marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

mpuchala27 (offline)

28-06-2014 14:03:27

ostrzeszow
Witajcie

Natula dzieki Bogu ze nic sie nie stalo , ani Tobie , ani malutkiej. Oszczedzaj sie tam kobito .

Stella ja wlasnie z ang to noga jestem, w LO mialam taka nauczycielke , ktora nie umiala zawiele nauczyc. Angielski byl niczym religia, ona sobie , a my sobie. Duzo lepsza bylam z niemieckiego. Ale Niemcy to ostatni kraj do ktorego chcialabym emigrowac wiec trzeba sie ang pouczyc. A noz , widelec kiedys wyjedziemy .

U nas dzis Dni Ostrzeszowa, o ile pogoda dopisze to sie wybierzemy , bo jak na razie pochmurno jest. Wczoraj zrobilismy sobie wycieczke do Moszny ,zamek pozwiedzac. Bajkowe miejsce. Ciesza oko takie zabytki.

Hania powoli rozpedza sie z mowa, mowi ladnie halo do sluchawki, sio jak muche widzi, nauczylam ja mowic kurde grinning smiley W jej wykonaniu brzmi to - kude smiling smiley a na auto mowi ato smiling smiley i jak sie pytam gdzie cos jest to wedlug Hani wszystko jest TU smiling smiley

MILEGO WEEKENDU DZIEWUSZKI


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

aligol (offline)

28-06-2014 23:02:23

Chorzów
Malwina mojemu Antosiowi najlepiej wychodzi -ale jaja ,cześć ,graba.
Natula tak jak pisze stelcia odpoczywaj a facetów gdzieś wyślij .
Dziewczyny co jakiś czas któraś pisze że jestem super mama ,czy że mnie podziwia . Każda z was taka jest ,a jak trzeba to się potrafi .Ja jestem po prostu mamą chciałam 3 dzieci mam to muszę o nie dbać . Jestem sobą i nie super tylko normalna.
Jutro synowie jadą w góry z panią ze szkoły ,mają ciężką trasę aby im pogoda dopisała . My chyba w tym roku tylko rodzinnie Częstochowę z buta zaliczymy . Rodzinka (siostra z rodziną ,druga siostra i mama ) planują wypad 2 dniowy z nami w Zakopane tylko że problem u mnie będzie z urlopem . Więc poślę chyba z nimi synów . No i chłopaki na Mazury pod namioty pojadą ,byli w zeszłym roku było super .
Zmykam spać bo to jedyna noc w tygodniu co jestem w domu .Na nią zawsze mam jakieś piwko smakowe lub winko słodkie a co mi tam raz się żyje .
Miłej niedzieli .


[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

30-06-2014 12:53:56

Łęczna
bry

Mój mąż jest na tyle wyrozumiały i kochany że jak nadarzyły się 3 dni w domu bez moich rodziców to zamiast dać mi odpocząć to za moimi plecami ściągnął na weekend moją przyjaciółkę z córką która wydaje z siebie takie decybele (córka oczywiście) że po 2-3 godz łeb pęka a co dopiero słuchać jej 2 dni... oczywiście zrobił to po to żebyśmy z Anką nie jęczały że oni (K. i przyjaciółki mąż) pojadą na dwa dni na ryby. Ale nie ze mną te numery zemsta była słodka i mu powiedziałam że skoro sobie zaprosił gości to niech się nimi zajmie WSZYSTKIMI a nie tylko kolegą na rybach i go nigdzie nie puściłam. Oczywiście plułam na wszystkich jadem przez te dwa dni więc chyba szybko nie przyjadą... no ale byłam wkurwiona max! dzisiaj jedynie mam w miare ciszę i spokój bo K. już w pracy a dzieci jak to dzieci do nich się człowiek już przyzwyczaił szkoda tylko że dzisiaj rodzice wracają winking smiley

jutro jadę z bartkiem do okulisty mam nadzieje że wszystko ok będzie bo ostatnio coś się skarży że go oczy bolą i źle widzi. No i zostawiwe go odrazu na tydzień u teściów bo później nie da rady bo teściówka 10 lipca ma kolejną operacje....

