:34:05

Witam wszystkich smiling smiley
Wczoraj się naczekałam na sąsiadkę wrześnióweczkęciąża i nie przyszła, pooglądałam filmy objadłam się strasznie i poszłam spać. Dzisiaj obiecałam sobie przystopować z jedzeniem, ale co z tego wyjdzie..eye rolling smileyLOL
emily świetna paka-niespodzianka smiling smiley bardzo ładne rzeczy smiling smiley
madlen pojechał mąż, miną szybko 4 tygodnie i będziecie się wspólnie cieszyć życiem we trojeżartowniś odpoczywaj sobie teraz jak najwięcej i poświęcaj sobie czas, już nam luty zleciał i ani się obejrzysz jak minie marzec smiling smiley
magda i anyawro ja też mam takie wybrzuszenia czasami, brzuch się robi mocno nieforemnyLOL mały się rozpycha, a jak go drapie to się wtedy wypina dopierociąża kurcze ciasno tam mają a im tam dobrze smiling smiley a ze szczepieniami dodatkowymi to mam mieszane uczucia, nie wiem jak to będzie, z jednej strony jeśli mam świadomość że to dla małego dobra to bym chętnie zaszczepiła, ale z drugiej strony to koszty niemałe i często przekraczające możliwości finansowe niestety i nie wiadomo na ile tak naprawdę skuteczne i niezbędne..

miłego słonecznego dzionka smiling smiley mi już się cieplej na sercu zrobiło, pierwszy narcyzek zakwitł w doniczceradość

Zanetka (offline)

28-02-2010 10:50:29

Stargard
Czesc Dziewczyny!
U nas dzis niestety deszczowo,ale cieplo.
U znajomych najadlam się Magda!,że chyba ze dwa kg przytylam od razu.Koleżanka robila w-zetkę i bardzo dobra salatke z porem.Bylismy u nich ostatni raz przed porodem bo to daleko w jedna storne metrem 1.5 godz.wiec blizej porodu bede sie bala ruszac w taka podróż.A oczywiscie w metrze nikt nie zauwazyl,ze jestem w ciazy i wszyscy twardo siedzieli:-(choc Maciek mi mowil,ze spogladali spok oka na brzuch.No nic dalam rade.Znajomi nas zaskoczyli,zaręczyli się w Walentynki:-)ale co do wesela to chyba za rok latem.
Magda!Ten aspirator super sprawa naprawdę,kiedys korzystalam z niego jak pilnowalam coreczke kolezanki,polecam,te gruszki sie chowaja.Siostrę masz świetną i fajnie,że też ma synkow to akurat dobrze sie sklada.
Anya!Ja tez nie wiem jak Ci sprzedali ten stanik:-)ważne ze Michal odczepil to zabezpieczenie.Wózek ładny wybrany.
madziorek103!Ponoc pod koniec ciązy tak się puchnie,dobrze,że nie chodzimy w ciazy przez lato bo to jest masakra.Nogi trzeba trzymac powyzej glowy zeby nie puchly,najlepiej podlozyc sobie poduszki pod nogi.
Anuszka!Może Ci podesłać te baterie do aparatu?:-)Ja też mam czasami takie góry i doliny na brzuchu,to chyba normalne,ale śmiesznie wygląda:-)
Magda!Ty do siostry powinnaś Tir-em zajechać:-)
madlen!Te tygodnie szybko zlecą i mąż znowu będzie,może juz z Wami:-)dasz radę,bedziesz głowę miala zajęta szykowaniem gniazdka dla maleńkiej.
emily!niespodzianka super,jak to niespodzianka,zawsze cieszy:-)
Ale się ucieszylam z tej naszej złotej Justynki:-)
Wczoraj zauważyłam żółte plamki na staniku,czyzby to była siara?
Miłego dnia.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-28 10:58 przez Zanetka.
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.