ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

sylwiazw (offline)

18-11-2009 20:58:50

Tarnobrzeg
Magda ma rację. Wypowiadał się dziś specjalista, że wszystkie osoby które leżą w szpitalach na nową grype cierpią na powikłania pogrypowe bo zbyt długo np zwlekali z wizytą u lekarza albo starali się leczyć samemu, a jak ktoś zgłosi się z podstawowymi dolegliwościami grypowymi to lekarz rodzinny i tak nie jest w stanie stwierdzić jaka to grypa przepisuje więc antybiotyki i jeśli człowiek je przyjmuje i dba o siebie najprawdopodobniej wyzdrowieje tak jak w zwykłej nawet jeśli ma A/H1N1.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
NASZ SKARB :*





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-18 20:59 przez sylwiazw.

Anyawro (offline)

18-11-2009 21:08:05

No to chyba nie bedę sie tak zamartwiać tą grypą smiling smiley Ja jestem juz po silnym przeziebieniu.. miałam katar , kaszel , gardło , tylko gorączki nie było.. ale jakoś sie wyleczyłam smiling smiley

Magda (offline)

19-11-2009 09:16:43

Dziewczynki śpicie jeszcze?

Ja jeszcze na temat grypy winking smiley .
Mówili dziś w telewizji, że kobiety w II i III trymestrze ciąży moga się szczepić przeciwko zwykłej grypie, ale ... obecne szczepionki nie zawierają antygenu, który chroniłby przed grypą występującą w tym roku, bo wiadomo - grypa ulega różnej mutacji. Więc ta szczepionka i tak nie uchroni przed grypą ... confused smiley


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Anyawro (offline)

19-11-2009 09:37:00

Magda No i jak sie to mówi i bądz tu człowieku mądry... Ja chyba dam sobie spokój z tym szczepieniem , bedę sie chronić domowymi sposobami , witaminką C , rutinoscorbin smiling smiley

Ciekawa jestem jaka ilość chetnych będzie co do szczepienia przeciw Grypie swoją drogą eye rolling smiley

Ja dzis mam wolne od pracy , bo jadę do swojego lekarza internisty po skierowanie do Laryngologa , bo miałam chwilowe problemy z zatokami i muszę zrobić wymaz... a pozniej do rodziców smiling smiley

Kłuje mnie dzis troszkę brzuch , dziwnie pobolewa , ale to chyba nic niepokojącego.. oby...
Dzidzia mnie jeszcze dzis nie skopała , wczoraj sie obudziła po południu jak byłam jeszcze w pracy grinning smiley az mi sie na koniec dnia humor poprawił smiling smiley

Malgo (offline)

19-11-2009 11:28:34

Cytuj
Magda
Dziewczynki śpicie jeszcze?

Ha, ha, ja jak zwykle od 7 w pracy. A dzisiaj dłuższy dzień bo jeszcze po pracy mam angielski, więc w domu będę przed 18. Dzidziuś dzisiaj jest bardzo aktywny, co chwilę czuję jak się kręci. Ostatnio zaczęłam zakładać luźniejsze ubrania, bo jak we wtorek założyłam ciasne spodnie to mnie po południu bolał mnie brzuch. Ja wczoraj zaczęłam świąteczne porządki bo to został praktycznie miesiąc. Więc wolę po malutku sobie wszystko porobić niż później na raz szczególnie, że nie wiem jak będę się czuła.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-19 11:31 przez Malgo.

monika8700 (offline)

19-11-2009 11:35:19

Dziewczyny co do tej grypy to mi sie zdaje że media troszke rozdmuchują sprawe .. Tak samo było z tymi innymi grypami .

Magda Ja tak samo Jak Ty już w domu wariuje przewracjący oczami i też przesiaduje na internecie i czytam aż za duzo winking smiley I wiecie co Martwi mnie to siedzenie w domu bo zanim zaszłam w ciąże to duzó ruchu miałam a teraz zero i boje się ze moje mięśnie nie dadzą rady przy porodzie albo po porodzie bede ciała obolała i jak połamana ... Już jak rano sie budze i wstaje z łóżka to wszytskie kości mi szczelają .... ;/




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Arczi (offline)

19-11-2009 11:39:44

Cześć dziewczyneczki,
Ale pojechałyście wczoraj popołudniu... całe 3 strony fiu...
Witam anilewe17. Myślałam że jesteś ze śląska bo tu też są sierakowice, ale widzę że niestety nie sad smiley I niestety nic nie mogę poradzić na Twoje bóle bo nigdy mnie tak nie bolało sad smiley Radzę zadzwonić do gina i nie stresować się.
Wczoraj miałam dzień prasowaczy... prasowaliśmy na zmianę, ja na swojej przerwie oczywiście zasnęłam smiling smiley ale już tak nie śpię jak jeszcze tydzień temu. Teraz dłużej funkcjonuję smiling smiley
Dzidzia szaleje mi od rana, co zjem coś to zaraz się wierci i mości tak fajniście że hej. Boksuje mnie, smieję się że mówi: matka nie jedz tyle smiling smiley
Miłego dnia, dziś będę trochę zajęta w pracy więc wpadnę w przerwach smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magda (offline)

19-11-2009 12:16:10

Malgo no , że Ty ranny ptaszek i w dodatku jeszcze pracujący to ja pamiętam winking smiley .

Monika ja tak samo się obawiam jak Ty. Ruchu nie mam żadnego, leżenie, siedzenie, spacer baaaardzo sporadycznie, a jak już gdzieś dłużej pochodzę, to następnego dnia odzywają się mięśnie sad smiley . Nie wiem jak fizycznie dam radę przetrwać poród eye rolling smiley .

A ja mam w nosie nic nie sprzątam, może przed świętami poproszę męża to umyje okna cool smiley .


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

anilewe17 (offline)

19-11-2009 12:19:02

Sierakowice
ja też tak mam, wriuje od siedzenia w domu, z powodu wymiotów i zawrotów głowy musiałam zrezygnować z pracy, obejmowałam stanowisko kierownicze i miałam dużo obowiązków i wyjazdów, raz omało nie zwymiotowałam na przednią szybe w służbowym samochodzie, bo na trasie nie było gdzie się zatrzymać, dlatego wolałam sobie odpuścić tzw. karierę. Teraz siedzę w domu, moż rano wyjeżdża i wraca ok. 23:00, a ja mam filmy, też rano kości i mięśnie mnie bolą, a co dopiero rzy porodzie, czy wogóle dam radę urodzić ????


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Ewelina i Maciuś



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-19 12:22 przez anilewe17.

monika8700 (offline)

19-11-2009 12:23:51

No to nie jestem sama z tymi myślami smiling smiley a wiecie co .?? ja na poprawe humoru właśnie lody z zamrażarki wyciagnełam i dodałam kilka owoców i własnie wcinam drinking smiley pychota polecam poprawia nastrój !!żartowniś




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.