ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

Anyawro (offline)

21-12-2009 09:54:04

Czesc Dziewczyny smiling smiley dziecko z grzechotką
ale sie naczytałam , szok !! , nie było mnie przez weekend więc teraz nadrabiam młody kolarz
Gabigaga Wszystkiego Naj z okazji imienin , spoznione , ale szczere grinning smiley
Ja wybrałam juz Mebelki w weekend dla naszej córeczki , są śliczne , wybrane już tez są klinkiety i żyrandol , w Styczniu idziemy to wszystko kupić grinning smiley Jak bedzie na cito , to zrobię zdjęcie i wam pokazę nasz pokoik córeczki smiling bouncing smiley
Ja jutro biorę wolne w pracy , i bede sprzątac w domku i jakoś ustrajać , zeby było świątecznie :prezenty:

Anonimowy użytkownik (offline)

21-12-2009 09:58:47

Madlen moja "plamka jest czerwona i ma białą obwódkę, pewnie to tak jak mówisz hormonalna sprawa, nic strasznego tylko obserwuję się co rano i wieczorem, więc zauważyłam to dzisiaj.Obejrzałam sobie x-landerysmiling smiley dobry wybór, moje znajome chwalą sobie tą firmęsmiling smiley:wozek:
kurcze mój suwaczek świruje. wg niego przekroczyłam magiczną studniówkę:sm191:

olask (offline)

21-12-2009 10:20:39

polkowice
Oj Sosenka , Sosenka smiling smiley
Faktycznie masz utrapienie z tymi suwaczkami winking smiley
Może spróbuj z innej strony ?

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam Ola smiling smiley

Anonimowy użytkownik (offline)

21-12-2009 10:27:10

dziękuję olask smiling smiley byłam właśnie w trakcie poszukiwań suwaczkaeye rolling smiley ale sobie narobiłam suwaczkówgrinning smiley. Chyba będzie już okthumbs up

Aleksandra_M_ (offline)

21-12-2009 10:47:14

Żyrardów
Hej:choinka:
madlen trzymam kciuki za Twoją dzisiejszą wizytę dziecko ze smoczkiem
A ja sobie pokroiłam na plastry pomarańcze i mandarynki i będę suszyła. Takich między innymi ozdób mi się zachciało:dzwonki:
Kurczę dziewczyny jestem w lesie z prezentami...:prezenty: Wstyd się przyznać, ale dopiero dziś się wybieram...

Magda (offline)

21-12-2009 11:20:40

Cytuj
olask
Oj nic się dzisiaj nie wyspałam sad smiley Na plecach nie lubie spac , na brzuchu nie da rady , a boki juz mnie tak bolą, że nic sie nie chce sad smiley

Olask ja mam tak samo i jestem załamana sad smiley. Dziś się rzucałam pół nocy, tzn. nie spałam od 12-ej do 5-ej (aż się popłakałam w nocy), potem mąż wstawał do pracy i znowu się rozbudziłam (a śniła mi się glukoza sad smiley ) i tak mam co noc. Spanie - leżenie na lewym boku już mnie wykańcza, bo ile można sad smiley. Potem chodzę cały dzień zła, bo się nie wyspałam - normalnie ze mną gorzej jak z dzieckiem. Jak w dzień trochę pośpię to wiadomo wieczorem zasnąć nie mogę, a jak w dzień nie śpię to zasnę wczesnym wieczorem, pośpię twardym snem z kilkanaście minut i budzę się ... OSZALEJĘ sad smiley .

A wczoraj jednak byliśmy w lesie i oczywiście miałam wziąć aparat, bo wiedziałam, że będą piękne widoki i co ... zapomniałam... Myślałam, że szlag mnie trafi thumbs down, bo widoki były przepiękne, a to za sprawą dwóch młodziutkich pięknych sarenek, które stały może ze 3 metry od naszego samochodu i się na nas patrzyły, a oczka miały takie smutne i piękne, a ja nienormalna powiedziałam do męża , że one są tak piękne jak nasz Błażejek chłopiec w łóżeczku . Już ze mną chyba naprawdę niedobrze jest zaskoczony :laugh_new:.

