ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

Aleksandra_M_ (offline)

10-02-2010 12:40:09

Żyrardów
Witajcie smiling smiley

Arczi przede wszystkim dużo siły i cierpliwości dla Ciebie i zdrówka dla Maluszka. Straszne to co musiałaś przejść, mam nadzieję, że jak najszybciej się z tym uporacie i zdrowy Krzyś będzie z Wami w domku buziak od dziecka

Anilewe17 tak jak napisałam Imagines, zgłoś to do obsługi użytkownika. Ale to aż dziwne, że nawet telefonu nie odbiera... confused smiley

Madlen u mnie wcześniej na USG wychodził za mały żołądeczek, ale za którymś razem Mały się opił i było już w porządku. Może Laura miała po prostu nie wypełnione nerki i tyle. Ale rozumiem, że się tym stresujesz smiling smiley

Miłego dnia :joliecouette:

Magda (offline)

10-02-2010 12:42:21

Arczi witaj Kochana
Normalnie popłakałam się, jak czytałam to co napisałaś. Dzięki Bogu, że do Krzysia nic więcej złego się nie przyplatało !!! Krzyś jest silnym chłopczykiem i niedługo już będziecie całą rodziną w domu !!! Pojawiaj się u nas częściej, w miarę swoich możliwości. Czy jest sens wpisywania do tabelki ??? Pewnie, że jest i zaraz to zrobię. Krzyś to pierwsze grudniowo - kwietniowe dzieciątko chłopiec w łóżeczku. Pochwal sie nam tym maluteńkim Skarbem chłopiec w łóżeczku.
Ucałuj Krzysia od e-cioci Magdy :joliecouette:.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Sympatyczna (offline)

10-02-2010 12:42:45

Arczi - wielkie gratki

Krzysiaczku witaj na świecie - moc zdróweczka, rośnij duży smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

widzicie jak to jest?? Wy tu gadu gadu, a kwietniątko na świecie smiling smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Anonimowy użytkownik (offline)

10-02-2010 12:44:26

witajcie!
Arczi...mi po prostu brak słów, żeby wyrazić jak bardzo współczuję ci przeżyć i stresów...nie potrafię sobie nawet wyobrazić, co czułaś i czujesz...przede wszystkim trzeba być dobrej myśli i pamiętać jak wiele już przez te 2 miesiące życia zdążyliście przezwyciężyć. Maleńki Krzyś to dzielny chłopak i z wszystkim napewno sobie poradziwinking smiley Wam życzę duużo siły, wytrwałości i miłości.. i mocno trzymam kciuki za Was wszystkich a w szczególności za Krzysiawinking smiley czekamy na zdjęciewinking smileypozdrawiamy ciepło

jana (offline)

10-02-2010 12:54:58

Arczi serdeczne gratulacje ,dla ciebie że tak dzielnie znosisz to co sie wydarzyło oraz dla Krzysia który tak wiele juz przeszedł i mimo przeciwności losu nie poddaje się ... tyle mysli sie kotłuje w mojej głowie po przeczytaniu twojego posta że ciężko mi zebrac je w słowa .Trzymam za was kciuki i życzę dużo dużo zdrowia oraz wytrwałości i przesyłam pozytywne fluidy .


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

"Kto wygrywa z innymi jest wielki,
kto wygrywa z samym sobą jest niezwyciężony".

Życie jest sceną ,Bóg reżyserem ,
Człowiek aktorem ,Diabeł suflerem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-10 13:00 przez jana.

Emily (offline)

10-02-2010 13:03:23

Giengen/Gerstetten
Witajcie dziewczyny byłam u lekarza jego zdaniem nic się nie dzieje mam odpoczywać i leżeć jak najwięcej a jak co to będziemy mieli wcześniej nasze maleństwo zdenerwował mnie swoim podejściem do sprawy.Ale dziś już lepiej się czuje mam nadzieje że malutki poczeka jeszcze te dwa miesiące.Pozdrowienia dla Wszystkich
Arczi gdy czytałam post aż płakałam ja tu się przejmuję dwoma miesiącami a ty kobieto nie wiem co powiedzieć podziwiam Cię WIELKIE GRATULACJE SYNKA życzę Krzysiowi dużo zdrówka niech maleńki rośnie zdrowo a Tobie wytrwałości i sił na pewno wszystko będzie dobrze mama silna a syn jeszcze silniejszy jeszcze raz niech maleńki zdrowo rośnie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ssylwia (offline)

10-02-2010 13:03:49

Kraków/Wieliczka
Jejku ARCZI, ale przeżycia. Zaczęłam sie martwić tym ciśnieniem, bo j też od początku ciąży biorę leki na obniżenie cieśnienia (DOPEGYT 4x1), nawet nie maiałam pojęcia że lakarz przy wysokim ciśnieniu może kazać kończyć ciążę.
Dobrze że z Krzysiem coraz lepiej. Koleżanka opowiadała mi o swojej kuzynce która urodział w 25 t.c. Synek ma obecnie 2 latka i nikt by nie powiedział że kiedyś miał takie cieżkie chwile.
Trzymam kciuki za maleństwo i za całą waszą rodzinę.


[link widoczny po zalogowaniu]

imagines (offline)

10-02-2010 13:10:37

Gościcino
i znowu lapie mnie ten wstretny skurcz a mialam chwile odpoczynku


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Filipek ur. 31.03.2010 z waga 2800g mierzyl 52 cm i dostal 10 pkt

[link widoczny po zalogowaniu]

Magda (offline)

10-02-2010 13:16:36

Emily super, że jednak nic złego się nie dzieje.
Ssylwia ja słyszałam, że przez wysokie ciśnienie można wcześniej zakończyć ciążę, gdyż jest to niebezpieczne zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Ja już ze 2m-ce codziennie mierzę ciśnienie - gin mi kazał i powiedział, że jak przekroczy 130/90 to natychmiast mam do niego dzwonić zaskoczony. A u Ciebie na jakim poziomie ciśnienie się utrzymuje ? Pomagają Ci leki ?


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

jana (offline)

10-02-2010 13:19:48

Magda przy poprzedniej ciąży tez miałam podniesione ciśnienie i do końca codzienne mierzenie i kontrola ale obyło sie bez wcześniejszych ingerencji


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

"Kto wygrywa z innymi jest wielki,
kto wygrywa z samym sobą jest niezwyciężony".

Życie jest sceną ,Bóg reżyserem ,
Człowiek aktorem ,Diabeł suflerem
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.