uciekam bo mi listonosz Adasia obudziłangry smiley głupi ku*as...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

1310 (offline)

30-06-2014 23:51:43

Zabobrze
Hej hej
Natula, no wiesz rzeczywiście głupi kutas listonosz, żeby dziecko tak obudzićmłody kozak Nasłać na niego jakiegoś takiego małego ułana, toby dopiero wiedział, że ma cicho być. Nie dziwię się, że byłaś zła na męża za weekendowych gości, dwoje dzieci na głowie, ogród, trzecie w brzuchu, a tu jeszcze być zostawioną bez pomocy z gościem - no on może myślał, że ona będzie pomagać, ale gdzie to gość niedzielny może pomóc w domu i z dziećmi, jak ich nawet nie zna.
Aligol, jasne, tak po prostu jesteś właśnie cudownie normalna i podoba mi się, jak się troszczysz o swoje dziecismiling smiley I potrafisz cieszyć się z małych rzeczy.
Malwinka, ja mam też chandrę najgorszą ostatnio, i tak sobie myślę, że chciałabym wreszcie pozbyć się tego mojego niskiego poczucia własnej wartości i dążenia do perfekcyjności, miałabym wtedy o wiele więcej czasu na... życie. I troszczenie się o swoje dzieci, zamiast użalania się nad sobą lub wsadzania nosa w nie swoje sprawy w pracy, no bo często tak robię myśląc że w ten sposób się wykażę, a potem nie mam na nic czasu bo pracuję nie 40 godzin, a 50 lub 60 lub nawet więcej, licząc godziny wieczorne.
Nauka języka i wyjście do ludzi na pewno są świetne dla Ciebie - wyjście do ludzi, poznanie nowych osób. Zawsze warto. Ja też jestem super zadowolona z tego mojego programu doktoranckiego. Już cały rok minął, właśnie wczoraj miałam ostatni egzamin - na szczęście do napisania w domusmiling smiley
Stelcia, przepraszam że wywołałam taki temat co to będzie jak będę miała mniej etatu, a co to będzie jak nie będzie pieniędzy, może wiesz co się zasugerowałaś i sama myślałaś o kosztach 2 dzieci. Ale tego się nie da tak oszacować, wiesz o tym. Te pieniądze nie są najważniejsze, zdaje mi się, ważniejsze jest bycie razem, rodzina, ludzie. I dzieci! Których się często wychowuje na dobrych ludzi właśnie w takich rodzinach, w których się nie przelewa, wydaje mi się.
Życzę żeby szybko uruchomili pieniądze z EU, ja też czekać będę a na razie jak nie ma, to ten doktorat chciałabym napisać... W wakacje będę dziubać. No ale ja to po prostu lubię.


Kamcia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

02-07-2014 15:15:27

Łęczna
witajcie mamusie :*

rodzice wrócili dopiero dzisiaj więc miałam 2 dodatkowe dni na odpoczynek winking smiley wczoraj nie skorzystałam z odpoczynku niestety bo musiałam jechać z BArtkiem do okulisty... młody ostatnio skarżył się że źle widzi i jak kończył np. malować to mówił że go głowa boli itp no i wyszło że prawdopodobnie ma małą wade wzroku wszystko będzie napewno wiadomo we wtorek bo od czwartku mam mu zapuszczać krople do oczu, trochę się tego boję bo ma po nich źle widzieć, słońce go będzie razić itp smutny no ale jak mus to mus jakoś przeżyjemy...
ostatnio jestem już przemęczona i rozdrażniona tym "wiecznie czymś", widocznie taki już mój żywot że spokojne i sielskie życie nie jest mi pisane... ale w sumie sama sobie to fundujetongue sticking out smiley tongue sticking out smileytongue sticking out smiley ostatnio stwierdziłam że nie mamy na nic nigdzie miejsca i będe robić rewolucje u B. w pokoju żeby w niedługim czasie Adasia tam przetransportować... tylko muszę znaleźć używany tani regał taki jak chce bo nówka w jysku kosztuje 1700zł a na dzień dzisiejszy szkoda mi tyle kasytongue sticking out smiley [link widoczny po zalogowaniu] o takie cóś chce mu wstawić i bym miała wszystko w jednym bo tak to regał stoi na jednej ścianie na drugiej łóżko na trzeciej biórko a na czwartej piłkarzyki i idzie się zabić jak jest łóżko rozścielone... a tak bym wszystko wyjebała i to wstawiła i by było miejsce na sofkę Adaśkowąwinking smiley

