marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

Inezz (offline)

30-04-2014 14:03:17

Krosno
Mula Gratuluję Ci! I bardzo się cieszę winking smiley Olinka na pewno ucieszy się z rodzeństwa winking smiley Mi też zanim zrobiłam test śniło się, że urodziłam dziecko. To chyba organizm już sam próbuje przekazać informację winking smiley Jeśli chodzi do ojca Szymka to nie wiem, czy do niego zaczęło już coś docierać, ale przynajmniej pokazał mi, że jednak tak zupełnie o nas nie zapomniał i jest zdolny do "jakiś" uczuć, o co ostatnio już go nawet nie podejrzewałam winking smiley

Widzę, że na naszym forum zaczyna się baby boom! To dziewczyny, która szykuję się następna? ;> winking smiley

Malwinka Jak nie teraz to następnym razem się uda winking smiley Skoro już tak oboje z mężęm to rozważacie to prędzej czy później na pewno uda Wam się "wpaść" winking smiley A jak już się drugie urodzi to finansowo też na pewno sobie poradzicie.

My dzisiaj przeżyliśmy kolejną koszmarną noc. Od 23 Szymek spać nie mógł, około wpó do pierwszej już wpadł w histerię. Znowu w nocy miał gorączkę, a do tego wszystko chyba go swędziało, choć pod tym względem jest dzielny i właściwie się nie drapie. Ten katar to zwykle jest najorszy, bo ze smoczkiem to wogóle nie może oddychać, a bez smoka przecież spać się nie da. W końcu ok. 1 dostał syrop na zbicie gorączki i wreszcie zasnął. Ale obudził się już o 5.20. I zaraz znów histeria. Tym razem jednak taka bardziej nie wiadomo o co. Co dziwne na taką histerię w jego przypadku niezawodnie działa... Espumisan. Jeszcez nawet nie zdąży przełknąć tego, co jest na łyżeczce, a już jest cisza. No ale więcej już nie zasnął. W dzień też spał tylko półtorej godzinki i wstał po 12, gdzie ja zwykle o tej porze go dopiero kłądę, więc nie wiem, jak wytrzyma do wieczora. No i tak strasznie kaszle, że momentami niemal na wymioty go zbiera. Nie wiem, czy dzisiaj nie pojedziemy do lekarza, żeby jednak go zbadał. I jesczez prezz ten katar chyba w ogóle nie chce pić, choć zwykle już przy naszym śniadaniu wypijał całą butelkę herbaty. A teraz nawet nie weźmie jej do buzi.


mpuchala27 (offline)

30-04-2014 15:20:55

ostrzeszow
Mula i jak po wizycie ?

Stella my Hani na roczek kupilismy identyczny , tylko niebieski i furore robilismy jak nie wiem na miescie smiling smiley Hania lubi na nim jezdzic
Ostatnio mam jakies ciezkie dni z T , klocimy sie na okraglo . Moze oboje mamy juz siebie dosyc.

Inezz Hania ma to samo, katar i ten kaszel taki okropny , tez ma czasami odruch wymiotny. Kto wie czy to nie jest jakis alergiczny kaszel bo lekarz ja osluchiwal to czysto.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

30-04-2014 19:37:46

Wodzisław Śląski
Malwina, coś jest w powietrzu bo ja swojego męża zaczynam mieć po kokardy. Nie wiem, moze po tylu latach już się wypala pomału. Jeśli o mnie chodzi to drażni mnie wszystko co się Go dotyczy.
Chciałam iśc zrobić coś z tymi włosami w końcu, to najpierw się nasłuchałam od Niego i po prostu mi się odechciało. Koniec końców pójdę, bo musze.. juz nie potrafie na siebie w lustrze patrzeć.
Rowerek tak jak mówisz, szał na mieście. Starszaki przychodziły i chciały się za hulajnogę wymieniać grinning smiley
Inezz, jedź z Sajmuśkiem do tego lekarza, nie ma co męczyć maluszka.. ja staram się już unikac jak ognia lekarzy, szpitali, ale czasem się nie da. A i Ty będziesz spokojniejsza, bo to w końcu specjaliści. Czekam na wieści :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Mula85 (offline)

