marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

mpuchala27 (offline)

15-10-2012 13:17:04

ostrzeszow
kurcze ja gdybym mogla to poszlabym do pracy , to siedzenie w domu (na dodatek z tesciowa ) dobija mnie , czuje sie jakos nie swoja , nawet nie chce mi sie shodzic na dol zeby tylko jej nie widziec , z jej zajebistych porzadków nic nie wynika , oprocz tego ze jest jeszcze wiekszy bałagan ....dosłownie tak mnie wkurwia ta kobieta ze szok !!!!! i co siedze tak całymi dniami w domu , mysle co na obiad zrobic (juz rzygac mi sie chce tymi obiadami ) i czekam na T , z tego czekania pozniej tez nic nie wynika bo T przychodzi , je i zaraz idzie cos robic w garazu czy przy ociepleniu i ja dalej sama i dalej z ta kurwica ze musze tu siedziec ....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

15-10-2012 13:29:13

Wodzisław Śląski
Troszkę się unormowało, jak nasili się albo będą pojawiać się takie "ataki" częściej, to wybiore się do lekarza, ale na pewno nie omieszkam wspomnieć o tym mojemu lekarzowitongue sticking out smiley
Kp0018, całe szczęście u mnie w Rybniku jest dział ciężarny, ale byłam zaskoczona, że w Katowicach, nie ma ani na 3 maja, ani w SCC, tylko jest malutki dział na Trzech Stawach.. no masakra, co jak co, ale Katowice to Katowice.. jest mega duży dział dziecięcy, ale ciążowego ni ma;/ Śmieszne.

Pocieszające, że nie tylko ja się tak opdalam, hehesmiling smiley Mama mi już panikuję czy aby czasem nie lepiej jak sobie znajdę jakąś szkołę bliżej albo coś, bo teraz to już będzie coraz gorzej. Nie wiem, może ma rację i lepiej nie kusić losu, tym bardziej, że mam te cyrki z tą szyjką. Poza tym wiem, że roznosi się też o kwestie finansową, mama mnie tam dzielnie wspiera, jak to mama.. ale szkoła na prawdę sobie zażyczyła czesne no i ja chcąc nie chcąc muszę prosić mamę o jakiś pieniądz, teraz jeszcze dziecko. Sama nie wiem, może po prostu wykorzystam czas na kurs cukiernika i z czystym sercem będę mogła oddać się mojej pasji smiling smiley Ach, tak się ładnie wszystko mówi.. Moje maleństwo chyba jest oburzone zachowaniem tatusia, bo dzisiaj jadłam na leżąco- jakieś to mądre- no i czuje, że ktoś tam się obudził, myślę sobie " a ciekawe czy widać jak kopie " no i patrze na ten brzuch i maluch mnie BACH, a brzuch do góry się uniósł, oczywiście w ryk.. plułam i dławiłam się jedzeniem jednocześnie, a to wszystko ze szczęściatongue sticking out smiley Piszę o tym M, a On obrażony " to ciekawe, ze jak ja jestem to tak nie szaleje " to mu wytłumaczyłam, że bobas wie, że krzyczysz po mamie i też jest obrażony na tatę. Niech wie, że dziecko jest po mojej stroniegrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Holly82 (offline)

15-10-2012 13:38:56

Bydgoszcz/Birmingham
kp0018 no nastrasz ich, bo się przeziębisz i będzie... no i masz rację, ja nie wiem skąd siły wezmę na poród... ale fizycznie nie mogłabym pracować...ale muszę coś 'wymyślić' żeby zarobić na boku bo pewnie przez najbliższy rok nie będę pracować.

emilia śliczny brzuszek!!! Napisz co tam u Was smiling smiley

Steliah może meliskę weźmiesz...ja tak mam czasami, takie nerwowe 'pobolewania' serca i leż sobie, odpoczywaj...i nogi weź wyżej...

Ja też muszę jakieś spodnie kupić z pasem, kp0018 a Ty kupiłaś jeansy czy z materiału?? Dużo za nie dałaś?? Kurcze nie chcę kupić za 150 zł czegoś na 4 miesiące :/ już sama nie wiem w czym będę chodzić :/

natula ale się uśmiałam z Ostrożnego kochania się - mój mąż się tym nie przejmuje, to bardziej za się boję, bo z niego spory chłop i się brzuszkami stukamy winking smiley niedługo będzie trzeba coś wymyślać, jak brzuszek urośnie, bo jego wklęsły sie nie zrobi.

