ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

Anyawro (offline)

21-12-2009 15:51:39

madlen Gratulacje !!! czyli kolejna dziewczynka dziewczynka w łóżeczku to duża Ta Twoja kruszynka , ale moze tak byc , ze pozniej zwolni się masa i nie bedzie taka duza jak sie wydaje Mr. Green Gratulacje !! Laura to piękne imię :prezenty:

Anyawro (offline)

21-12-2009 16:31:31

madlen No tej tabelce jak widac nie mozna ufac , aczkolwiek mi wyszła dziewczynka no i tez bedzie turlanie po kanapie akurat tak trafiło grinning smiley
Ja podswiadomie tez czułam , ze bedzie córunia , nawet w szoku nie byłam jak mi lekarz pokazywał cytrynkę dziewczynka w łóżeczku
Ja mam wizytę u swojej Gin 28 Grudnia , więc myslę , ze mi moze tylko potwierdzic grinning smiley

Anonimowy użytkownik (offline)

21-12-2009 16:47:41

Madlen moje gratulacjewinking smiley powiększa się grono płci pięknejradość. . Laura-świetny wybórthumbs up
możecie podać jeszcze raz namiary na tabelkę??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-21 16:48 przez sosenka.

Anyawro (offline)

21-12-2009 16:53:02

[link widoczny po zalogowaniu] Tu jest coś podobnego grinning smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-21 16:53 przez Anyawro.

olask (offline)

21-12-2009 16:58:21

polkowice
Madlen gratuluje Laurki dziewczynka w łóżeczku




[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam Ola smiling smiley

Arczi (offline)

21-12-2009 17:02:18

madlen gratulacje smiling smiley następna synowa mi rośnie smiling smiley

Anyawro, czyli nie tylko ty musisz trzymać linie przez święta smiling smiley ja też mam na 28 wizytke, na 19.00. Oj nie będzie łasuszkowania, bo waga padnie smiling smiley

Dziś zadzwonili mi na ten mój katar, że zwolnił się termin do kardiologa i mam na jutro wieczorem wizytę, a mam skierowanie na konsultacje w zw. z moim ciśnieniem. Udało się załatwić i to przed ginkiem, bo miałam nast. wizytę na styczeń dopiero. A w środę następne kłucie - morfologia, mocz itp itd ble ble ble. Ależ my się nabadamy, jak nigdy.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Arczi (offline)

21-12-2009 17:08:25

Magda, trochę za wysokie podałam Ci te wyniki krzywej cukrowej, teraz dostałam i mam 72-119-107.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anyawro (offline)

21-12-2009 20:01:00

Arczi Oj przez świeta chyba mi sie troszkę przytyje smiling smiley Juz nie mogę sie doczekac , az zjem pierogi z kapustą i grzybami grinning smiley no i inne smakołyki winking smiley
Szczerze mówiąc przytyłam jakies około 9-10 kg , ale tak od miesiąca gwałtownie nie przybieram na wadze jak było ostatnio.. wazyłam sie wczoraj i w sumie waga stoi w miejscu..nie ma tragedii grinning smiley
Wróciłam z pracy i wzięłam sie za sprzątanie zeby jutro nie mieć za duzo , i jestem okropnie padnięta !!! wymęczyłam sie za wszystkie czasy a nie widziec ile sie nie nasprzątałam :cleanning:

Aleksandra_M_ (offline)

22-12-2009 07:26:49

Żyrardów
Witam :dzwonki:
Dzisiaj ja spać nie mogę. Obudziłam się przed 6 i nie ma zmiłuj, już nie usnęłam...przewracjący oczami
Udało kupić mi się wczoraj prawie wszystkie prezenty :prezenty:Mr. Green
Miłego dnia Kwietnióweczkibuziak od dziecka

monika8700 (offline)

22-12-2009 10:16:33

Madlen Gratulacje smiling smiley !
Dziewczyny czosnek pomógł opryszczka już prawie dziś niewidoczna winking smiley a jednak czosnek czyni cuda smiling smiley

A co do tabelki to mi też wróżyła chłopca i jest chłopiec :sleeping_baby_55:


A teraz uciekam do szklepu na zakupy z mężem bo trzeba się wziaść za placki i sałatki smiling smiley

Buziaczki koleżanki :joliecouette: trzymajcie się cieplutko .




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.