ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

anilewe17 (offline)

27-01-2010 13:46:51

Sierakowice
cześć Emily
niestety za bardzo nie znam się na pieskach, ale w rodzinie były 2 pieski takiego samego gaunku i każdy reagował inaczej na dziecko, każdy miał inny charakter


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Ewelina i Maciuś

anilewe17 (offline)

27-01-2010 14:03:24

Sierakowice
Celinka ja też czasem myślę, że mały się nie rusza, ale jak tylko dotknę brzucha to czuć ruchy, a ostatnio nawet mąż nasłuchiwał i czuł bulgotanie a ja nic !


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Ewelina i Maciuś

GosiaK (offline)

27-01-2010 14:15:07

Gdańsk
Emily witaj, niestety niewiele pomogę, bo nie mamy żadnego zwierzaka sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze córeczki: Zuzia, ur. 18:42, 4.04.2006r, 3150g, 56cm i Nina, ur. 22:35, 3.04.2010r, 3290g, 53cm

GosiaK (offline)

27-01-2010 14:16:38

Gdańsk
Anilewe, może myśmy się już przyzwyczaiły i byle muśnięcie nas nie rusza grinning smiley ciąża


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze córeczki: Zuzia, ur. 18:42, 4.04.2006r, 3150g, 56cm i Nina, ur. 22:35, 3.04.2010r, 3290g, 53cm

anilewe17 (offline)

27-01-2010 14:20:59

Sierakowice
może masz rację GosiaK, ale od poniedziałku to mój Łobuz szaleje, aż miło, czasem boli, ale wole to niż zamartwianie się, czy wszystko ok, najlepiej to żebym miała USG w domu, wtedy chybabym się od niego nie odczepiała


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Ewelina i Maciuś

GosiaK (offline)

27-01-2010 14:33:12

Gdańsk
ciekawe kiedy wymyślą takie podręczne USG winking smiley ostatnio rozmawiałam z lekarzem o nowinkach i on mówi, że już można by nagrywać filmy USG z dźwiękiem, tylko producenci czekają na zapotrzebowanie. wyobrażacie sobie na ekranie dzidźka rusza się i słychać jak coś bulgocze, albo zbliżenie na serduszko i słychać jego bicie hot smiley, a gin sobie zażartował i mówi "a jakby były bliźniaki to by można było posłuchać jak się kłócą" babki z piasku


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze córeczki: Zuzia, ur. 18:42, 4.04.2006r, 3150g, 56cm i Nina, ur. 22:35, 3.04.2010r, 3290g, 53cm

Zanetka (offline)

27-01-2010 14:33:34

Stargard
Hej Gaduły!
Ale sobie poczytalam o Was i Waszych poznaniach:-)
GosiaK!?To tak czytam i Ty też jesteś z rodziny marynarskiej?moj tato juz plywa 25 lat,a Twój mąż jeszcze wypływa w rejsy?Zobaczyłam w galerii,jaką masz śliczną Zuzię:-)a jej siostrzyczka jak będzie miała na imię?bo czytam i w tabelce są trzy prozpozycje?A swoja droga uwielbiam Trójmiasto,co prawda Gdańska dobrze nie znam,ale Gdynię bardziej i robi na mnie wrażenie:-)Nieraz tam właśnie tato zawijał na stocznię.
Sosenka!Śliczny wózio jakbym była w Polsce też bym taki kupiła ale że będę latala samolotem muszę mieć dobrze składany dlatego wybrałam Twistera!
Emily!witaj serdecznie.Co do pieskow slyszalam,ze dobrze jak dziecko wychowuje sie z psem ale nie wiem czy akurat wszystkie psy,musisz popytac.Gratuluję synka!a imię wybrane?
madlen!nie przejmuj sie ja tez jeszcze w proszku cos tam mam,dla malego ale to kropla w morzu:-)spoko jeszcze trochę czasu mamy.
Dziewczyny!ja z odwiedzinami teraz nie mam problemu bo mieszkamy w Londynie,tylko mama ciagle placze,że jej smutno i żebysmy wracali bo ona sama siedzi w domu bo tato w morzu:-(
Magda!Na pewno dobrze pobrałaś wymaz:-)
Anyawro!kurcze ale sie nameczysz z ta zgaga,mnie odpukac na razie nic nie nawiedza.Upławy też mam ale nie takie tragiczne.
A dzis bylam w sklepach i znowu dostalam probki dla dzieci proszki,sudocrem,pieluszki,bepanthen,owoce suszone dla mnie:-)fajne te paczki free.
A moj dzis zadzwonil i sie pochwalil,ze podwyzke dostał:-)ciesze sie tez bo teraz sie przyda:-)a w ogole u niego w firmie to sporo jest przyszlych tatusiow.Oj bedzie wysyp w 2010r.
Celinka!Dzidzia ma juz mniej miejsca dlatego masz wrażenie,ze sie mniej rusza,na pewno wszystko ok.
Ciekawe co u Gabigagi i Imagines?