Mam dziś mały dołek, mąż mnie rozśmiesza więc trochę lepiej jest, tylko nie mogę się zmobilizować do czegokolwiek...pojadę na zakupy to może mi się poprawi.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

grzywcia5 (offline)

15-10-2012 14:21:37

Trójmiasto
Stelcia no pewnie nie wahaj się i idź na kurs ze szkołą dasz radę, albo nie, na którym roku jesteś? (pytam po raz 8000 ale ciągle zapominam) a tak zrobisz kurs "z głołą dupką" nie będziesz, a do szkoły możesz wrócić, zobaczysz, że jak brzuch dojdzie to łatwiej nie będzie, mi jest już ciężkosad smiley (hah gadam jakbym bardziej doświadczona była, przez ten brzuchol) grinning smiley ale nie to tylko moje zdanie,ale łatwio z daleka gadać... Ha ha nie Michał jeden się obrażagrinning smiley jak moje dzidziusie kopią, że w rękę czuć, to jak On przyłoży -silentgrinning smiley i mu mówię, że też mu zwalam na to, że mnie denerwujegrinning smiley za to On pierwszy zauważa, kiedy brzuch faluje, albo maluch się wypinasmiling smiley

Holciu ja dużo spodni ciążowych w necie kupiłam, kurcze tylko nie wiem jak tam u was w Anglii jest... i jak z wysyłką... i uśmiechnij się faktyczniesmiling smiley do bobaska do bobaskasmiling smiley a mój S chudy, ale za to ja brzuszkiem nadrabiam i trzeba już kombinować:/ ech a tak tęsknię by się przytulićsad smiley nacieszcie się póki brzuch nie za wielkismiling smiley

Mpuchala no z tą teściową to masz meksyk... i się tylko denerwujesz niepotrzebniesad smiley

Haha co do was piszę to mi maluchy skaczągrinning smiley właśnie sobie jeden zrobił trampolinę z pęcherza, zsikam się no sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

emiliawawilin (offline)

15-10-2012 14:28:45

tuszyn
HEJ DZIEWCZYNY NIESTETY NIE NADĄŻAM ZA WAMI I NIE JESTEM WSTANIE TAK CZESTO PISAC JAK WY winking smiley ALE POSTARAM WAM SIE W SKRUCIE OPOWIEDZIEĆ CO TAM U NAS winking smiley
JAK NARAZIE WSZYSTKO OK SIĘ UKŁADA DZIDZIA ROŚNIE A RACZEJ MÓJ BRZUSZEK CHOĆ JA TAK NAPRAWDE JUŻ TEGO NIE WIDZE ZNAJOMI MI MOWIĄ ZE Z DNIA NA DZIEN JEST CORAZ WIĘKSZY PŁCI DZIECKA JESZCZE NIE ZNAM 22 IDE DOPIERO NA WIZYTE WIEC POWIE MI KIEDY MAM ZROBIC USG JUZ SIĘ DOCZEKAĆ NIE MOGE TYLE NIE WIDZIALAM MEGO DZIECIĄTKA winking smiley
RUSZAC SIE RUSZA CHOĆ JESZCZE MOCNO NIE KOPIE TERAZ BARDZIEJ CZUJE JAK SIE PRZESÓWA Z BOKU NA BOK JAK BY TAM JAKAS DZOWNICA PEŁZLA
U WAS WIDZE TEŻ SPORO ZMIAN SI E DZIEJE TRZYMAM ZA WAS WSZYSTKIE MOCNO KCIUKI POZDRAWIAM I PRZESYŁAM BUZIACZKI