uciekam bo mój gnidek wstał:joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aligol (offline)

03-07-2014 14:29:21

Chorzów
Natula nie przemęczaj się .Co do okulisty u Bartka i kropienia wytrzyma ,przechodziłam to z moimi nie było tak źle .Gorzej było z okularkami które co chwila szły do naprawy . Jeju ty niedługo będziesz miała kolejnego maluszka w domu ,szczęście ale i obowiązków więcej . Ale nie ma źle za jakieś 5 lat odpoczniemy .


[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

04-07-2014 08:48:37

Wodzisław Śląski
Natulka, nie martw się teraz masz pod górkę, ale będzie ok. Moja mama kiedyś miała w chińskim ciasteczku wróżbę i tam było napisane coś w stylu "7 lat nieszczęścia, 7 lat szczęścia".. oczywiście wiemy, że nie jesteś nieszczęsliwa, ale wiesz o czym mówię smiling smiley
Na allegro znalazłam takie coś..
[link widoczny po zalogowaniu] ale odbiór osobisty, no chyba, że jakoś się dogadacie.

[link widoczny po zalogowaniu] też drogie, ale nie jest tak źle w porównaniu z jysk grinning smiley
A myślałaś żeby nie wziąć na allegro na raty?
Ja już brałam wielokrotnie i jest super. Musisz wypisać tam formularz, ale oni go nie sprawdzają, tylko patrzą do BIKA czy wywiązujecie się z płacenia, jeśli macie co spłacać smiling smiley Spróbuj.. będziesz miała mebelek jaki chcesz.

Mam nadzieje, że Bartuś dzielnie znosi tą nieprzyjemność zwiazaną z kropieniem oczu. Dobrze będzie! smiling smiley

U nas różnie, ogółnie nie chce mi się nic. Mama jutro jedzie do babci i prawdopodobnie ją zawożę :-) Chociaż wkurzyłam się troche, bo po to robiłam prawo jazdy, żeby mama nie musiała się prosić dziadów, tylko ja wsiadam i jedziemy.. a ta zamiast wiecie.. to do mnie, że Ona się boi ze mną jechać grinning smiley Noszz.. przecież zdałam te prawko -.- wczoraj pojeździlam autem od ojca, masakra, nie mogłabym nim tak cały czas.. ja jestem kurdupel, ale zdecydowanie za mało miejsca tam miałam.
M ma ciche dni. Już pomału mam dość tych jego foszków. Staram się jak mogę być przykładną żoną, zmuszam się do przytulanek, żeby nie łaził smutny.. no, ale wiadomo, że nie zawsze się uda.
A ten od razu, nie dostaje tego co chce i cisza przez kilka dni, śpi w drugim pokoju. No poracha.. mam dwójkę dzieci. Chodzi za mną tak go piznąć w łeb, co by się opamiętał.
Ech... szkoda gadki po prostu.
Jeśli chodzi o Ikusia, to nie jest gaduła, pewnie po tatusiu.. ale rozumie wszystko co się do Niego mówi. Przynosi, pokazuje wszystko o co Go zapytam, poproszę. Chce się sam ubierać, próbuje skarpetki sobie zakładać, czapkę na głowe sobie założy. No i porządkowy jest wie, że wiaderko w łazience musi być pod półką. Dzisiaj sam tam włożył wiaderko :-) Bierze zmiotkę i jedzie z tym koksem :-)
Coś się psuje z apetytem.. no, ale może już nie musi tyle jeść.
Ja się ostro wziełam za siebie, jem racjonalnie, chociaż teraz mam okres ( już drugi miesiąc mam taki dziwny, przez 3 dni tylko plamię, a potem potop szwedzki przez dwa dni.. musze iść do ginekologa) i pewnie dam sobie upust na pyszności.

