ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

Anonimowy użytkownik (offline)

07-01-2010 09:57:50

hej Gaduływinking smiley ktoś tu już napisał, nie zaglądałam parę godzin a tu tyle do nadrabianiathe finger smiley i dobrzesmiling smiley znowu narobiłyście mi ochotęnna słodkości, takiego wafla z masa krówkową bym chyba całego wciągnęłazarumieniony
Aleksandra_M tez byliśmy na usg 3 dsmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley. Byłam wniebowzięta, wyszliśmy z wypiekami na twarzy!! świetna sprawa, polecam naprawdę. I jeszcze taki fajny doktorek prowadził badanie, poobmierzał wszystko, postraszył mnie trochę, że dzidzia duża i że jak dla niego to 30tc a nie 28 bo wazy coś około1,5wielkie oczywielkie oczywielkie oczy, no ale wiadomo że maszyny potrafią niedokładnie wymierzyć, a poza tym można było się tego spodziewać, my tez do drobniutkich nie należymygrinning smiley. U mnie żadnych płciowych niespodzianek nie było, wystawiła się całą swą urodą i nie mamy żadnych wątpliwości , że dziołchadziewczynka w łóżeczku. . Robiła takie smieszne minki, piła sobie wody płodowe, aja myślałam, że ziewasmiling smiley. I nawet też się uśmiechnęła..-cały tatuś:sm191:. dostaliśmy filmik i wałkowaliśmy go w domku ok 5 razy w domusmiling smiley
a teraz spróbuje zamieścić fotkę wyciętą z filmikusmiling smiley

Anonimowy użytkownik (offline)

07-01-2010 10:05:21

Anyawro super ciuszki dla motylkawinking smiley i pokoik tez świetnysmiling smiley. Magda ja właśnie się cały czas waham, bo bardzo lubię takie filmy jak Avatar, ale mój mąż był z kolegami i stwierdził, że bardzo dużo huków, a po sylwestrze, jak Mała zaczęła się rzucać przy wystrzałach petard, boję się trochę.. ale chyba sie skuszę, najwyżej wezmę grubą kurtkęsmiling smileywinking smiley

dodałam fotkę z uśmiechniętą Olką Fasolkąuśmiech

sylwiazw (offline)

07-01-2010 10:09:53

Tarnobrzeg
Szukam materiałów w internecie na zjazd w ten weekend i maluszek jest bardzo ożywiony... może będzie lubił się uczyć...choć tego nie odziedziczyłby po rodzicach ;P


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
NASZ SKARB :*

Magda (offline)

07-01-2010 10:16:20

Sylwiazw śliczny brzunio ciąża !!!!!!!!!!!!!!!!!
Slywia jak już skończył studia, to zobaczysz jak Ci będzie lekko na duszy. Wiadomo, że na studiach fajnie, ale ... zawsze to później jeden obowiązek mniej, a więcej czasu dla Dzidzi.

Sosenka Olka-Fasolka cudowna dziewczynka w łóżeczku !!!!!!!!!!!!!! A uśmieszek zabójczy the finger smiley !!!
A Ty się skuś na film , bo naprawdę warto - mimo tych hasłasów winking smiley.


A gdzie dziś reszta dziewczyn, ja poszłam spać o 1-ej, a już jestem na forum the finger smiley. Jeszcze w nocy oglądałam ubranka , a dziś posyłam męża na strych niech przyniesie i mam ochotę na złożenie łóżeczka, żeby choć przez chwilę sobie na nie popatrzeć grinning smiley.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

sylwiazw (offline)

07-01-2010 10:24:31

Tarnobrzeg
Jestem na pierwszym roku magisterki zaocznej nie jest najgorzej bo wykładowcy podchodzą do nas z przymróżeniem oka zamiast zaliczeń tradycyjnych dają nam do napisania prace, mniej stresu co dla mnie jest lepsze bo zawsze strasznie przeżywam zaliczenia...
Mogłam sobie zrobić przerwę roczną między jednymi a drugimi studiami szczególnie, że wiedziałam, że jestem w ciąży jak zaczynałam ten rok ale było ryzyko, że nie będzie mi się chciało później na nie wrócić, a poza tym o pracę po licencjacie trudno.
Moja babcia jest zadowolona, że teraz studiuję spokojnie odchowam dziecko i będę mogłą pójść do pracy akurat jak skończy roczek


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
NASZ SKARB :*





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-07 10:25 przez sylwiazw.

Magda (offline)

07-01-2010 10:30:29

Sylwiazw to super, że zamiast zaliczeń macie prace do napisania - to sama przyjemność the finger smiley. A jakbyś zrobiła przerwę to wiadomo, że ciężko byłoby wrócić.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Aleksandra_M_ (offline)

07-01-2010 10:38:13

Żyrardów
ciąża Witajcie
Anyawro super ciuszki. I jak tanio wyszło. Nawet nie po 3zł za sztukę grinning smiley
Sosenka piękna ta Twoja Malutka. Ślicznie się pokazała. Moje Maleństwo nie chciało się pokazać. Ja też tak jak Malgo zmieniałam pozycję, lekarz masował brzuch, kręcił tą gałką od USG po brzuchu, wciskał a Moje Dziecię nic... Wtuliło się w moje łożysko i tyle. Ale ja mówię, że się do mamusi przytulało :bebe:

Anyawro (offline)

07-01-2010 11:08:10

Witajcie dziewczyny smiling smiley :joliecouette:
Magda Mówilam , ze film godny obejrzenia , ja gdybym mogła to bym jeszcze raz poszła LOL Moja mała tez brykala na tym filmie a pozniej jeszcze wystrzaly petard doszly wielkie oczy
Sosenka GRatulacje potwierdzenia dziewczynki a Olka Fasolka wprost cudowna !!dziewczynka w łóżeczku
Sylwiazw Fajny brzuszek , Mój w sumie wygląda jak piłka grinning smiley

ale sie ciesze z tych wylicytowanych ubranek , za naprawde fajną cenę smiling smiley tak polowałam na nie w ostatniej minucie , ze sie udało smiling smiley jakas dziewczyna "biła" sie ze mną w ostatnich sekundach , ale wygrałamthe finger smiley
My jutro jedziemy po łozeczko , kojec , komplet poscieli smiling smiley juz sie nie mogę doczekac smiling smiley

olask (offline)

07-01-2010 11:15:05

polkowice
Anyawro ubranka odlotowe motylkowe winking smiley

Sylwia śliczny brzuchalek smiling smiley

Sosenka usmieszek na wagę złota smiling smiley ja jutro mam 4D moze moja dzidzia też się ładnie pokaże ? smiling smiley

Celinka życzę miłej wizyty u gina i samych pomyslnych wieści smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam Ola smiling smiley

olask (offline)

07-01-2010 11:26:51

polkowice
Magda ja kupiłam śpiworek własnie z myśla o tym , żeby w nim odebrać dziecko ze szpitala. To będzie dopiero kwiecien, a zapowiadaja , że od maja ma się dopiero ocieplac , oczywiście polarkowy dresik tez kupilam na wszelki wypadek smiling smiley
Pamiętam , jak urodziłam mojego Pawła i od 10 kwietnia wychodzilismy ze szpitala , to snieg padał i mąz musiał przywozic mi kozaki i płaszcz sad smiley
A teraz z ta pogoda tak różnie winking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam Ola smiling smiley
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546122, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.