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

15-10-2012 14:35:07

Wodzisław Śląski
Madziu, na pierwszym roku, wcześniej studiowałam wzornictwo, ja nie wiem w ogóle czy studiowanie w dzisiejszych czasach faktycznie na coś się przydaję.. ja tam jestem głównie z tego powodu, żeby pod szlifować język i nauczyć się jakiegoś nowego. Wszyscy mi mówią, że powinnam spełnić te swoje marzenia o klimatycznej knajpce z muffinkami i tartami, no ale wiadomo. smiling smiley Zobaczymy, pogadam dzisiaj z mamą, ciekawe co powie.
Z tym bobasem to też tak mam, jak wołam M, bo maluch skacze jak oszalały-pewnie tańczy sobie z pępowiną- to ten biegnie, dotyka tego brzucha i nic. CISZA. No i mnie się głupio robi, bo to jest taki typ, że jeszcze mi wmówi, że sobie wszystko wymyśliłamgrinning smiley Ale jak raz w piątek udało mu się poczuć malucha, to ta Jego mina była warta całego zachodu smiling smiley Ale sądzę, że ten ciągły stres przy Nim ma jakiś wkład w to, że bobas jest ruchliwy wtedy kiedy Go nie ma w pobliżu, dzisiaj od rana szaleję! Zawsze na wieczór zaczyna się wiercić- pewnie układa się do spankagrinning smiley- a jak M jest, to wieczorem raz, może dwa powierci się i koniec.
Holcia, kochana, ja kupiłam w H&M jedną parę, za nawet nie kolosalne pieniądze, bo 79zł. Legginsy na allegro, właśnie dzisiaj przyszły.. grube-na zime idealne, nie uciskają i faktycznie widać, że będą rosły razem ze mną.. cena 14 zł bodajże, kupiłam dwie pary. No i z tego co mi wiadomo to moja ulubiona ZARA ma dział ciążowy, u Ciebie w Anglii na pewno jest.. no i spodnie kupiłam za 40 zł. Jeansy. smiling smiley
Mpuchala, jakby Ci tu pomóc, ta teściowa to faktycznie.. szkoda mi Ciebie, bo cholera.. ta ma takie ciągoty do butelki, a Ty przecież będziesz miała bobaska, no i co to za babcia.. Ech, wiesz, moja koleżanka, która też zmuszona jest mieszkać z teściową, od momentu jak zamieszkali u rodziców, zaczęła prowadzic bloga, no i do czasu ciąży miała jakieś zajęcie. Może też spróbuj?smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

kp0018 (offline)

15-10-2012 16:01:18

Gorzów Wlkp.
Holly82 te w h&m kupiłam za 149,90, a te drugie na jakimś bazarku 139. Gdybym wiedziała, że tam w h&m kupię to tych pierwszych bym nie kupiła, bo tak mniej mi się podobajątongue sticking out smiley No ale ja raczej w jeansach chodzę, więc dwie pary mi się przydadzą. Mam nadzieję, że do końca będę się w nie mieścićtongue sticking out smiley

steliyah a widzisz jak byłam w szczecinie w zarze to nie widziałam ciążowych ciuchówsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dirrty89 (offline)

15-10-2012 19:34:24

Zaborze
Witaj Aguska85 smiling smiley

Stelyiach co do ciuchow,tez juz mam maly problem,,gacie mnie cisna,,juz nic mi się nie podoba,,i najlepiej bym wymienila cala szafe,i chciałabym wygrac z 10 tys bym mogla wszystko odnowic,, zawsze tak jest,,nazbiera sie szmat ,,a potem i tak niema w co sie ubrac ,,ta moda tak szybko do przodu leci smiling smiley) Niektore kurteczki ciasne wiosenne,juz za bardzo mnie cisna,,i musze przeskoczyc na le luzniejsze,,ehhh..

Emiliawawlin,,jakie urocze i pomysłowe zdjęcie,,cudne smiling smiley)

Grzywcia,, ja tak samo różne smaki,, raz to raz tamto,,raz mam ochote jesc jesc i jesc,,a raz wcale nic bym nie jadła,, słodkie,,gorzkie,,, prawie jak nadchodzacy okres tez miałam wtedy taki dziwne smaki winking smiley ale jakoś mi to nie przeszkadza szczegolnie,,zawsze lubiałam sobie dobrze zjesc :]

kp0018,,jejjj,jak ja czekam na takie uczucie z niecierpliwoscia,, a moze juz bylo tylko ja stiwerdzilam ze to nie to,, sama niewiem,,ja czasmi czuje ułucia nieprzyjemne gdzie dzidzia sie znajduje,,i niewiem czy te ukłucia to kopnięcia,,czy akurat ja to tak dziwnie odczówam ;; ;]
- jej wspolczuje tej pogody i jak sie meczycie,,jeszcze chodzeniem do pracy,,ja tu jeszcze w krotkich spodenkach pomykam.