Madlen trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę. A kołyski są w sklepach piękne, ale rzeczywiście starczą tylko na kilka miesięcy thumbs down.
U mnie rozstępów narazie brak, ale jak kiedyś pisałam jest pomarańczowa skórka - ale co się dziwić jak mi w nogi wszystko idzie sad smiley.
Też wczoraj oglądaliśmy wózki i kurcze wcale nie podobają mi się na dużych kółkach. Był jakiś jeden co miał 4 kółka takiej samej średniej wielkości i był nawet fajny. Czy wózek z małymi kółkami jest złym rozwiązaniem??? Mam nadzieję, że mi coś doradzicie thumbs up.

Aleksandra_M_ to życzę Ci udanych łowów prezentowych :prezenty:. Ja na szczęście już mam je z głowy thumbs up.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Magda (offline)

21-12-2009 11:41:28

Ufff dzwoniłam do gina i już wiem co i jak z ta glukozą. Oczywiście 75g sad smiley. Mam iść na czczo, pobierają mi krew, dają glukozę do wypicia i od wypicia czekam 2h i wtedy znowu pobierają mi krew. Czyli trochę inaczej niż u niektórych z Was. Fakt faktem będę tam kisła głodna ponad 2 h thumbs down.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Arczi (offline)

21-12-2009 14:00:41

Cześć dziewczynki,

Ja dziś siedzę w domku bo od soboty mam katar, a wczoraj zaczęło mnie boleć dla odmiany po katarze gardło. Chyba jutro pójdę do lekarza, ale jeszcze nie wiem, bo się dobrze czuję, choć licho nie śpi i na święta nie chciałabym leżeć. Albo mieć anginy, bo czuję się dobrze, nie grypowo.

Magda, idziesz na pobór krwi na czczo. po pobraniu podają Ci glukozę, za godzinę pobierają krew, a później za następną godzinę. W sumie masz 3 pobory. I nic się nie martw. Ja miałam po 50g 138 (czyli pod granicą tolerancji) a test 75g wyszedł idealnie: 72-chyba148-109. Pisze chyba bo mąż odbierał i tel. podawał, ale gdzieś kolo tego. Bardzo mnie to ucieszyło bo się już martwiłam po tych 50g. Będzie dobrze, grunt to się nie nastawiać źle, słodkie t ale do przejścia. A dwie godziny szybko zlecą, weź gazetkę i nawet nie zdążysz przeczytać smiling smiley Jak ja, a później zapomniałam zjeść zabraną z domu bułeczke i poszłam na zakupy smiling smiley Możesz sobie wziąć wodę niegazowaną w międzyczasie pić, nic się nie stanie, pytałam czy mogę ić wodę i powiedzieli ze spokojnie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magda (offline)

21-12-2009 14:14:50

Arczi , a no u mnie jest inaczej. Po godzinie mi nie pobierają tylko po dwóch, w sumie mam dwa ukłucia. Pytałam lekarza dokładnie ile razy mam mieć pobieraną krew i po jakim czasie. To powiedział, że badanie glukozy po godzinie ta jakaś pomyłka i on tego nie uznaje. Dobrze, że napisałaś o tej wodzie, bo zapomniałam spytać czy mogę pić. A oprócz gazetki wezmę jeszcze męża Mr. Green.
A Ty biegiem do lekarza, żeby jakieś dziadostwo Ciebie na święta nie dopadło.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Malgo (offline)

21-12-2009 14:59:40

Cześć! Ja dzisiaj ostatni dzień w pracy w tym roku, jutro idę na wizytę kontrolną do gina i poproszę zwolnienie. Trzymajcie się i nie przepracowujcie przed Świętami. Pozdrawiam.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-21 15:00 przez Malgo.
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.