30-04-2014 21:53:42

Bydgoszcz
Hello,

Stelcia ta moja mała zmora też największy posłuch u tatusia, matka sobie może gardło zedrzeć i póki nie podejdę i nie ściągnę z rantu kanapy np. to zapomnij. Chociaż ostatnio ćwiczę "ostry" ton i co któryś raz dociera tongue sticking out smiley

Inezz szkoda Sajmusia strasznie, że się tak dalej męczy sad smiley No i lepiej żeby dużo pił i się nie odwodnił, bo wtedy szpital niestety murowany :/ ale pewnie wiesz. Zdrówka duuużo dla maleństwa winking smiley

Malwiś bardzo możliwe z tą alergią może być. Teraz tego trochę pyli wszystkiego, a niestety też pokarmówka mogła wyjść później sad smiley No i oczywiście też zdrowia dla Hanulki smiling smiley
A tak btw Stelcia jak alergia Ikiego na topole czy co to było? Czy to jednak fałszywy alarm był?

No a u mnie to jeszcze nie ma czego gratulować sad smiley Ciąża młodsza niby niż być powinna (w sensie widoczne jajo). No i to jajo puste... sad smiley Kazał mi przyjść 12.05 na kontrolę, bo może być jeszcze wcześniejsza (nie wiem skąd, z powietrza chyba) a do tego czasu brać Luteinę dowcipnie bo mam lekkie plamienia :/
Generalnie dziś zdjęcie było w 5 tydz. 5 dzień dokładnie tak jak pierwsze USG z Oliwką a wtedy już słyszałam serducho bijące... A teraz mi mówi, że pusto. Chociaż mówią, że mdłości itp. to oznaka dobrze rozwijającej się ciąży a mną wczoraj rzucało, że musiałam W. z pracy ściągnąć. Oliś samopas zaczynała chodzić bo ja w objęciach z kibelkiem :/ Dziś rano wzięłam je sposobem i było lepiej ale naal bez szału :/ W 1c. mdłości były ale nie takie... Każda ciąża inna.
Poczekamy, zobaczymy... Dobrze byłoby żeby coś wyszło a jak nie, to raczej się świadomie nie zdecydujemy na drugie bobo.

Pozdrowionka dziewczyny idę spać z kurami dziś winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

30-04-2014 22:32:23

ostrzeszow
Mula zycze Ci z calego serca zeby bylo ok. Ja przed Hania mialam puste jajo Ale Tobie test pokazal grube krechy wiec powinno byc dobrze, ja wtedy zrobilam ich chyba z 7 i co gorsza jeden pokazywal ze ciaza ale krechy i tak byly cieniutkie a 2 ze ciazy nie ma. A Ty juz nawet mdlosci masz wiec na pewno bedzie ok smiling smiley

Stella ja mam tak samo , czasami wzielabym i powiesila T jajami do gory, nie wiem jakis taki niewinny flirt by sie chyba przydal, na pewno dostalabym skrzydel winking smiley grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