Natula,, dekorujesz już pokoik dla maleństwa,, jak podostawałaś wszystko ?? smiling smileysmiling smileysmiling smiley

mpuchala,,ja czytałam w internecie że nawet w 20 tygodniu można poczuc ruchy dziecka,, miedzy nami jest dzień różnicy,,i też nie czuje jakiś laskotań,, ??? może przez moje sadełko tez nie dochodzi hie ;]
Ojj co do siedzenia,,ja też tak siedze i siedze,,ehhh,, mamy podobnie,,tylko że ja bez teściowej tutaj,, jak wróce to pewnie po jakims czasie mamuska bedzie grala mi na nerwach he smiling smiley


- Dziewczynki czy wy też tak macie,, jak śpie w nocy sie przebudzam wiele razy,,bo musze obowiazkowo przekrecic sie na kolejny bok,, zaczyna mnie bolec kosc miednicy badz uda,,ze musze zmienic pozycje,, może łóżko mi już nie odpowiada??

grzywcia5 (offline)

15-10-2012 19:40:11

Trójmiasto
Hej Kochanesmiling smiley

Już po wizycie, jak zwykle po raz kolejny stwierdzam, że mój lekarz to najlepszy lekarz jakiego miałam okazję poznaćsmiling smiley Robiliśmy usg, jejku jak te dzieci rosną! smiling smiley a co do płci, to jeden dzidziuś był wspaniale widoczny między nóżkami, to lekarz ooo szybko zobaczymy co się kryje, a gdy zrobił zbliżenie to mały myk i się schował grinning smiley już nawet nie narzekam bo to takie śmieszne byłosmiling smiley ale są fajniutkie jużsmiling smiley

Stella ja myślę, że właściwie nie masz nic do straceniasmiling smiley a zrealizowanie marzeń tak bliskosmiling smiley

sorki nie mam sił na więcejsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Holly82 (offline)

15-10-2012 20:07:27

Bydgoszcz/Birmingham
grzywcia fajnie, że już kopniaczki czujesz, no i brzuszek się zmniejszył smiling smiley ciekawe jak będę się ruszać i kopać jak podrosną, bo teraz to pewnie delikatne kopniaczki.

steliah myślę, że to niegłupi pomysł z tym kursem, bo czasem lepiej jest mieć fach w ręku niż studia. No i robiłabyś to w czym jesteś dobra. Muszę zobaczyć tu w zarze czy maja ciążowe ciuszki, a zakupy udały Ci się, sprawdzę a allegro czy cos jest dla mnie. Nie mogę szaleć bo czekają nas wydatki a ja niestety nie zarabiam. Długo z maleństwem nie posiedzę, bo będę musiała szybko poszukać pracy, smutne to, ale takie jest życie, kuzynka poszła do pracy po 2 miesiącach, na szczęście ma nienormowany czas pracy i synek siedzi z babcią, ale na pewno tęskni.

kp0018 no to fajnie Ci się udało, no ale do pracy to musisz w czymś chodzić, ja mam jedne leginsy i chce jeszcze jedne na zmianę kupić.

dirrty ja sie raz albo dwa na siusiu budzę, ale na początku ciężko mi się spało bo wszystko bolało, ale takich bólów jak ty nie miałam :/ a kiedy do Polski jedziesz??

Kurcze ale dziś miałam rękę przy przyprawianiu - zieliśmy ogniem!! Najpierw barszcz - ogień, śmietaną trochę złagodziłam, ale niewiele, potem a'la leczo - kolejny płomień,łagodziłam jogurtem greckim, ale mężowi smakowało, no i jutro i pojutrze będę miała obiad smiling smiley Zaszalałam!! Teraz mam ochotę na słodkie, może jutro murzynka upiekę bo mam ochotę. Macie jakiś fajny przepis??


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546970, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.