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

Magda (offline)

27-01-2010 14:42:47

Celinka mam nadzieję, że dobrze zrobiłam, ale chyba za mało po ściankach polatałam winking smiley. Wyniki w poniedziałek.

Anyawro mój gin niby nie jest zły, ale jakoś ostatnio małomówny się zrobił, albo ja za bardzo dociekliwa :laugh_new:. I zdenerwowało mnie to, że sama musiałam tez wymaz zrobić, a on to co - w końcu za wizytę 100 płacę szaleniec. Kupiłam syrop od zgagi - drogi był grinning smiley - 5 zł :laugh_new:.

Malgo Ty nie strasz mnie tymi chusteczkami zaskoczony. Ja kupiłam Niwea bezzapachowe przewracjący oczami.

Sosenka fajny wózio !!!

Madlen kochana nie mart się, napewno wszystko zdążysz kupić dla dzidziusia !

Emily witaj ciąża. Gratuluję synka chłopiec w łóżeczku. Podaj dane do tabelki. Nie słuchaj co ludzie mówią , dlaczego mielibyście oddać pieska - bo będzie zazdrosny :confused: ? bez przesady. Wiele ludzi ma zarówny psy, jak i dzeici i nikomu zwierząt nie oddają - w każdym bądź razie ja się z takim przypadkiem nie zetknęłam przewracjący oczami.

Zakupy nawet się udały - kupiłam poszewki Feretti do pościeli za 170 zł zaskoczony (to ja takich drogich nie mam :laugh_newsmiling smiley, materacyk do kołyski, ręcznik z kapturkiem (nie wiem po co, bo już ma 3 przewracjący oczami), kaftanik, gruszkę, myjkę, sobie biustonosz bawełniany i lampkę nocną, żeby syna w nocy za bardzo nie rozbudzać chłopiec w łóżeczku chłopiec w łóżeczku. I oczywiście nie ominęłam lumpeksiku :sm191: - spodnie sztruksowe, pajacyk, 2 koszulki z krótkim, bluza z kapturem w kratkę - wszystko po złotóweczce grinning smiley. Nawet mąż mi kupił narcyzy w koszyczku - teraz tylko czekać aż zakwitną młody rycerz.
Wieczorem porobię zdjęcia i pokaże, najbardziej podoba mi się pościel.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

GosiaK (offline)

27-01-2010 14:53:36

Gdańsk
Żanetka, mój już nie pływa, ale jeździ do Norwegii. pocieszam się, że niedługo wyjedziemy razem i nie będziemy się na dłużej rozstawać. smiling smiley
co do imienia, to na razie nie mogę się zdecydować. jednego dnia podoba mi się Nina, a następnego bardziej pasuje Marta. Marysia za to jest faworytem męża i starszej córy (dziękuję za komplement w jej imieniu smiling smiley). tak więc mam mętlik. dodatkowo poczytałam sobie jeszcze o znaczeniu imion i wolałabym Martę (jeśli chodzi o charakter), ale Nina mi bardziej pasuje do nazwiska: Konieczny

Magda nie martw się badaniami. i jak najszybciej wrzucaj zdjęcia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze córeczki: Zuzia, ur. 18:42, 4.04.2006r, 3150g, 56cm i Nina, ur. 22:35, 3.04.2010r, 3290g, 53cm



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-27 14:55 przez GosiaK.

GosiaK (offline)

27-01-2010 14:55:55

Gdańsk
na razie, spadam po Zuzię, pa


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze córeczki: Zuzia, ur. 18:42, 4.04.2006r, 3150g, 56cm i Nina, ur. 22:35, 3.04.2010r, 3290g, 53cm
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.