30-04-2014 22:36:44

Wodzisław Śląski
Mula, dziękuję, że pytasz, póki co wszystko ustąpiło, Mały brał Zyrtec przez okres największego pylenia. Czy rzeczywiście były to topole okaże się za 2 lata, bo wtedy można będzie wykonać odczulanie, na dzień dzisiejszy to takie chybił trafił, leczymy na ślepo. Wydaje mi się, że skutecznie, ale zobaczymy.
I słuchaj, nie załamuj się, bo dziewczyny znają moją historię, ale mogła Ci umknąć. A mianowicie, jak poszłam do lekarza podejrzewając, że jestem w ciązy z Ikim, to już na starcie nie zgadzała się data mojej ostatniej miesiączki i to co pokazywało usg.
Lekarz kazał mi się nie nastawiać, bo On niczego nie widzi, kazał przyjśc za tydzień. No i znowu 2 tygodnie różnicy między miesiączką a usg. Facet po raz kolejny powiedział mi, że nie wyklucza ciąży, ale raczej to puste jajo.
Musiałam iść do drugiego lekarza i dopiero wtedy zobaczyłam serduszko, po 7 tygodniu, także szacun, ze w 5tym miałaś sprawę jasną. Może będzie tak jak u mnie, znam wiele przypadków, że serduszko było widac dopiero po 9 tygodniu itp itd.
Grunt to pozytywne myślenie smiling smiley
No i my też raczej nie zaplanujemy sobie dziecka, będzie co będzie. Jak wpadniemy do 2 lat- super, nie to szkoda,
Malwina, idź do lekarza i powiedz o swoich przypuszczeniach, może da Ci coś na alergię. Może powietrze macie suche, albo coś.
No i z tym kaszlem to też takie złudne, wiem po sobie, z resztą pamiętacie, po szpitalu, druga kontrola, czyściutko wszędzie, a następnego dnia zawalone całe oskrzela.. i to konkretnie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

02-05-2014 12:20:56

Łęczna
hej babeczki:joliecouette:

Mula GRATULUJE!!!!!!!!!!! kochana ty nic się nie martw będzie ok smiling smiley jak widać metoda według zasad W. nie zawsze działatongue sticking out smiley będzie dobrze słoneczko to tylko tak strasznie na początku wyglądawinking smiley wiem co mówietongue sticking out smiley
z tym pustym jajem to też nigdy nic do końca nie wiadomo bo na forum wrześniówek jest mamuśka którą straszono pustym jejem itp chyba do 8 tyg i kilku lekarzy jej mówiło że ciąży nie ma a ciąża jest grinning smiley będzie miała córeczkę grinning smiley

miałam wam poodpisywać ale jestem na biegu bo jak zwykle zarobiona po pachy... czasami chciałabym się w tej ciąży chujowo poczuć żeby siąść na dupie tongue sticking out smiley

na weselu totalna kicha!!!!!!!!! jedzenie okropne jak dla mnie i K. (innym smakowałotongue sticking out smiley) było albo przesolone albo mdłe lub surowe... trochę potańczyłam to zaczął mnie brzuch ciągnąć, siadłam to odezwały się nerki więc przed 23 zadzwoniłam po mame żeby po mnie przyjechała a K. kazałam zostać i wrócić z jego siostrą i teściami, przyjechał przed 6tongue sticking out smiley co mnie bardzo cieszy bo mi "niedokuczał" tylko poszedł odrazu spaćgrinning smiley całą niedziele oczywiście umierał a ja się z niego nabijałamgrinning smiley oczywiście to była moja wina że on się tak strasznie czuje bo chciał wracać ze mną do domu a ja mu kazałam zostaćtongue sticking out smiley

z innych rewelacji to K. jest drugi tydzień na urlopie i jeszcze go nie zabiłamkozioł o ścianę dodatkowym wkurwiaczem jest to że K. rzuca palenie i się wszystkiego czepia więc mu musze robote wynajdywać żeby tylko w domu nie siedział....

uciekam bo czasu nie matongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley
buziaki:joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

02-05-2014 13:24:56

ostrzeszow
Witajcie dziewczynki

U nas dzisiaj pogoda do kitu , Hania nadal zasmarkana. A ja wczoraj bylam na babskim wieczorku, fajnie bylo. Dzisiaj przywital mnie maly bol glowy smiling smiley

Natula a Ty juz mialas usg polowkowe ? znasz plec ?