Mam do Was prośbę kochane,
podbijecie mi aukcję?
[link widoczny po zalogowaniu] tutaj 160
i tą
[link widoczny po zalogowaniu]
tutaj dajcie tak z 320 zł

Z góry dziękuję! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

04-07-2014 15:56:06

Łęczna
Stelcia to pierwsze łóżko odpada bo tylko biórko jest pod nim, to drugie lepsze bo i szafa jest ale mój syn w samej szafie się nie zmieścitongue sticking out smiley w tym łóżku z jyska wygrywa to że nad biórkiem są półki i po bokach szuflady i w tych schodkach do łóżka są 3 pojemniki grinning smiley narazie czekam aż mama wróci do pracy bo jej koleżanka chciała te łóżko sprzedać za 500zł jak sprzedała to będe kombinowaćwinking smiley

z tym prawkiem to tak jestsmiling smiley jak nie masz to gadają że dobrze by było jak byś zrobiła a jak już masz to sie bojągrinning smileygrinning smileygrinning smiley
co do relacji damsko-męskich to ja mam ostatnio na wszystko wyjebane. Po sobotniej akcji K. z zaproszeniem bez mojej wiedzy dla mnie gości i chęć spierdolenia na ryby mam wszystko głęboko w poszanowaniu. Jak ugotuje to niech sobie nałoży, odgrzeje i zje jak nie ugotuje to trudno coś w lodówce wygrzebie sobie... z seksem też już się nie zmuszam, wkurzył mnie to niech mu pomoże RENIA jak ma ochote na pieszczoty, zresztą jak mi się zechce to będe wolała żeby moja chcica przeminęła niż z nim to zrobić o!

Bartek zakraplanie znosi dzielnie, wczoraj pierwszy dzień trochę płakał ale dziś już ok. Tylko strasznie mi go szkoda bo go każde światło razi, wszystko mu się oddala przez co już nie raz w coś zakurwił no i rozmazuje mu się wszystko i widzi podwójnie czasami nawet potrójniesad smiley nie zazdroszczę mu:/ ale aby do poniedziałku i koniec... we wtorek badanie i się okaże czy młody będzie okularnik tak jak ojciec...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

04-07-2014 16:04:20

Łęczna
Stelcia podbiłam smiling smiley w tym z kosmetykami poszło wyżej odrazu. przebijać dalej? jak bym wygrała to odwołasz moją ofertę i pójdzie za tyle ile tamten ktoś dał najwięcej chyba że to też ktoś od ciebie podstawiony grinning smiley jak mam dalej podbijac to daj cynk na fb bo tu zaglądam raz dziennie lub co drugi dzieńwinking smiley jak bym przypadkiem wygrała którąś licytacje to mój link to _Natla_ tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

04-07-2014 16:12:06

Wodzisław Śląski
Spokojnie Natalko, nie zmusze Cie do zakupu ani nic :-) jeśli wygrasz to wystawie znowu, a Tobie po prostu komentarz wystawie i cześć grinning smiley
No tam na allegro są te co pokazywałaś, :-)
A o co chodzi, jaka Renia? Ja Ci sie wcale nie dziwie, jakby M mnie tak załatwił, to bym Go z tymi gośćmi po prostu zostawiła i niech się martwi.
Ci faceci to czasami ja nie wiem, wyobraźni nie mają.. zwali Ci na łeb towarzystwo, a sam ucieknie na ryby. No kurwości!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548260, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.