Za miesiac wypada u mnie zrobic babska impreze bo co miesiac u kogos innego i nie wiem jak ja to sobie zorganizuje z Hania u boku. Bo tylko u jednej znajomej jest tez roczna dziewczynka ale tam jest babcia ktora zajmowala sie mala wiec znajoma mogla posiedziec z nami. Najlepiej jakby cieplo bylo , grila zrobic a Hanka na dworze puszczona w samopas winking smiley

Dziewczyny troche sie martwie bo mojemu dziecku nie chce sie mowic, niedawno mowila baba, mama, tata a teraz nic sad smiley tylko krzyczy po swojemu . I ja juz mam wyrzuty ze to moja wina, ze moze ja jakos zaniedbuje , nie wiem juz sama co myslec


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

02-05-2014 21:16:25

Wodzisław Śląski
Natula, jeśli chodzi o wesle to jakbym siebie z M widziała, też nam nigdy nic nie smakuje itp grinning smiley Gesslerzy jak nie wiem grinning smiley Najważniejsze, że wesele zaliczone, oczywiście zawsze jest to nasza wina jak chłop się schleje.. ja musze wysłuchiwać "dlaczego pozwoliłaś mi tyle wypić" grinning smiley
No i strasznie współczuje Ci chłopa w domu przez taki kawał czasu.. aktualnie M ma długą majówkę, no i już dzisiaj ciężko było. Wczoraj nie umiałam, wszystko mnie drażniło. Z domu wyrzucić Go nie mogę, bo od czwartku jest u nas niedosżły chrzestny Wiktorka.
Malwina, aleś wymyśliła teraz.. no naprawdę. Iki też miał okres, że gadał po swojemu i koniec.. jakoś nie przejęłam sie tym za bardzo no i rzeczywiscie nie było czym, bo po jakimś czasie znowu mówił mama, tata, babcia itp. Także don't worry.
I jeśli chodzi o babskie spotkanie to kurcze no ale T nie będzie miał wyjścia. Z babami przecież siedzieć nie będzie, to weźmie swoją małą kobietkę i odciąży mamę. Choćby właśnie na ogródek czy jakiś spacer super wypasiony. Nie martw się, na pewno problem rozwiąże się sam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Mula85 (offline)

03-05-2014 20:04:34

Bydgoszcz
Hej Dziewczątka smiling smiley

Malwinko Oliś też zapomniała jak się mówi mama, tata, baba... już zaczynałam się martwić ale skoro mówicie, że Wasze Brzdące też tak mają to spoko smiling smiley

Stelcia a z tą alergią to dziwne, że tak szybko wziewna się pojawiła no ale najważniejsze, że udaje się ją jakoś opanować smiling smiley

Natula dzięki za gratki, ale jeszcze nie ma czego. I mam wrażenie, że nie będzie... sad smiley Od samego początku miałam lekkie plamienia głównie wieczorami dlatego dostałam luteinę 1tab 2xdziennie i no-spę ale to g... daje. Plamię dalej a dziś po południu już mocniej. Czasem to brązowe plamienia a czasem różowe z jakimiś strzępkami sad smiley
Także chyba rzeczywiście to puste jajo i się oczyszczać zaczyna albo małemu "Jajkowi" się nie podoba i się ewakuuje. Zobaczę jak będzie jutro i albo do szpitala, albo jak nie będzie gorzej to w poniedziałek do gina z partyzanta pojadę.
A że dalibyśmy radę to wiem tylko strach ma wielkie oczy. Generalnie chciałabym, żeby z Jajkiem było wsio ok., bo wiem, że raczej się nie zdecydujemy w najbliższym czasie na drugie, a tak byłoby za jednym zamachem tongue sticking out smiley
W ogóle to mam takie wachnięcia... Rano pełen optymizm, jest dobrze bo mam mdłości, spuchłam i przy ubieraniu nie dopinam się już w spodnie czyli wskazywałoby, że Jajek jest na miejscu i rośnie ciąża smiling smiley A po południu i wieczorem już gorzej bo mdłości schodzą, plamienia są większe, boli brzuch i "w krzyżu" - generalnie do dupy i na pewno "coś jest nie tak" sad smiley No i się jeszcze człowiek naczyta w internetach z jednej w drugą stronę i głupieje.

Pożyjemy, zobaczymy :]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-03 20:05 przez Mula85.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546660, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.